Inverness CT Skotsko - Inverness CT - Zprávy

Inverness Caledonian - Celtic FC 0:0

Cenný bod uhrál ve svém stánku Inverness s vedoucím celkem skotské ligy Celticem. Utkání obra s trpaslíkem skončilo bezbrankovou remízou.

Preview: Inverness Caledonian - Celtic FC

Souboj obra s trpaslíkem uvidí fanoušci v neděli odpoledne na Caledonian Stadium, kde poslední celek skotské ligy Inverness přivítá mistrovský Celtic.

Heart of Midlothian - Inverness Caledonian 3:2

Až do posledních vteřin byl zápas mezi Heart od Midlothian a Invernessem velice napínavý. Ještě pár minut před koncem byl stav 2:2, v nastavení však rozhodl o výhře domácího týmu v poměru 3:2 Kingston.

Preview: Heart of Midlothian - Inverness Caledonian

Inverness se stále potácí na poslední ligové příčce a změna k lepšímu nepřichází. Teď navíc zajíždí do Edinburghu, kde se utká s kandidátem na evropské poháry, Heart of Midlothian.

Hamilton Academical - Inverness Caledonian 1:0

Branka z pokutového kopu z 39. minuty, jejímž autorem byl Simon Mensing, zařídila Hamiltonu v souboji s posledním Invernessem velice cenné tři body.

Preview: Hamilton Academical - Inverness Caledonian

Vítězstvím posílený Reidův Hamilton přivítá ve 22. kole skotské ligy na domácí půdě poslední celek tabulky Inverness.

Inverness Caledonian - Rangers FC 0:3

Rangers nedopustili překvapení a ze hřiště posledního celku skotské soutěže, Invernessu, si odváží tři body za výhru 3:0. Do vedení dostal Rangers krátce po přestávce Mendes a v posledních deseti minutách hry si ještě na své střelecké konto připsal další dva zásahy Kris Boyd.

Preview: Inverness Caledonian - Rangers FC

Inverness je zcela z formy a musí se obávat i sestupu, Rangers však chce cestu ke tří bodům co nejvíce zkomplikovat. Hosté nesmí zaváhat, pokud se stále chtějí v budoucnu dotáhnout na vedoucí tým tabulky Celtic.

Motherwell FC - Inverness Caledonian 3:2

Motherwell konečně ukázal svoji sílu a 3:2 porazil Inverness. Hrdinou domácího týmu se stal Chris Porter, jenž vsítil hattrick a nejvíce se zasloužil o výhru Motherwellu.

Preview: Motherwell FC - Inverness Caledonian

Zápas Motherwellu s Invernessem jistě nebude zařazen k nejzajímavějším zápasům kola. Ani jeden z týmů totiž není ve formě a oběma hrozí dokonce sestup. Zvláště u Motherwellu jsou poslední výkony nepříjemným překvapením.

Inverness Caledonian - Aberdeen FC 0:3

Aberdeen nedal slabému Invernessu šanci a na venkovním hřišti ho dokázal porazit 3:0. O vedení se zasloužil už po šesti minutách hry Mulgrew, v 51. minutě zvýšil McDonald a o pět minut později pojistil výhru Aberdeenu Mackie.

Preview: Inverness Caledonian - Aberdeen FC

Invernessu se nedaří a tým tak klesá tabulkou dolů, naopak jeho sobotní soupeř, šestý celek tabulky Aberdeen, předvádí v poslední době dobré výkony.

St. Mirren FC - Inverness Caledonian 2:0

St. Mirren překvapil a hostům z Invernessu prakticky nic nedovolil. St. Mirren se vedení ujal v 17. minutě, kdy se trefil Dorman a ihned po začátku druhé půle ještě zvýšil vedení na konečných 2:0 Brady.

Preview: St. Mirren FC - Inverness Caledonian

St. Mirren i Inverness bojují podle předsezóních předpokladů na příčkách zajišťující udržení se v soutěži, od sebe je po patnácti odehraných kolech dělí pouhé dva body a každá další ztráta může poražený tým velice mrzet.

Inverness Caledonian - Dundee United 1:3

Dundee United prokázalo svoji formu i v Invernessu, nad kterým zvítězilo 3:1. Všechny branky padly až ve druhé půli. Nejprve dostal hosty do vedení Daly a náskok zvýšili ještě Conway a Robertson. Rooneymu se podařilo v 73. minutě už jen snížit stav na konečných 1:3.