Inverness CT Skotsko - Inverness CT - Zprávy

Preview: Inverness Caledonian - Dundee United

Na Caledonian Stadium zavítá v sobotu odpoledne čtvrtý tým skotské Premier League Dundee United, které bude plnit roli mírného favorita v duelu s domácím Invernessem.

Celtic FC - Inverness Caledonian 1:0

Vypadá to, že Celtic je v této části sezony neporazitelný, dokázal zvítězit 1:0 v dalším utkání proti Invernessu. Jediným střelcem zápasu se stal po půlhodině hry Shaun Maloney.

Preview: Celtic FC - Inverness Caledonian

Na Celtic Park v sobotu ve čtyři hodiny zavítá osmý tým skotské ligy Inverness, který čeká těžký souboj s mužstvem Gordon Strachana, jenž si ve Skotsku stále udržuje velkou suverenitu.

Kilmarnock FC - Inverness Caledonian 1:2

Kilmarnock nepotvrdil ve své pevnosti Rugby Park roli favorita a s Inverness prohrál těsně 1:2. Hosty do dvougólového vedení poslali Imrie a Wood, pět minut před konečným hvizdem pak pouze korigoval výsledek utkání Gibson.

Preview: Kilmarnock FC - Inverness Caledonian

Vítězstvím z minulého kola povzbuzený Kilmarnock hostí v rámci 15. kola skotské ligy na své půdě v Rugby Parku desátý Inverness.

Inverness Caledonian - Heart of Midlothian 0:1

Hearts si díky výhře 1:0 odvážejí z Invernessu tři body, které zajistil ve 22. minutě utkání Bruno Aguiar. Atraktivní fotbal přesto diváci neviděli a rozkouskovaný druhý poločas také mnoho fotbalové krásy nepřinesl.

Preview: Inverness Caledonian - Heart of Midlothian

Hearts bojují o třetí místo tabulky a pokud si chtějí udržet šanci na tuhle pozici, nesmí zaváhat ani v Invernessu. Ten je naopak ve spodní části ligové tabulky, se ztrátou šesti bodů na svého sobotního soupeře.

Inverness Caledonian - Falkirk FC 1:1

Souboj dvou týmů ohrožených sestupem svého vítěze nenašel. Hosté z Falkirku sice od 19. minuty zásluhou Higdona vedli, ale domácí mužstvo dokázal deset minut před koncem spasit střídající Adam Rooney, který upravil na konečných 1:1.

Preview: Inverness Caledonian - Falkirk FC

Celky z dolních pater SPL si to rozdají o velmi důležité body, otázkou je, kdo je papírovým favoritem. Falkirk je desátý s pouhým dvoubodovým náskokem na sestupující Hamilton, Inverness po překvapivých třech bodech z Hibernianu opět ukázal, že když jde do tuhého, tak umí zabrat a možná právě jim se více věří na bodový zisk.

Hibernian FC - Inverness Caledonian 1:2

Inverness se dokázal zvednout po drtivé prohře s Rangers z minulého kola a dokonale překvapil domácí Hibernian. Díky gólům Cowieho a Blacka vedl už 2:0 a v posledních minutách hry už jen korigoval výsledek zápasu na konečných 1:2 Riordan.

Preview: Hibernian FC - Inverness Caledonian

V zápase proti Hibernianu si bude chtít Inverness napravit chuť po debaklu od Rangers, nečeká ho ale vůbec lehký zápas. Hibernianu se zatím daří a nebýt remízy se St. Mirrenem, zařadil by se na třetí příčku tabulky.

Rangers FC - Inverness Caledonian 5:0

Na zápas proti Rangers bude chtít Inverness co nejdříve zapomenout, pět inkasovaných gólů během první půle snad nikdo nečekal. Hattrickem se zaskvěl Kris Boyd a přičinil se o to, že Inverness odjíždí z Glasgowa s pořádným výpraskem.

Preview: Rangers FC - Inverness Caledonian

Rangers bojují s Celticem o první místo ligy, naopak Inverness se obává o přežití a pokud chce v zápase proti Rangers uhrát alespoň bod, musí předvést lepší výkon, než v posledních třech zápasech.

Inverness Caledonian - Motherwell FC 1:2

I když se Inverness po přestávce dostal gólem Adama Rooneyho do vedení nad Motherwellem, ani bod nakonec z utkání nezískali. Chris Porter a Robert Malcolm otočili stav zápasu ve výhru hostů.

Preview: Inverness Caledonian - Motherwell FC

Inverness je jen o skóre lepší než jeho sobotní soupeř, Motherwell a dá se tak očekávat velmi vyrovnané utkání. Ani jeden z týmů se v minulém kole ze tří bodů neradoval a změnit to oba kluby chtějí ve vzájemném zápase.