Zbrojovka Brno Česko - Zbrojovka Brno - Zprávy

Preview: Bohemians Praha - 1. FC Brno

Poslední domácí utkání pro Střížkov hodně napoví o jeho šancích na úspěšný boj o udržení. V neděli přivítá Brno, které by chtělo zopakovat loňskou výhru na hřišti soupeře.

Viktoria Plzeň - 1. FC Brno 1:1

Plzeň doma jen remizovala s Brnem 1:1 a nepředskočila tak v tabulce pražskou Spartu. Domácí vedli od 51. minuty po gólu Bakoše, ovšem sedm minut před koncem vyrovnal brněnský Sus.

Preview: Viktoria Plzeň - 1. FC Brno

Poslední zápas 13. kola první fotbalové ligy zbývá odehrát v Plzni, kam zavítají hráči Brna. Ti by tam rádi zastavili výsledkovou krizi, ale nastoupí proti domácímu týmu, který pětkrát v řadě nepoznal hořkost porážky.

Došek litoval zahozené tutovky proti Jablonci

Na školácky zahozenou šanci Tomáše Doška v závěru prvního poločasu dnes doplatili brněnští fotbalisté prohrou s Jabloncem 0:1. Došek ve vyložené příležitosti netrefil z deseti metrů zcela volnou branku.

1. FC Brno - FK Jablonec 0:1

Jablonečtí hodili rukavici svým severočeským konkurentům, když si z horké moravské půdy odváží všechny tři body a minimálně do večerních hodin se vrací na první místo. Brnu naopak může pohárové čelo tabulky ujet.

Preview: 1. FC Brno - FK Jablonec

Fotbalisté sedmého Brna se v sobotu doma střetnou s druhým Jabloncem. Domácí budou chtít odčinit ostudný debakl z Hané, zatímco Severočeši plánují návrat do čela tabulky.

Sigma Olomouc - 1. FC Brno 5:0

Olomouc doma nečekaně naprosto přejela Brno a vyhrála 5:0. Dva góly dal Ordoš, po jednom pak Šultes, Petr a Hořava.

Preview: Sigma Olomouc - 1. FC Brno

Andrův stadion v neděli uvidí bitvu na Moravském poli. Olomouc se totiž doma střetne s Brnem. Domácí budou chtít ukončit výsledkovou a herní krizi, kdežto hosté by rádi prodloužili sérii tři zápasů bez porážky.

1. FC Brno - 1. FK Příbram 2:1

Brno zvítězilo v předehrávce 10. kola Gambrinus ligy nad Příbramí 2:1. O čtvrtém vítězství domácích v sezoně rozhodla penalta, kterou proměnil Slovák Križko.

Preview: 1. FC Brno - 1. FK Příbram

Již netradičně v pátek odstartuje desáté kolo první české fotbalové ligy zápasem Brna a Příbrami. Domácí fotbalisté by rádi přerušili dlouhou sérii bez výhry, zatímco Středočeši budou chtít potvrdit svou aktuální formu.

FK Mladá Boleslav - 1. FC Brno 0:0

Brno vydřelo úpornou defenzivou remízu na půdě Mladé Boleslavi. Nutno však podotknout, že směrem dopředu nepředvedlo téměř nic, naopak aktivní domácí musí ztráta bodů hodně mrzet, neboť byli po celý zápas lepším týmem.

Preview: FK Mladá Boleslav - 1. FC Brno

Na svátého Václava se odehraje pondělní dohrávka devátého kola nejvyšší fotbalové ligy. Mladá Boleslav přivítá Brno. Rozestup mezi těmito dva kluby, jež se pohybují ve středu tabulky, je pouze jednobodový.

Fotbalisty Brna posílí Sus

Kádr fotbalistů Brna rozšířil dvacetiletý defenzivní univerzální hráč Martin Sus, který se vrací po dvou letech z Nizozemska. V klubu Twente Enschede si ale zahrál až poslední půlrok, neboť měl s bývalým vedením brněnského klubu spor ohledně smlouvy.

1. FC Brno - Sparta Praha 1:1

Sparťané v dramatickém závěru nedosáhli v ligové dohrávce na více než jeden bod, který zařídil Holenda, když jako jediný z hostujících hráčů dokázal odpovědět na gól Tomáše Doška z 64. minuty.

Preview: 1. FC Brno - Sparta Praha

Osmé ligové dějství uzavře duel mezi Brnem a Spartou. Domácí budou chtít přesvědčit své příznivce o tom, že poslední dva neúspěchy byly pouze ojedinělé.