Spartak Myjava Slovensko - Spartak Myjava - Zprávy

Preview: FC Zlaté Moravce - Spartak Myjava

V 18. kole Fortuna ligy ôsmy celok tabuľky Zlaté Moravce bude hostiť štvrtú Myjavu.

Spartak Myjava - ŠPORT Podbrezová 2:1

Na kopaniciach opäť zavládla radosť, domáca Myjava si totiž poradila s outsiderom z Podbrezovej a vydrela výhru 2:1. Rozhodujúci gól dal dvadsať minút pred koncom Sládek, hostia sa naďalej potulujú len na chvoste tabuľky. Naopak, Spartak bojuje o prvú štvoricu.

Preview: Spartak Myjava - ŠPORT Podbrezová

Aktuálne piaty celok Spartak Myjava sa v sobotu stretne s predposledným - na kopanice pricestuje jedenásta Podbrezová.

Zemplín Michalovce - Spartak Myjava 1:2

Zemplín Michalovce prehral na domácom trávniku so Spartakom Myjava 1:2 (1:0). Hosťom na obrat v zápase stačilo niekoľko striel.

Preview: Zemplín Michalovce - Spartak Myjava

Desiate Michalovce odohrajú 16. kolo Fortuna ligy na domácom ihrisku proti Myjave.

AS Trenčín - Spartak Myjava 4:1

Dva vlastence, tri góly a červená karta už v prvom polčase. Trenčín vyhral nad Myjavou vysoko 4:1 (2:1).

Preview: AS Trenčín - Spartak Myjava

V 15. kole Fortuna ligy hostí vedúci Trenčín piatu Myjavu.

MŠK Žilina - Spartak Myjava 3:0

MŠK Žilina potvrdil papierové predpoklady a myjavský Spartak porazil v 14. kole aktuálneho ročníka Fortuna ligy 3:0.

Preview: MŠK Žilina - Spartak Myjava

Tretí celok Fortuna ligy sa stretne s piatym. MŠK Žilina hostí v 14. kole myjavský Spartak.

Spartak Myjava - Slovan Bratislava 0:2

Trojbodový zápis z Myjavy si domov nesie Slovan a využil zaváhanie Žiliny. Dotiahol sa na druhé miesto a nenápadne sa tak dostal do boja o titul. Hrdinom duelu na Kopaniciach bol kanonier Vittek, ktorý umlčal kritikov a zaznamenal 4. a 5. gól v tejto sezóne. Domáci budú cítiť krivdu, keďže rozhodca im uprel možnú penaltu. V každom prípade sa oni na druhé miesto nateraz nedostanú.

Preview: Spartak Myjava - Slovan Bratislava

Akú bufú mať formu slovenské tímy po reprezentačnej prestávke? To ukáže aj duel medzi Myjavou a Slovanom na Kopaniciach. Práve tu sa odohrá šláger 13. kola Fortuna ligy. Miernym favoritom budú možno Slovan, lenže Spartak je hneď za svojim súperom. V tabuľke stráca na rivala len jediný bod.

Spartak Trnava - Spartak Myjava 2:1

Trnava si na domácom trávniku poľahky poradila s kopaničiarmi z Myjavy. Spartak Trnava vyhral nad Spartakom Myjava 3:0 (2:0).

Preview: Spartak Trnava - Spartak Myjava

Siedmy celok tabuľky Spartak Trnava privíta v sobotu tretiu Myjavu. V poslednom kole Trnava zdolala doma už piatykrát v rade Zlaté Moravce (2:1), Myjava vyhrala 1:0 v Senici.

FK Senica - Spartak Myjava 0:1

V záhorácko - kopaničiarskom derby bodovali v 11. kole Fortuna ligy naplno hostia. Myjava vyhrala v Senici 1:0 (0:0).

Preview: FK Senica - Spartak Myjava

Šiesty s tretím tímom tabuľky sa stretnú v sobotu o 18:20. FK Senica privíta Spartak Myjava. Hostia strácajú v tabuľke na druhú Žilinu bod a na vedúci Trenčín tri body.