Le Havre AC Francie - Le Havre AC - Zprávy

Grenoble Foot 38 - Le Havre AC 0:0

Diváci v utkání nováčků mezi Grenoble a Le Havre branku neviděli. Vyrovnaný duel, který nepřinesl nijak oslnivý fotbal, svého vítěze nenašel a oba týmy si připsaly bod za bezgólovou remízu.

Preview: Grenoble Foot 38 - Le Havre AC

Tabulkou klesající Grenoble v patnáctém kole narazí na Le Havre, který se díky posledním výkonům dokázal vyšvihnout mimo sestupové příčky.

Hoarau potopil své

Pikantní náboj měl souboj pro hostujícího Guillaumeho Hoaraua, který v létě přestoupil do PSG právě ze svého milovaného klubu Le Havre. Dlouho se nevědělo, zda-li kvůli tomu nastoupí. V základní jedenáctce se nakonec objevil a Paříži se to vyplatilo. Hoarau totiž vsítil dvě branky.

Preview: Le Havre AC - Paris Saint-Germain

Obě mužstva jsou před následujícím vzájemným střetnutím optimistická. Le Havre se totiž díky výhře nad Caen odpoutal od sestupových příček, PSG zase hodně povzbudilo jednobrankové vítězství proti Lille. Oba navíc můžou slavit postup do dalšího kola Ligového poháru.

SM Caen - Le Havre AC 0:1

Caen utrpělo druhou domácí porážku v sezóně. Le Havre může vděčit Nicolasi Dieuzemu, který přesnou hlavičkou osm minut před koncem utkání rozhodl o výhře 1:0 svého týmu.

Le Havre podruhé narazí na Caen

Desáté Caen v sobotu změří síly s Le Havrem, který je momentálně na předposlední, devatenácté pozici.

První venkovní výhra pro Monako

Divoký zápas s mnoha šancemi nakonec skončil zaslouženou výhrou pro hostující Monako, které bylo v zápase rozhodně nebezpečnějším mužstvem. Le Havre tak díky prohře 2:3 zůstává stále na předposlední pozici.

Preview: Le Havre AC - AS Monaco

V letošní sezóně matné Monako by se konečně mohlo chytnout na Le Havre, který je na předposledním místě. Kouče Ricarda může těšit vzájemná bilance, od roku 1996 na Stade Jules Deschaseaux knížecí klub neprohrál.

Girondins Bordeaux - Le Havre AC 4:0

Bordeaux se dostalo alespoň do zítřejšího dne do čela Ligue 1. K tomu, aby se to povedlo, potřebovalo vyhrát nad osmnáctým Le Havre alespoň o dvě branky. Nakonec naložilo hostům čtyři a zaslouženě se radovalo i díky skvělému výkonu Davida Belliona ze tří bodů.

Preview: Girondins Bordeaux - Le Havre AC

Úterní předehrávka mezi Bordeaux a Le Havre odstartuje vložené 11. kolo Ligue 1. Pokud domácí zvítězí nad svým soupeřem o více jak dvě branky, alespoň na den se dostanou na první místo tabulky.

Le Havre AC - Valenciennes FC 2:1

Le Havre se díky druhé výhře v sezóně posunulo o jednu příčku výše na osmnácté místo právě před Valenciennes, které však v utkání rozhodně nebylo horším týmem. Hrdinou utkání se stal Jean-Michel Lesage, který svůj návrat do základní sestavy oslavil dvěma góly.

Preview: Le Havre AC - Valenciennes FC

Před začátkem desátého kola francouzské Ligue 1 sužují trenéra Valenciennes problémy se zraněními. Hostující fotbalisté se na svém hřišti představí proti Le Havre, který je beznadějně poslední.

FC Sochaux - Le Havre AC 1:1

Domácímu Sochaux se ani po devíti zápasech nepodařilo zvítězit a zaznamenalo tak pátou remízu v sezóně. V zápase proti poslednímu Le Havre musel bod zachraňovat až čtvrthodinu před koncem střídající slovinský útočník Valter Birsa.

Preview: FC Sochaux - Le Havre AC

Tým Sochaux jako jediný v Ligue 1 doposud nevyhrál. Po reprezentační pauze ale k překonání této nepěkné statistiky má podle kouče Francise Gillota jeho mužstvo hodně blízko. Do sestavy se mu vrací celkem šest hráčů, navíc přivítá Le Havre, které je na posledním místě.

Le Havre AC - Le Mans UC 72 1:2

Le Havre od 13. minuty, kdy vstřelilo úvodní branku, kontrolovalo průběh hry a už to vypadalo, že si kráčí pro tři body. Vše bylo ale jinak, hosté totiž v 89. minutě vyrovnali a pověstný hřebík do rakve domácím zasadil v druhé minutě nastavení Gervinho.