Inverness CT Skotsko - Inverness CT - Zprávy

Preview: Aberdeen FC - Inverness Caledonian

Inverness stále bojuje o udržení se v lize a zatím se mu to daří. Tentokrát zajíždí do Aberdeenu, který má stále reálnou šanci na Ligu mistrů, sám si ji ale posledními výsledky vzdálil.

Inverness Caledonian - St. Mirren FC 2:1

Inverness zvítězil na Caledonian Stadium nad St. Mirrenem 2:1. Tři body zajistil svému týmu Felipe Morais, když dvěma góly kolem poločasové pauzy otočil stav utkání se St. Mirrenem, který šel do vedení zásluhou Andyho Dormana.

Preview: Inverness Caledonian - St. Mirren FC

Velmi důležitý souboj svedou na Caledonian Stadium domácí Inverness a hosté ze St. Mirrenu. Oba celky jsou jednou nohou v sestupových vodách, tudíž případné vítězství v tomto duelu bude mít cenu zlata.

Falkirk FC - Inverness Caledonian 4:0

Nečekaně jasné utkání bylo k vidění na Falkirk Stadium, kde domácí tým rozdrtil Butcherův Inverness vysoko 4:0. Dvakrát se prosadil Carl Finnigan, do černého mířili také Mark Stewart a Scott Arfield.

Preview: Falkirk FC - Inverness Caledonian

Pověstný souboj o šest bodů proběhne na Falkirk Stadium, kde mužstvo Johna Hughese, které okupuje poslední pozici, hostí jedenáctý celek skotské Premier League Inverness.

Inverness Caledonian - Kilmarnock FC 2:1

Pod novým koučem Terrym Butcherem se Inverness znovu ukazuje jako celek, který dokáže překvapit. To se událo také v dnešním zápase na Caledonian Stadium, kde zvítězil domácí tým 2:1 nad Kilmarnockem.

Preview: Inverness Caledonian - Kilmarnock FC

Inverness, jenž se konečně odlepil od posledního místa tabulky, přivítá na Caledonian Stadium devátý celek Kilmarnock.

Rangers FC - Inverness Caledonian 0:1

Rangers v domácím zápase proti Invernessu zklamali a s doposud posledním celkem ligové tabulky prohráli 0:1. O výhře hostí rozhodl až v samém závěru utkání z pokutového kopu Ian Black.

Preview: Rangers FC - Inverness Caledonian

Rangers jsou znovu v boji o ligový titul, momentálně mají stejně bodů jako největší konkurent Celtic. Ovšem pokud chtějí pomýšlet za první místo, nesmí zaváhat se soupeři jako je Inverness.

Inverness Caledonian - Motherwell FC 1:2

Cenné tři body si veze Motherwell z Caledonian Stadium, kde porazil domácí Inverness 2:1. Hostující tým poslal do vedení John Sutton, vyrovnání zařídil Grant Munro. O tom, že tři body poputují na Fir Park, rozhodl chvíli po poločasové přestávce Cillian Sheridan.

Preview: Inverness Caledonian - Motherwell FC

Poslední celek tabulky Inverness hostí v sobotu odpoledne Motherwell, který, zdá se, stabilizoval své výkony a tabulkou stoupá vzhůru.

Inverness Caledonian - Hibernian FC 2:0

Inverness v utkání proti Hibernianu překvapil a zvítězil 2:0. Hostující tým je naopak ve stále větší krizi a propadá se tabulkou směrem dolů. Vítězství zajistili Invernessu svými góly Proctor a Foran.

Preview: Inverness Caledonian - Hibernian FC

Inverness v probíhající sezóně bojuje o záchranu v nejvyšší soutěži a šanci na zisk bodů bude mít v sobotním zápase proti Hibernianu, jenž poslední dobou často chybuje a přichází o pozice zajišťující evropské poháry.

Dundee United - Inverness Caledonian 1:1

Dundee United není v poslední době zcela ve formě a vidět to bylo i v dnešním utkání proti Invernessu. Hosté šli dokonce už po šestnácti minutách hry do vedení a až v 79. minutě se podařilo srovnat na konečných 1:1 Wilkiemu.

Preview: Dundee United - Inverness Caledonian

Dundee United čeká v sobotu zápas proti poslednímu Invernessu, tým kouče Craiga Leveina ale nehodlá svého soupeře podceňovat. Inverness se stále výsledkově trápí, favoritovi zápasu ale nehodlá dát nic zadarmo.