SSC Bari Itálie - SSC Bari - Zprávy

Preview: AS Bari - Bologna FC

Fotbalisté Bari vstoupili do nového roku vítězně a o tři body budou usilovat i proti Boloni, pokud se jim to podaří, mohou se zase o něco více přiblížit záchraně.

US Lecce - AS Bari 0:1

Extrémně důležité vítězství zaznamenalo poslední Bari. To se sice díky výhře 1:0 v derby nad Lecce ode dna tabulky neodpoutalo, přesto však má tříbodový zisk nesmírnou hodnotu. Hrdinou utkání se stal autor jediné trefy Okaka.

Preview: US Lecce - AS Bari

Velice důležité klání čeká týmy Lecce a Bari, hraje se totiž o záchranu. Domácí Lecce je na tom bodově lépe, ovšem i s patnácti body zůstává na předposledním místě. Bari se čtyřbodovou ztrátou dokonce poslední. Očekává se velmi vypjatý zápas, vždyť se jedná o derby a fanoušci obou celků se zrovna nemají v lásce.

AS Bari - Città di Palermo 1:1

Překvapivě jen remízou 1:1 skončilo utkání mezi Bari a Palermem. Hosté přitom vedli, navíc od 32. minuty hráli přesilovku, neboť byl vyloučen domácí Rossi. Bari se ale ani za této situace nevzdalo a ve druhém poločase vybojovalo důležitý bod.

Preview: AS Bari - Città di Palermo

Po vítězné rozlučce s působením v Evropské lize se Sicilské Palermo musí soustředit na Serii A. V té aktuálně šestý celek soutěže zavítá na půdu beznadějně posledního týmu Bari, a ničem jiném, než o vítězství nemůže být ani řeč.

AS Řím - AS Bari 1:0

Fotbalisté římského AS nedovolili žádné překvapení a proti poslednímu Bari si připisují tři body. Vítězství to ale nebylo jednoznačné, diváci na Olympijském stadionu viděli jedinou branku, ve 30. minutě jí vstřelil stoper Juan. Kapitán Francesco Totti neproměnil penaltu.

Preview: AS Řím - AS Bari

AS Řím se na Olympijském stadionu představí proti poslednímu Bari, které navíc cestuje do hlavního města Itálie značně oslabeno. O favoritu tedy není pochyb, jsou jím domácí Giallorossi.

UC Sampdoria - AS Bari 3:0

Sampdoria si bez problémů poradila s posledním Bari 3:0 a alespoň částečně napravila vyřazení z Evropské ligy. I tentokrát se střelecky prosadil Giampaolo Pazzini, na jeho trefu zareagoval ve druhém poločase hned dvakrát Guberti. Bari už v prvním poločase přišlo o vyloučeného Rossiho.

Preview: UC Sampdoria - AS Bari

Po neúspěchu v Evropské lize se může Sampdoria plně koncentrovat na domácí Serii A. Na stadionu Luigi Ferraris bude hostit doposud nejhorší celek soutěže AS Bari, podcenit by však nic neměla, vždyť poslední vzájemné měření sil tu skončilo bezbrankovou remízou.

AS Bari - AC Cesena 1:1

Na samotném dnu ligové tabulky se ani po tomto kole nic nemění, dvacáté zůstává Bari. To dnes jen remizovalo před domácím publikem s Cesenou. Hosté se díky remíze 1:1 posunuli na osmnácté místo, nicméně tato příčka je stále sestupová.

Preview: AS Bari - AC Cesena

Souboj posledního s předposledním bude k vidění na stadionu San Nicola, Bari totiž přivítá Cesenu. Oběma celkům se vůbec nedaří, proto pro ně může být toto utkání jakýmsi odrazovým můstkem k lepším výsledkům.

Calcio Catania - AS Bari 1:0

Až branka Christiana Terlizziho zajistila tři body ve prospěch Catanie. Výsledek 1:0 pak prohlubuje krizi Bari, to zůstává nadále na posledním místě.

Preview: Calcio Catania - AS Bari

Catania přivítá ve svém svatostánku Angela Massimina aktuálně poslední tým soutěže AS Bari. Jak Sicilané, tak i Bari mají po minulé neděli co napravovat, zvláště hostující celek, který nevyhrál již sedm kol.

AS Bari - Parma FC 0:1

Hůře to snad pro Bari ani skončit nemohlo. I po 12. kole jsou Galletti jediným mužstvem, které má jednociferný počet bodů, ale horší je to, jakým způsobem dnes odehrálo zápas s Parmou. Nejen, že Candreva celý zápas rozhodl nádhernou ranou, ale Bari ještě dokázalo zahodit penaltu a v závěru si nechalo vyloučit dva hráče.

Preview: AS Bari - Parma FC

Bari jako poslední mužstvo v italské nejvyšší soutěži ještě nezískalo dvojciferný počet bodů. Nicméně to se může snadno změnit v neděli odpoledne, kdy Galletti hostí Parmu a musejí vyhrát. Jen tak se dostanou právě před Parmu a možná i ze sestupových vod.