Le Havre AC Francie - Le Havre AC - Zprávy

Preview: Le Havre AC - AS Monaco

V letošní sezóně matné Monako by se konečně mohlo chytnout na Le Havre, který je na předposledním místě. Kouče Ricarda může těšit vzájemná bilance, od roku 1996 na Stade Jules Deschaseaux knížecí klub neprohrál.

Girondins Bordeaux - Le Havre AC 4:0

Bordeaux se dostalo alespoň do zítřejšího dne do čela Ligue 1. K tomu, aby se to povedlo, potřebovalo vyhrát nad osmnáctým Le Havre alespoň o dvě branky. Nakonec naložilo hostům čtyři a zaslouženě se radovalo i díky skvělému výkonu Davida Belliona ze tří bodů.

Preview: Girondins Bordeaux - Le Havre AC

Úterní předehrávka mezi Bordeaux a Le Havre odstartuje vložené 11. kolo Ligue 1. Pokud domácí zvítězí nad svým soupeřem o více jak dvě branky, alespoň na den se dostanou na první místo tabulky.

Le Havre AC - Valenciennes FC 2:1

Le Havre se díky druhé výhře v sezóně posunulo o jednu příčku výše na osmnácté místo právě před Valenciennes, které však v utkání rozhodně nebylo horším týmem. Hrdinou utkání se stal Jean-Michel Lesage, který svůj návrat do základní sestavy oslavil dvěma góly.

Preview: Le Havre AC - Valenciennes FC

Před začátkem desátého kola francouzské Ligue 1 sužují trenéra Valenciennes problémy se zraněními. Hostující fotbalisté se na svém hřišti představí proti Le Havre, který je beznadějně poslední.

FC Sochaux - Le Havre AC 1:1

Domácímu Sochaux se ani po devíti zápasech nepodařilo zvítězit a zaznamenalo tak pátou remízu v sezóně. V zápase proti poslednímu Le Havre musel bod zachraňovat až čtvrthodinu před koncem střídající slovinský útočník Valter Birsa.

Preview: FC Sochaux - Le Havre AC

Tým Sochaux jako jediný v Ligue 1 doposud nevyhrál. Po reprezentační pauze ale k překonání této nepěkné statistiky má podle kouče Francise Gillota jeho mužstvo hodně blízko. Do sestavy se mu vrací celkem šest hráčů, navíc přivítá Le Havre, které je na posledním místě.

Le Havre AC - Le Mans UC 72 1:2

Le Havre od 13. minuty, kdy vstřelilo úvodní branku, kontrolovalo průběh hry a už to vypadalo, že si kráčí pro tři body. Vše bylo ale jinak, hosté totiž v 89. minutě vyrovnali a pověstný hřebík do rakve domácím zasadil v druhé minutě nastavení Gervinho.

Preview: Le Havre AC - Le Mans UC 72

Le Mans nic nepodceňuje před střetnutím s osmnáctým Le Havre. To má opravdu hodně nepříznivou bilanci. Až na úvodní zápas z prvního kola si v dalších šesti zápasech výhru nepřipsalo.

AJ Auxerre - Le Havre AC 3:0

V jednoznačnou záležitost se proměnilo utkání mezi Auxerre a Le Havre. Domácí tým s přehledem kontroloval průběh hry a k tomu přidal tři přesné zásahy. Hosté si tak odvážejí vysokou prohru 0:3.

Preview: AJ Auxerre - Le Havre AC

Domácí tým, posílený středeční pohárovou výhrou nad Toulouse a také návratem opory týmu Mignota do základní sestavy, se chystá obrat Le Havre o tři body. Hosté se s jedinou výhrou krčí na 17. příčce tabulky nejvyšší francouzské soutěže.

Le Havre AC - Olympique Lyon 0:1

Jediný gól z penalty rozhodl o hubeném vítězství Lyonu na hřišti Le Havre. Úspěšným střelcem byl na konci první půle Ederson. Hosté dohrávali utkání v deseti lidech, v druhém poločase byl vyloučen Govou.

Preview: Le Havre AC - Olympique Lyon

Vedoucí celek francouzské ligy Lyon zavítá na hřiště Le Havre, které už čtyři zápasy za sebou nedokázalo zvítězit. Hosty však v poslední době trápí obrana, což potvrdil i středeční zápas Ligy mistrů s Fiorentinou.

Stade Rennes - Le Havre AC 1:1

Le Havre zastavilo propad tabulkou, když z posledních tří zápasů pokaždé vyšlo jako poražený tým. Nyní se ale může radovat ze svého čtvrtého bodu, který získalo za remízu s favorizovaným Rennes.

Preview: Stade Rennes - Le Havre AC

Desátý tým tabulky, Rennes, bude v sobotu hrát s týmem z chvostu tabulky, Le Havrem. Může se tak stát, že domácí tým bude více bojovat se svou psychikou, než s kvalitami svého soupeře.