Mistrovství Evropy do 21 let - kvalifikace UEFA - Mistrovství Evropy do 21 let - kvalifikace 2021 - expres zprávy

25.03.202116:52

ME do 21 let - výsledek (1)

Výsledek dnešního zápasu ME do 21 let: Anglie - Švýcarsko 0:1 (78. Ndoye).

24.03.202119:52

ME do 21 let - výsledky (1)

Výsledky dnešních zápasů ME do 21 let: Česko - Itálie 1:1 (75. vlastní Maggiore - 31. Scamacca), Slovinsko - Španělsko 0:3 (53. Puado, 54. Villar, 89. Miranda).

24.03.202119:51

Jednadvacítka na úvod ME remizovala s Itálií

Výsledek dnešního zápasu ME do 21 let: Česko - Itálie 1:1 (75. vlastní Maggiore - 31. Scamacca).

23.03.202110:35

Maier kapitánem německé "21"

Německá jednadvacítka zítra vstoupí do evropského šampionátu zápasem s Maďarskem, ve kterém mužstvo povede kapitán Arne Maier. Dvaadvacetiletého záložníka ve funkci potvrdil trenér Stefan Kuntz.

kicker.de
12.11.202017:37

Německá "21" bude postrádat Hacka

Robin Hack nepomůže německé jednadvacítce v nadcházejících mezistátních zápasech se Slovinskem a Walesem. Mladého křídelníka Norimberku vyřadily z nominace žaludeční problémy.

kicker.de
03.11.202012:54

Nominace jednadvacítky na Skotsko

Nominace české reprezentace do 21 let na utkání kvalifikace mistrovství Evropy v Řecku (13. listopadu):
Brankáři: Martin Jedlička (Dunsjská Streda), Petr Mikulec (Mladá Boleslav), Matouš Trmal (Vitória SC Guimarães).
Obránci: Libor Holík (Jablonec), Jakub Klíma (Mladá Boleslav), David Heidenreich (Teplice), Dominik Plechatý (Sparta), David Zima (Slavia), Daniel Souček (Dukla), Denis Granečný (Emmen).
Záložníci: Pavel Bucha (Plzeň), Adam Karabec, Filip Havelka, Ladislav Krejčí (všichni Sparta), Dominik Janošek (Mladá Boleslav), Tomáš Ostrák (Karviná), Matěj Polidar (Sparta), Ondřej Lingr (Slavia), Jan Matoušek (Liberec), Antonín Vaníček (Bohemians 1905), Patrik Žitný (Teplice).
Útočníci: Václav Drchal (Mladá Boleslav), Ondřej Šašinka (Ostrava).

ČTK
30.10.202022:10

Gabbia se zotavil z koronaviru

AC Milán se vrátil do přípravy Matteo Gabbia. Italský mládežnický reprezentant se vyléčil z koronaviru, jenž mu byl diagnostikován během minulé reprezentační přestávky.

football-italia.net
17.10.202011:59

Drăguş se nakazil koronavirem

Crotone proti Juventusu nepomůže Denis Drăguş. Člen rumunské jednadvacítky měl po reprezentačním srazu pozitivní test na koronavirus.

14.10.202016:13

Maçon vynechá zbytek sezóny

Saint-Étienne do konce sezóny nepomůže Yvann Maçon. Francouzský mládežnický reprezentant si na srazu jednadvacítky přetrhl přední zkřížený vaz v koleni a po zítřejší operaci ho čeká minimálně šestiměsíční přestávka.

lequipe.fr
13.10.202023:14

Krejčí: Bylo to šťastné vítězství

Česká jednadvacítka napravila porážku ze Skotska a v dalším utkání kvalifikace o postup na ME 2021 vyhrála v Litvě. "Dali jsme první gól a až na dvě výjimky, kdy jsme soupeře pustili do standardek, jsme úvodní poločas kontrolovali. Po přestávce soupeř ožil, zjednodušil hru nákopama a v závěru byl blízko vyrovnání, kdy jednu hlavu dali vedle a Jedlička chytil gól," řekl po utkání trenér Karel Krejčí. "Po tom druhém poločase to beru jako šťastné vítězství, ale potřebovali jsme tři body a jsem rád, že za měsíc máme o co hrát," dodal.

ČTK
13.10.202019:33

Česká "21" vyhrála v Litvě

Utkání kvalifikace ME do 21 let v Edinburghu:
Litva - ČR 0:1 (0:1)
Branka: 22. Šašinka. Rozhodčí: Krogh - Dahl, Mastrup (všichni Dán.). ŽK: Šatkus, Kloniunas, Stočkunas, Ramanauskas, Milašius - Sadílek, Bucha.
Sestavy:
Litva: Krapikas - Stočkunas, Šatkus (61. Armalas), Kloniunas, Širvys - Anisas (46. Milašius), Ramanauskas, Čyžas (86. Malžinskas) - Kružikas (76. Petkevičius), Banevičius, Jankauskas. Trenér: Vencevičius.
ČR: Jedlička - Plechatý, Chaluš, Zima - Vaníček (76. Žitný), Janošek, Bucha, Sadílek, Granečný (84. Havelka) - Matoušek (88. Drchal), Šašinka. Trenér: Krejčí.

13.10.202018:19

Jednadvacítka po poločase vede v Litvě

Poločasový výsledek kvalifikačního utkání o postup na ME do 21 let 2021: Litva - Česko 0:1 (22. O. Šašinka).

12.10.202022:55

Maçon střídal se zraněným kolenem

Francouzská jednadvacítka vyhrála kvalifikační utkání o postup na ME 2021 nad Slovenskem, přišla však o Yvanna Maçona. Obránce Saint-Étienne před koncem prvního poločasu vyřadilo zraněné koleno.

lequipe.fr
12.10.202018:59

Ache bude chybět Frankfurtu

Eintracht Frankfurt se musí několik týdnů obejít bez Ragnana Acheho. Německý reprezentant do 21 let si z kvalifikačního utkání o postup na ME 2021 v Moldavsku (5:0) odnesl zraněný stehenní sval.

transfermarkt.de
12.10.202015:18

Italskou jednadvacítku zastoupí dvacítka

Italský reprezentační výběr do 21 let nesmí nastoupit do zápasu kvalifikace mistrovství Evropy proti Irsku. Důvodem je sedm pozitivních testů na onemocnění covid-19. Zápas se ale v Pise přece jen odehraje. Za Itálii nastoupí mužstvo do 20 let. Zápas se hraje od 17 hodin.

09.10.202020:28

Česká "21" prohrála ve Skotsku

Skotsko - ČR 2:0 (1:0)
Branky: 25. Hornby, 82. McCrorie. Rozhodčí: Cuadra - Sobrino, García (všichni Šp.). ŽK: Campbell, Reading, Ashby - L. Krejčí, Granečný.
Sestavy:
Skotsko: Doohan - Mayo, Ashby (84. McLennan), McIntyre, Harvie - McCrorie, Campbell, Ferguson - Patterson (72. Maguire), Hornby, Reading. Trenér: Gemmill.
ČR: Jedlička - Souček, Plechatý, Zima, Sadílek - Vaníček (67. Matoušek), Janošek, Hlavatý (80. Granečný), L. Krejčí, Bucha - Drchal (68. Růsek). Trenér: K. Krejčí.

ČTK
09.10.202019:21

Česká jednadvacítka prohrává ve Skotsku

Poločasový výsledek kvalifikačního utkání o postup na ME do 21 let 2021: Skotsko - Česko 1:0 (25. Hornby).

09.10.202018:30

Gabbia se nakazil koronavirem

Pozitivní test na koronavirus měl Matteo Gabbia. Obránce AC Milán je jedním z nakažených v italské jednadvacítce, přičemž ohrožený je rovněž jeho start v městském derby s Interem.

09.10.202015:23

Island s Itálií dnes hrát nebudou

Dnešní kvalifikační zápas o postup na MS do 21 let 2021 mezi Islandem a Itálií se neodehraje. Důvodem odložení zápasu je nákaza koronavirem v italském výběru, kde jsou hlášeny další tři pozitivní testy.

08.10.202013:59

Bard má zraněný lýtkový sval

Francouzské jednadvacítce nebude pro kvalifikační zápasy o postup na ME 2021 s Lichtenštejnskem a Slovenskem k dispozici Melvin Bard. Obránce Lyonu vyřadil zraněný lýtkový sval.