Karlsruher SC Německo - Karlsruher SC - Zprávy

Karlsruher SC - Bayer Leverkusen 3:3

Vítězná šnůra Leverkusenu skončila na půdě Karlsruhe. Bayer sice na Wildparkstadionu vedl po čtyřiadvaceti minutách již o tři branky, domácí ale prokázali velkou morálku a nakonec ze ztraceného zápasu vydolovali bod za remízu 3:3.

Preview: Karlsruher SC - Bayer Leverkusen

Skvěle šlapající stroj se postaví podceňovanému mančaftu ze spodku tabulky. Konkrétněji prozatím druhý Leverkusen bude bojovat o prodloužení vítězné série na půdě čtrnáctého Karslruhe, které naopak prohrává, co může, a postupně se propadá tabulkou až do pásma sestupu.

TSG Hoffenheim - Karlsruher SC 4:1

Hoffenheim doma hlavně díky druhé půli porazil 4:1 Karlsruhe a opět vystřídal Leverkusen v čele Bundesligy. TSG si tímto připsalo na své konto pátou výhru v řadě, KSC naopak popáté za sebou prohrálo a začínají se nad ním stahovat mračna.

Preview: TSG Hoffenheim - Karlsruher SC

Před začátkem sezóny by si zřejmě každý horlivý sázkař vsadil na to, že Hoffenheim bude hrát v jedenáctém kole s Karlsruhe pouze o záchranu, realita je ovšem jiná. Nováček soutěže, do kterého je zblázněné téměř celé Německo se teď sice nachází na druhém místě, jenže Leverkusen zvítězil v předehrávaném duelu a pokud se podaří domácím vydolovat tři body, opět se usadí na trůnu, se kterým určitě téměř nikdo nepočítal.

Karlsruher SC - Schalke 04 0:3

Po nepříliš dobrých výsledcích v lize konečně zabralo Schalke, které doslova ovládlo hřiště v Karlsruhe a zaslouženě si odsud odváží tři body. Jasnou výhru 3:0 zařídili branky Bordona, Kuranyiho a Farfána.

Preview: Karlsruher SC - Schalke 04

Ve vloženém kole Bundesligy se o návrat na místa zaručující Ligu mistrů pokusí vrátit favorizované Schalke, které kleslo v posledních kolech až na šesté místo. Ovšem houževnaté Karlsruhe se nebude na domácím hřišti chtít vzdát všech bodů a pokusí se dobrou defenzívou vydolovat alespoň bod.

Borussia Mönchengladbach - Karlsruher SC 1:0

Obnovená premiéra na lavičce Mönchengladbachu se Hansi Meyerovi povedla. Jeho svěřenci doma zásluhou Paauweho trefy porazili Karlsruhe 1:0 a ve vyrovnaném spodku tabulky se posunuli na sedmnáctou příčku. KSC je minimálně do neděle třinácté.

Preview: Borussia Mönchengladbach - Karlsruher SC

Borussia M'gladbach přivítá Karlsruhe a půjde jí o hodně. Karlsruhe je totiž jejím přímím konkurentem v bojích o záchranu a tak každý bod bude mít cenu zlata. Borussii se zrovna dvakrát nepovedl vstup do soutěže a plácá se zatím na posledním místě tabulky, ač předváděná hra není nejhorší.

Frankfurt po napínavém závěru zdolal Karlsruhe

Frankfurt se konečně dočkal! Pod tlakem živořící Funkelův tým dokázal v dohrávaném utkání čtvrtého kola poprvé v sezóně vyhrát, když po strhujícím závěru porazil Karlsruhe 2:1. Hosté v Commerzbank-Areně vedli, domácí borci ale skóre se štěstím, které jim doposud chybělo, otočili.

Frankfurt se v dohrávce proti Karlsruhe pokusí odlepit ze dna

Netradičně ve středeční podvečer se půjde na fotbal ve Frankfurtu, kde se bude dohrávat utkání čtvrtého kola, ve kterém domácí Eintracht přivítá Karlsruhe. Zápas byl v polovině září odložen kvůli špatnému stavu hrací plochy.

Karlsruher SC - Bayern Mnichov 0:1

Prokletí je možná nadobro zlomeno, mistrovský Bayern Mnichov dokázal po čtyřzápasovém půstu konečně vyhrát, i když se na třech bodech pořádně nadřel a získal je až čtyři minuty před koncem díky trefě Kloseho. V tabulce však prozatím zůstal jedenáctý, Karlsruhe je stále dvanácté.

Preview: Karlsruher SC - Bayern Mnichov

Chytne se už v lize konečně německý gigant? Bayern Mnichov se v Bundeslize evidentně trápí, loňský mistr spadl po sedmi kolech až do druhé poloviny tabulky a ani zápasy v Lize mistrů nenasvědčují nějakému zlepšení. A s houževnatým Karlsruhe to nebude mít vůbec lehké.

Arminia Bielefeld - Karlsruher SC 1:2

Karlsruhe si připsalo třetí výhru v sezóně a dostalo se do horní poloviny bundesligové tabulky, po nepříliš dobrém výkonu ale nakonec získalo tři body se štěstím. Hosté vedli o dvě branky, čtyři minuty před koncem už korigoval pouze Herzig.

Preview: Arminia Bielefeld - Karlsruher SC

V páteční předehrávce se v Bielefeldu utkají dva týmy z dolních pater tabulky. Doposud třináctá Arminia přivítá o skóre čtrnácté Karlsruhe, kterému se na Almu podařilo v historii vyhrát pouze jedinkrát.

Karlsruher SC - VfL Wolfsburg 2:1

V nedělní dohrávce porazilo domácí Karlsruhe hosty z Wolfsburgu 2:1 a nebyla to snadná práce. Hosté se totiž drží zásady "vítězná taktika se nemění" a tak i v dnešním utkání vycházeli hlavně ze zajištěné obrany a rychlých brejků.