SSC Bari Itálie - SSC Bari - Zprávy

Janov své fanoušky opět nepotěšil, v Bari jen remizoval

Bari v dnešním duelu víceméně potvrzovalo, proč je na chvostu tabulky, jenže ani Janov nepřijel zrovna v oslnivé formě. Debut se nakonec Bortolovi Muttimu na domácí lavičce vydařil tak napůl, bod za remízu ale asi nakonec brát bude. Remíza to byla bezbranková a na Stadio San Nicola panovala nuda.

Bari má nového trenéra a musí vyhrát, hostí Janov

Hodně náročný týden za sebou mají v Bari, kde protestovali fanoušci, pak skončil Giampiero Ventura a nahradil ho Bortolo Mutti. Ten má zařídit zázrak a udržet Galletti mezi elitou i pro příští rok. Pro to ale musí v neděli porazit Janov, protože pokud se tak nestane, možná jeho mise skončí dřív, než vůbec začne.

Venturu střídá v Bari Bortolo Mutti

Giampiero Ventura už není trenérem Bari, po týdnech spekulací o jeho odchodu z italského klubu se včera obě strany dohodly na ukončení spolupráce. O zázrak v podobě záchrany klubu v Serii A se pokusí Bortolo Mutti...

Brescia Calcio - AS Bari 2:0

Bari nezvládlo utkání pravdy a pokud se nestane zázrak, čeká ho sestup do Serie B. A to i navzdory tomu, že do konce soutěže zbývá stále dost kol. Brescia svého klíčové soupeře skolila dvěma brankami, v prvním poločase zavěsil Diamanti, v tom druhém Caracciolo.

Preview: Brescia Calcio - AS Bari

Nesmírně důležité utkání se odehraje na stadionu Maria Rigamontiho v Brescii. Domácí výběr trenéra Iachiniho přivítá poslední Bari, a to pokud zde neuspěje, s velkou pravděpodobností se v italské nejvyšší soutěži nezachrání.

AS Bari - Inter Milán 0:3

Giampaolo Pazzini vstřelil další branku Interu a obhájce trofeje i s jeho pomocí vyhrál 3:0. Obrana Bari vydržela vzdorovat až do 70. minuty, pak se rozzářily nové posily Houssine Kharja a Giampaolo Pazzini. Tečku za utkáním udělal uzdravený Wesley Sneijder.

Inter si jede pro výhru do Bari

Bari potřebuje body jako sůl, a možná ještě víc. Na posledním místě má na nejbližší konkurenty už čtyřbodovou ztrátu a záchrana bude hodně složitá. Nehledě na to, že na nesestupové pozice Galletti ztrácejí bodů sedm. Pokud ale Bari získá body ve 23. kole, bude to překvapení, vždyť na Stadio San Nicola přijede nabuzený Inter Milán.

Kopúnek už v Bari, proti Interu ale zřejmě nenastoupí

Slovenský reprezentant Kamil Kopúnek, který donedávná oblékal dres ruského Saturnu moskovská oblast, se upsal do konce sezóny italskému prvoligovému klubu AS Bari. Součástí smlouvy je i opce na přestup v případě, že se Bari udrží v Serii A...

Cagliari Calcio - AS Bari 2:1

Poslední celek soutěže Bari prohloubil svojí krizi a ze Sardinie se vrací s nepořízenou. Cagliari doma proti poslednímu týmu nezaváhalo, byť se muselo o výsledek strachovat do poslední minuty. V utkání se kopaly dvě penalty, ani jedna ale nebyla proměněna. Obě branky Cagliari vstřelil Alessandro Matri.

Preview: Cagliari Calcio - AS Bari

Beznadějně poslední Bari by se rádo probralo, ale na Sardinii to bude hodně složité. Cagliari je doma hodně silné a proti Bari bude jasným favoritem. Bari už ztrácí na nesestupové pozice šest bodů.

AS Bari - SSC Neapol 0:2

Zaváhání Interu, Lazia či Juventusu využila Neapol, která zvítězila na hřišti posledního Bari 2:0 a náskok vedoucího AC snížila minimálně do večera na jediný bod. Dvě branky Neapole vstřelili Lavezzi a Cavani. V 67. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Parisi.

Preview: AS Bari - SSC Neapol

Poslední Bari přivítá na svém stadionu San Nicola o Ligu mistrů bojující Neapol. Oba celky sehrály v týdnu pohárová utkání - Bari neúspěšně, Neapol úspěšně.

Juventus FC - AS Bari 2:1

Fotbalisté Juventusu porazili ve 20. kole poslední Bari 2:1 a dali zapomenout na předchozí nevyvedené výsledky. Výhra Staré dámy se ale nerodila lehce, na úvodní Del Pierovu trefu z prvního poločasu odpověděl ve druhém dějství Rudolf. Poslední slovo měl ale Juventus, konkrétně Alberto Aquilani.

Preview: Juventus FC - AS Bari

Juventus Turín sice v týdnu zvítězil v poháru, ale na ligovou výhru v letošním roce zatím čeká. To by se proti poslednímu Bari mělo změnit, po delší době se v brance Staré dámy ocitne Gianluigi Buffon.

AS Bari - Bologna FC 0:2

Bari sice ve čtvrtek zvítězilo, ale dnes si připsalo porážku a zůstává poslední. Boloňu poslal do vedení Ekdal, ve druhém poločase pojistil výsledek tradiční střelec Marco Di Vaio.