Londýnské derby otevře semifinálový program FA Cupu

Wembley hostí o tomto víkendu semifinálová utkání FA Cupu. Jako první se představí dnes odpoledne londýnské kluby Arsenal a Chelsea. Oba týmy už došly stejně daleko i v Lize mistrů, kdo bude lepší v domácím poháru?

Cahill varuje Manchester: Pořád se zlepšujeme

Záložník Evertonu Tim Cahill varoval Manchester United před narůstající formou Toffees. Právě klub z Old Trafford bude Evertonu v neděli semifinálovým soupeřem v anglickém FA Cupu.

Gallasovo zranění je vážné, v letošní sezoně si již nezahraje

Arsenal si z Villarrealu přivezl nadějnou remízu 1:1 a má tak slušné šance na postup do semifinále Ligy mistrů, nejenom v odvetě se ale bude muset obejít bez svého bývalého kapitána. William Gallas si v prvním poločase zápasu na El Madrigal poranil kolenní vazy a v letošní sezoně Kanonýrům již nepomůže...

Ferguson chválil tým, ale v pět trofejí moc nevěří

Sir Alex Ferguson označil svůj současný kádr za ten nejlepší za celou dobu co působí na Old Trafford. Přesto přiznal, že příliš nevěří, že by se mužstvu podařilo vyhrát v této sezóně všech pět trofejí.

Fábregas prý po zápase plivl na asistenta Hullu

Zraněný kapitán Arsenalu Cesc Fábregas čelí obvinění, že po úterní výhře 2:1 nad Hullem ve čtvrtfinále Anglického poháru plivl na asistenta trenéra hostů Briana Hortona. Španělský reprezentant, který zápas sledoval jen z tribuny kvůli zranění vazů v pravém koleni, to popírá.

Moyes by raději do Wembley až na finále

Manažer Evertonu David Moyes se těší na semifinále FA Cupu, ve kterém se jeho mužstvo postaví Manchesteru United. Není ale spokojený s tím, že se bude hrát ve Wembley.

Dempsey chce pro spoluhráče natočit píseň

Pokud fotbalisté Fulhamu postoupí do finále Anglického poháru, mají se na co těšit. Záložník Clint Dempsey totiž slíbil, že pokud londýnský klub bude hrát ve Wembley o slavnou trofej, natočí pro spoluhráče rapovou skladbu.

Rooney touží po čtyřech trofejích

Útočník Manchesteru United Wayne Rooney odtajnil své sny. V této sezóně by rád s Red Devils zvedl nad hlavu trofej pro vítěze ve všech čtyřech soutěžích, kterých se United účastní. První příležitost bude mít v neděli. Ve Wembley se hraje finále ligového poháru.

Nejlepší den v životě, radoval se Eduardo

Eduardo da Silva prožil velkolepý návrat v dresu Arsenalu po téměř roční pauze způsobené vážným zraněním. Pětadvacetiletý útočník včera v FA Cupu proti Cardiffu vstřelil dva góly a výrazně pomohl k výhře 4:0 a postupu do dalšího kola.

17.02.2009 Aktuality 63 komentářů
Zaujalo nás

Everton touží ukončit čtrnáctileté čekání

Everton pokračuje v jízdě letošním ročníkem anglického FA Cupu. Po dramatickém dvojzápase s Liverpoolem si poradil o kolo později i s Aston Villou a už je ve čtvrtfinále. Fanoušci Toffees už pomalu šilhají po cenné trofeji, na kterou klub čeká už čtrnáct let.

Diváci ITV včerejší gól Evertonu neviděli

Diváci britské televize ITV, kteří včera sledovali přenos utkání FA Cupu mezi Liverpoolem a Evertonem, si asi připadali jako ve zlém snu. 117 minut sledovali bezgólovou bitvu, pak televizní stanice zařadila reklamní spot a přesně v té době padl jediný gól zápasu.

Moyes měl pro svůj Everton po vyřazení Liverpoolu jen slova chvály

Velký den prožil ve středu Dan Gosling. Teenager z Evertonu, který teprve před třemi dny oslavil devatenácté narozeniny pokořil svou brankou ve 118. minutě prodloužení slavný Liverpool a rozhodl derby Merseyside. Navíc poslal svůj tým do pátého kola FA Cupu.

Benítez kritizoval taktiku Evertonu

Everton včera v FA Cupu remizoval s Liverpoolem a ani ve druhém utkání v rozmezí několika dní nedovolil vedoucímu celku tabulky ochutnat chuť vítězství v městském derby. Taktika Evertonians na Anfield Road se však pranic nelíbila manažerovi domácích Reds Rafaelu Benítezovi.

Obhájce FA Cupu vypadl s druholigovým Swansea

Druholigový tým Swansea se ve 4. kola Anglického poháru postaral o překvapení, když vyhrál na hřišti obhájce trofeje Portsmouthu 2:0 a postoupil do osmifinále. Do dalšího kola prošla také Chelsea, která s Petrem Čechem v brance porazila Ipswich 3:1.

Joe Cole se podrobil operaci a přijde o zbytek sezony

Joe Cole je zraněn daleko vážněji, než se na první pohled zdálo. Záložník londýnské Chelsea si v pohárovém utkání proti Southendu poranil kolenní vazy a podle prvních odhadů měl chybět zhruba dva měsíce, nakonec ovšem přijde o celý zbytek sezony...