Hamburger SV zvládl penaltový rozstřel a zahraje si semifinále DFB-Pokalu

Až do penaltové loterie došlo čtvrtfinálové utkání mezi Hamburgerem SV a Karlsruhe. Po devadesáti minutách skončilo utkání 2:2 a protože v prodloužení branka nepadla, přišly na řadu pokutové kopy. Hamburg je nezačal dobře, kapitán Sebastian Schonlau neproměnil, jenomže pak Fernandes chytil tři penalty a zajistil domácím postup.
02.03. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Do semifinále DFB-Pokalu postoupí Hamburger SV nebo Karlsruher SC

Hamburger SV předloni opustil nejvyšší německou soutěž, přesto má možnost bojovat o evropské poháry. Severoněmecký celek potřebuje zdolat ještě tři překážky a tu první bude ve středu představovat Karlsruher SC.
01.03. | Previews | 1 komentář

Hasenhüttl se rozloučí s Ingolstadtem a převezme RB Lipsko

S novým trenérem půjde do další sezony bundesligový Ingolstadt. Na lavičce německého klubu v létě skončí úspěšný Ralph Hasenhüttl, který má namířeno do RB Lipsko, jeho nástupcem se pak stane Markus Kauczinski...
06.05.2016 | Aktuality | 128 komentářů

Hamburk po prodloužení otočil zápas a zůstává mezi elitou

Hamburk znovu utekl hrobníkovi z lopaty a stále o něm můžeme říci, že nikdy z 1. Bundesligy nesestoupil. V obrovské dramatu měli nejprve mírně navrch hosté, jenomže dvanáct minut před koncem rozradostnil celý stadion Yabo. V nastaveném čase však krásným gólem z přímého kopu vyrovnal Díaz a v prodloužení rozhodl střídající Müller...
01.06.2015 | Komentáře a souhrny | 331 komentářů

Karlsruhe zbývá udělat poslední krok, v cestě stojí HSV

Poslední šance pro hrdý Hamburg. Příběh celku z přístavního města se v posledních dvou letech omílal tolikrát, že už se stává pomalu folklorem - pojednává o tom, kterak HSV (jako jediné) ještě nikdy nesestoupilo z Bundesligy, a o hodinách v Imtech Areně, které až do okamžiku historicky prvního pádu poběží stále kupředu. Barážová odveta na půdě Karlsruhe však favorizuje spíše domácí..
01.06.2015 | Previews | 331 komentářů

Hamburk v prvním duelu baráže pouze remizoval s Karlsruhe

Úctyhodná bilance Hamburku coby jediného klubu, který v dějinách Bundesligy dosud nepoznal sestup o patro níže, je po dnešku opět o něco nahnutější. Domácí dnes vybíhali na hřiště v pozici jasného favorita, místo toho ale už po čtyřech minutách prohrávali - trefil se totiž Rouwen Hennings. Až po změně stran jim Ivo Iličević vystřelil alespoň remízu 1:1..
28.05.2015 | Komentáře a souhrny | 234 komentářů

Repete: Hamburk se o záchranu tentokráte popere s Karlsruhe

Hamburger SV si po roce znovu zahraje baráž o setrvání v Bundeslize. První zápas s ambiciózním Karlsruher SC je přitom na programu už dnes, druhý se uskuteční v pondělí večer. Bude i poté HSV jediným klubem, který od založení německé nejvyšší soutěže v roce 1963 nikdy nesestoupil?
28.05.2015 | Previews | 234 komentářů

DFB-Pokal - souhrn osmifinále

Poslední slovo před vánočními svátky si na německé scéně již tradičně zabralo osmifinálové kolo DFB-Pokalu, kde si během úterý vybojovaly čtvrtfinálovou místenku Freiburg, Mainz, třetiligový Offenbach a také Bayern. Osmičku vyvolených ve středu doplnila mužstva Wolfsburgu, Bochumi, Stuttgartu a také obhájce prvenství Dortmundu.
19.12.2012 | Komentáře a souhrny | 140 komentářů

DFB-Pokal - souhrn 2. kola

DFB-Pokal má za sebou druhé kolo, v němž svou pouť pohárem ukončily další dva bundesligové celky. Dál jdou jak poslední vítěz Schalke, aktuální mistr Dortmund a současný lídr bundesligové tabulky Bayern Mnichov. Svou úlohu v německém národním poháru sehráli také čeští fotbalisté, z nichž někteří výraznou měrou dopomohli svému týmu k postupu.
27.10.2011 | Komentáře a souhrny | 70 komentářů

Hoheneder v nejbližších dnech odejde ze Sparty do Karlsruhe

Rakouský obránce Niklas Hoheneder opustí pražskou Spartu a přestoupí do Karlsruhe hrajícího druhou německou ligu. Kluby jsou již téměř domluveny, přestup by měl být uzavřen na začátku příštího týdne.
19.06.2011 | Aktuality | 95 komentářů
23.09. Brosinski trénuje s Karlsruhe
Na tréninku Karlsruher SC je k vidění i Daniel Brosinski, jenž se po letním odchodu z Mainzu v mateřském klubu udržuje v kondici a během probíhající reprezentační přestávky dokonce zasáhl do dvou přátelských zápasů. Druholigový německý celek však 34letého obránce nepodepíše. (transfermarkt.de)
22.08. Karlsruhe prodloužilo s Kreuzerem
Oliver Kreuzer bude pokračovat ve funkci sportovního ředitele Karlsruher SC. Šestapadesátiletý funkcionář s druholigovým německým klubem prodloužil smlouvu do roku 2025. (kicker.de)
16.08. Karlsruhe přivedlo Ambrosiuse
Stephan Ambrosius podle očekávání odchází z Hamburku, nadále však bude hrát 2. Bundesligu. Třiadvacetiletý obránce byl do léta příštího roku zapůjčený Karlsruher SC. (transfermarkt.de)
01.08. Karlsruher dlouho bez Sihlaroglua
Efe-Kaan Sihlaroglu z Karlsruher SC má před sebou několikaměsíční nucenou přestávku. Teprve 17letý záložník si v přípravném utkání za dorost natrhl zkřížený vaz v pravém koleně. (kicker.de)
28.07. Karlsruhe chce posílit střed obrany
Posilu do středu obrany chce získat Karlsruher SC. Druholigový německý klub tím reaguje na skutečnost, že má zraněných hned pět stoperů. (kicker.de)
25.07. Ballas si natrhl stehenní sval
Ze sestavy Karlsruhe na několik týdnů vypadne Florian Ballas, obránce druholigového německého klubu si natrhl stehenní sval. (kicker.de)
19.07. Karlsruhe si pojistí Kreuzera
Oliver Kreuzer v brzké době prodlouží smlouvu s Karlsruher SC. Sportovní ředitel by se měl druholigovému německému klubu zavázat do roku 2026. (kicker.de)
14.07. Karlsruhe nepomůže Rapp
Simone Rapp si počká na debut za Karlsruher SC. Devětadvacetiletého útočníka do víkendového utkání proti SC Paderborn nepustí bolest v krku. (kicker.de)