Spartak Myjava Slovensko - Spartak Myjava - Zprávy

Spartak Myjava - MFK Ružomberok 2:1

Spartak Myjava porazil MŠK Ružomberok 2:1 (2:1), keď všetky góly zápasu padli v prvom polčase.

Preview: Spartak Myjava - MFK Ružomberok

Po sobotňajšom kole s nedeľnou dohrávkou Slovana a Trenčína sa ďalšie kolo hrá hneď v utorok. V 10. kole Fortuna ligy sa stretne domáca Myjava s Ružomberkom.

DAC Dunajská Streda - Spartak Myjava 0:1

Dvaja štrnásťbodoví súperi sa v 9. kole Fortuna ligy streli na Žitnom ostrove. Dunajská Streda podľahla Myjave 0:1 (0:1).

Preview: DAC Dunajská Streda - Spartak Myjava

Domáci celok je momentálne na 3. mieste tabuľky. V sobotu privíta súpera z kopaníc, ktorý je o dve miesta nižšie. DAC Dunajská Streda hostí Spartak Myjavu.

MFK Skalica - Spartak Myjava 0:0

Myjavčania mali najmä v prvom dejstve na Záhorí viac z hry. Skalica napokon remizovala so Spartakom bez gólov 0:0.

Preview: MFK Skalica - Spartak Myjava

Po reprezentačnej prestávke je tu záhorácko-kopaničiarske derby. Siedma Skalica privíta štvrtú Myjavu.

Spartak Myjava - FC Zlaté Moravce 0:0

Tentoraz to Myjave nevyšlo podľa predstáv, hoci mali papierovo snáď najslabšieho súpera. Doma so Zlatými Moravcami len remizovali bez gólov, čo im v boji o čo najvyššiu priečku trochu situáciu skomplikovalo. Prvý duel na lavičke Vionu absolvoval Libor Fašiang a hneď si pripisuje cenný bod.

Preview: Spartak Myjava - FC Zlaté Moravce

Reprezentačná prestávka sa neúprosne blíži, ale ešte predtým sa slovenská Fortuna liga rozlúči siedmym kolom. Aj duelom na Myjave, kde sa miestny Spartak pokúsi udržať si vysoké priečky proti Zlatým Moravciam. Hostia sú na tom po prvej výhre o trochu lepšie a impulz má priniesť aj nový tréner.

ŠPORT Podbrezová - Spartak Myjava 1:2

Podbrezová odštartovala pôsobenie na vynovenom štadióne prehrou. Myjavskému Spartaku podľahla 1:2 (0:1).

Preview: ŠPORT Podbrezová - Spartak Myjava

V priaznivej futbalovej atmosfére po výsledku Žiliny s Bilbaom v play-off Európskej ligy sa odohrá 6. kolo najvyššej domácej súťaže. Podbrezová privíta myjavský Spartak vo vynovenej Zelpo Aréne.

Spartak Myjava - Zemplín Michalovce 2:1

Kopanice tentoraz odolali a fanúšikovia videli druhú výhru v sezóne. Odniesol si to nováčik z Michaloviec, keďže im jediný, ale zato exportný gól na body nestačil. Prvýkrát sa v novom drese presadil Juraj Piroška, aj vďaka nemu Myjava triumfovala 2:1.

Preview: Spartak Myjava - Zemplín Michalovce

Tímy so zatiaľ kolísavými výkonmi sa v rámci ďalšieho kola slovenskej Fortuna ligy stretnút na kopaniciach. Tamojšia Myjava potrebuje nájsť smer po dvoch nezdaroch proti nováčikovi z Michaloviec. Zemplín sa, naopak, trochu nadýchol a získal prvé body. Zaujímavý duel sľubuje vyrovnaný priebeh hry.

Spartak Myjava - AS Trenčín 0:1

Ani vo 4. zápase sezóny nenašiel majster z Trenčína premožiteľa a na myjavských kopaniciach zaknihoval ďalšie tri body.

Preview: Spartak Myjava - AS Trenčín

Piaty tím Fortuna ligy Spartak Myjava privíta v sobotu lídra tabuľky AS Trenčín. Hostia v troch kolách ešte neinkasovali a nestratili ani bod.

Spartak Myjava - MŠK Žilina 1:4

Žilina pokračuje v dominancii a v tejto sezóne je zatiaľ nezastaviteľná. V druhom zápase Fortuna ligy dosiahla ďalší debakel a súperom stihla nasúkať 9 gólov. V dohrávanom stretnutí ďalšieho kola si poradila s Myjavou jednoznačne 4:1 a opäť sa trafil aj kanonier Matej Jelič.