Karlsruher SC Německo - Karlsruher SC - Zprávy

Karlsruher SC - Energie Cottbus 1:1

Nepříliš záživný souboj Karlsruhe s Chotěbuzí skončil spravedlivou remízou 1:1. Vše podstatné, včetně branek, se odehrálo ve druhé půli. Hosty poslal do vedení Rivič, krátce po něm ale srovnal Buck.

Preview: Karlsruher SC - Energie Cottbus

Energie Chotěbuz potřebuje další body v boji o záchranu, který má ale vcelku dobře rozjetý. Tentokrát zajíždí na půdu již dávno zachráněného Karlsruhe, kterému prakticky o nic nejde.

Hertha BSC - Karlsruher SC 3:1

Hertha i s úroky oplatila Karlsruhe podzimní porážku. O vítězství, které bylo pro berlínský klub první po dlouhých osmi kolech, rozhodli v první půli během pěti minut Kačar s Panteličem, po přestávce sice snížil Kapllani, na konečných 3:1 ale upravil Skácel.

Preview: Hertha BSC - Karlsruher SC

Na Olympiastadionu v Berlíně se bude hrát utkání podobné přátelskému. Jak Hertha, tak i Karlsruhe se nacházejí v klidném středu tabulky a jelikož jsou fankluby obou klubů spřáteleny, dá se očekávat velmi vlídná atmosféra.

Karlsruher SC - Werder Brémy 3:3

Divokou přestřelku přineslo klání v Karlsruhe, kde tamní klub hostil o Ligu mistrů bojující Werder Brémy. Domácí outsideři dokonce dvakrát vedli, jasně aktivnějším týmem ale byli zelenobílí, kteří na brankáře Millera vyslali celkem 26 střel, z toho jedenáctkrát byl nucen zasahovat.

Preview: Karlsruher SC - Werder Brémy

Boje špičkových německých týmů o Ligu mistrů gradují, každý bod je užitečný. Do konce zbývá ještě pět kol. Někteří bojují o poháry, jiní se brodí v sestupovém bahně, další si libují v poklidném středu tabulky. Jedním z takových klubů je i Karsruher, jehož hráči nastoupí doma proti Brémám.

MSV Duisburg - Karlsruher SC 0:1

Duisburg znovu nedokázal navázat na úspěch ze soupeřova hřiště a opět doma prohrál 0:1. Tentokrát tím úspěšným bylo Karlsruhe, které protrhlo šestizápasovou sérii bez výhry. Jedinou branku utkání dal deset minut před koncem Tamas Hajnal.

Preview: MSV Duisburg - Karlsruher SC

Další body v boji o záchranu potřebuje šestnáctý Duisburg, který ve středečním utkání v MSV Areně přivítá deváté Karlsruhe.

Karlsruher SC - Hansa Rostock 1:2

Aktuální kolo 1. Bundesligy přineslo nejedno zajímavé překvapení. Jedno z nich se zrodilo v Karlsruhe, kde domácí mužstvo i přes jasnou ofenzivní převahu nestačilo na Hansu Rostock, která se tak odlepila se sestupových pater tabulky.

Preview: Karlsruher SC - Hansa Rostock

Dosavadní nejhorší tým jarní části sezony Rostock zajiždí na půdu Karlsruhe, které si na rozdíl od Hansy lebedí v klidném středu tabulky.

Arminia Bielefeld - Karlsruher SC 1:0

Bielefeldská Arminia urvala doma vítězství nad Karlsruhe až gólem z poslední minuty. Štastným střelcem byl Leonidas Kampantais.

Preview: Arminia Bielefeld - Karlsruher SC

Do škatulky méně sledovaných utkání bychom měli zařadit souboj mezi Bielefeldem a hosty z Karlsruhe. Ovšem zápas to může být zajímavý, vždyť Karlsruhe platí za černého koně soutěže a Bielefeld dokázal v poslední době celkem zdatně konkurovat svým soupeřům.

Karlsruher SC - Schalke 04 0:0

Schalke si veze z horké půdy v Karlsruhe šťastný bod za remízu 0:0. Domácí byli po drtivou většinu utkání lepším týmem, svoji převahu ale nedokázali vyjádřit gólově.

Preview: Karlsruher SC - Schalke 04

Ještě relativně nedávno spolu bojovaly o páté místo. Před soubojem mezi Karlsruhe a Schalke ale už je v mnohem lepší pozici vicemistr z Gelsenkirchenu, na nováčka ligy má v tuto chvíli sedm bodů náskoku.

Borussia Dortmund - Karlsruher SC 1:1

Dortmund a Karlsruhe se po remíze 1:1 rozešly smírně a oba týmy tak zůstávají v tabulce svém - Borussia na třinácté a KSC na deváté příčce. Domácí poslal do vedení v první půli Petrič, po pauze o dělbě bodů rozhodl Freis.