Zbrojovka Brno Česko - Zbrojovka Brno - Zprávy

SK Kladno - 1. FC Brno 1:0

Kladenští si doma vyšlápli na Brno a vyhráli 1:0. O gól se postaral sedm minut před koncem Tatanašvili.

Preview: SK Kladno - 1. FC Brno

Kladno v nedělí hostí Brno. Domácí figurují na posledním místě tabulky s jediným bodem, zatímco šestí Moravané přišli až v uplynulém kole o svou neporazitelnost.

Teplice posílil na hostování s opcí záložník Kalivoda

Až týden před uzávěrkou přestupů získaly fotbalové Teplice první posilu. Barvy druhého celku ligové tabulky bude hájit minimálně v této sezoně záložník David Kalivoda, který přichází z Brna na roční hostování s opcí na přestup. Během týdne, který domácím klubům na přestupy zbývá, by přitom Severočeši rádi získali ještě jednoho středopolaře.

1. FC Brno - FK Teplice 2:3

Brno opouští čtyřlístek týmů bez prohry, když přes vydařený úvod přišlo ve druhé půli o všechny body. Teplice stupňujícím se výkonem daly zapomenout na neúspěch v Evropě a z horké brněnské půdy vezou již letošní druhé vítězství na hřišti soupeře.

Preview: 1. FC Brno - FK Teplice

Duel dvou dosud neporažených mohykánů uvidí v Brně, kam zamíří neúspěšný evropský cestovatel, Teplice. Velkou prověrkou pro hostující útočníky bude jistě defenziva Zbrojováků, kteří dostali zatím jen jediný gól.

Nečekaný návrat po osmi letech Baránka nerozhodil

Návrat do ostravského dresu v ligovém utkání se pro brankáře Víta Baránka po osmi letech narodil za nečekaných okolností. Do hry musel v 57. minutě ze střídačky místo zraněného Antonína Bučka a o šestnáct minut později inkasoval i jediný gól, kterým Brno vyrovnalo na 1:1.

Baník Ostrava - 1. FC Brno 1:1

Moravské derby přineslo množství zajímavých šancí a především dva přesné zásahy. Domácí se zaslouženě dostali rychle do vedení, ve druhém poločase ale dvojice střídajících hráčů připravila vyrovnání. Brno tak přes první letošní inkasovaný gól neprohrálo.

Preview: Baník Ostrava - 1. FC Brno

Páté kolo fotbalové ligy uzavře ostře sledovaný televizní duel mezi domácí Ostravou a Brnem, jež nadále drží svou neporazitelnost. Tu však budou chtít protrhnout fotbalisté Baníku, kteří aktuálně figurují na sedmém místě a na třetí pozici, jež právě okupuje jejich pondělní soupeř, ztrácí tři body.

Beránkovi se nezamlouval výkon, Mazura litoval špatné koncovky

Fotbalisté Brna vedou ligu, když ze čtyř zápasů získali deset bodů a ani jednou neinkasovali. Ve vítězném tažení pokračovali Brňané i proti Slovácku, které sice po většinu zápasu svého soupeře přehrávalo, střelecky ale poprvé v sezoně propadlo.

1. FC Brno - 1. FC Slovácko 1:0

Po šedesáti minutách sympatické hry nováčka ligy rozhodla celý zápas jediná defenzivní chyba. Ta srazila Slovácko do kolen a potřetí v sezóně prohrálo. Brno naopak pokračuje ve skvělém úvodu a minimálně do neděle se osamostatnilo na první příčce.

Preview: 1. FC Brno - 1. FC Slovácko

Čtvrté kolo první fotbalové ligy otevře jihomoravský souboj mezi Brnem a Slováckem. Brňané vstoupili do ligy bravurně a díky tomu figurují v popředí tabulky, zatímco nováček 1. FC Slovácko si po dvou smolných zápasech připsalo v uplynulém kole první body.

Sedm bodů z úvodu jsme nečekali, přiznal brněnský Rabušic

Vynikající vstup do nové sezony zažívá Brno. Moravané mají díky dnešní výhře 1:0 v Liberci po třech kolech sedm bodů a o skóre momentálně vedou neúplnou tabulku. Dva ze tří brněnských gólů zaznamenal mladý útočník Michael Rabušic, který před týdnem pomohl sestřelit mistrovskou Slavii a nyní zajistil svého týmu vítězství ze stadionu pod Ještěděm.

Slovan Liberec - 1. FC Brno 0:1

Slovan Liberec nenavázal na úspěšné pohárové představení, když v domácím prostředí nestačil na Brno. Severočeši se hodně trápili v útoku a po jediné brance Rabušice nakonec prohráli nejtěsnějším možným způsobem - 0:1.

Preview: Slovan Liberec - 1. FC Brno

Do Liberce zavítají fotbalisté Brna, jež budou chtít potvrdit vítězství nad Slavií, zatímco domácí výběr by se rád omluvil svým příznivcům za vysokou porážku v Mladé Boleslavi.

Beránek: Rozhodl začátek utkání

Už pět zápasů po sobě se Slavia Praha v Brně neprosadila a nezískala ani bod. Dnešní prohra 0:2 je pro mistrovskou Slavii o to krutější, že se právě v Brně chtěla po nevýrazném středečním výkonu proti Tiraspolu nastartovat pro odvetu. Ve vedru ale Slavia proti bojovně naladěnému soupeři v úvodu zcela propadla