AFC Bournemouth Anglie - AFC Bournemouth - Zprávy

Arsenal otočil zápas s Bournemouthem a na Emirates Stadium vyhrál 3-2

Arsenal porazil ve 26. kole Premier League na domácím stadionu Bournemouth 3:2. Gunners prohrávali už po 9 vteřinách hry, kdy vsítil gól Billing. Po přestávce hostující tým překvapivě přidal druhou branku a pro svěřence Mikela Artety to nevypadalo dobře. V 62. minutě se však domácí konečně probudili a po brankách Parteyho a Whitea vyrovnali na 2:2. Obrat dokonal v 98. minutě střídající Nelson, který se rohovém kopu prosadil bombou z hranice vápna.

Arsenal hostí předposlední Bournemouth

Na Emirates Stadium přijede předposlední Bournemouth, jenž proti Gunners nevyhrál posledních 6 zápasů ve všech soutěžích a v současné chvíli se pyšní nejhorší defenzivou v Premier League.

Manchester City si hravě poradil s Bournemouthem

Manchester City si snadno poradil s nováčkem z Bournemouthu a po výhře 4:1 zůstává v kontaktu s vedoucím Arsenalem. Hosté o svém vítězství rozhodli již v první půli, kdy se trefil Alveraez, Haaland a v nastavení první půle také Foden. V druhém dějství domácí dorazil ještě vlastní gól Mephama, v závěru se na korekci skóre zmohl ještě záložník Lerma.

Citizens proti Bournemouthu potřebují napravit předchozí ztrátu

Bournemouth v utkání 25. kola Premier League hostí Manchester City. Domácí se dostali ze sestupových pozic, ale stále se musí mít na pozoru, náskok mají pouze jeden bod. Hosté naopak nevyužili dvou zaváhání Arsenalu a sami také remizovali.

Bournemouth získal důležité tři body na Wolves

Vítězstvím hostů skončil duel 24. kola Premier League mezi Wolverhamptonem a Bournemouthem. Cherries zvítězili 1:0 díky trefě Marcuse Taverniera z kraje druhého poločasu a minimálně do zítra opustili sestupové pozice.

Wolverhampton bude chtít potvrdit formu doma proti Bournemouthu

V sobotu se odehraje klíčový souboj v rámci boje o záchranu v Premier League, Wolverhampton Wanderers přivítá na Molineux Bournemouth. Svěřenci Julena Lopeteguiho si naposledy odvezli ze Southamptonu vítězství 2:1, zatímco Cherries udrželi remízu 1:1 s Newcastlem United.

Newcastle na Bournemouthu jen remizoval

Bournemouth v rámci 23. kola Premier League uhrál cennou remízu 1:1 s Newcastlem United. Domácí dokonce díky brance Marcose Senesiho vedli, v závěru první půle ale srovnal Miguel Almirón a po přestávce už gól nepadl.

Bournemouth čeká těžká dřina

Bournemouth přivítá v rámci 23. kola Premier League Newcastle United. Půjde o střet týmů ze dvou opačných pólů tabulky, zatímco domácí Cherries jsou předposlední a budou bojovat o udržení, hostující Magpies jsou na čtvrtém místě.

Brightonu zajistil 3 body Mitoma

Brighton se v 22. kole Premier League dlouhou dobu trápil, ale nakonec se mu podařilo porazit Bournemouth 1:0. O jedinou branku utkání se postaral v 87. minutě Mitoma. Domácí se posunuli na průběžnou šestou příčku, zatímco hosté klesli na předposlední pozici.

Bournemouth se pokusí překvapit Brighton

Brighton hostí v utkání 22. kola Premier League Bournemouth. Kometa letošní sezony, i tak by se dali nazvat Seagulls, kteří klepou na dveře pohárové Evropy a momentálně jim patří šesté místo. To Cherries mají úplně opačné starosti, momentálně jsou osmnáctí.

Premier League vítá po Mudrykovi dalšího Ukrajince, Zabarnyj se upsal Bournemouthu

Celkem 27 miliónů eur se nebál Bournemouth poslat Dynamu za stále teprve dvacetiletého stopera Illju Zabarného. Odchovanec kyjevského klubu si poprvé v kariéře vyzkouší angažmá v zahraničí, do této chvíle působil výhradně v barvách ukrajinského celku. S The Cherries se Zabarnyj dohodl na delším kontraktu na pět a půl roku, konkrétně tedy až do léta roku 2028.

Bournemouth se s Nottinghamem rozešel smírně

Duel 21. kola Premier League mezi Bournemouthem a Nottinghamem Forest vítěze nenašel. Utkání skončilo remízou 1:1, za domácí se trefil Jaidon Anthony a za hosty Sam Surridge.

Nottingham Forest v sobotu vycestuje na jižní pobřeží do Bournemouthu

V sobotu se na Vitality Stadium střetne Bournemouth a Nottingham Forest. Zatímco hosté vyhráli tři z posledních pěti ligových zápasů a vymanili se z pásma sestupu, domácí jsou po poslední porážce 0:2 s Brentfordem až na 17. místě tabulky.

Bournemouth získal první zimní posilu, přivedl Ouattaru z Lorientu

Dango Ouattara přestupuje z Lorientu do Bournemouthu, jenž podle nepotvrzených zpráv zaplatí 20 milionů liber. Dvacetiletý ofenzivní hráč s nováčkem Premier League podepsal smlouvu na pět a půl roku...

Neomylný exekutor penalt opět v akci. Vyšetřovaný Toney obral Bournemouth o všechny body

Brentford ve 20. kole Premier League potvrdil papírové předpoklady a porazil na vlastním hřišti Bournemouth 2:0. O výsledku rozhodl pokutový kop Ivana Toneyho z 39. minuty. Anglický útočník, který je v současnosti vyšetřován fotbalovou asociací kvůli podezření z nepovoleného sázení, tak proměnil i svou devátou penaltu mezi anglickou elitou. Lépe na tom byl v historii soutěže pouze Yaya Touré, jenž se stoprocentní bilancí kopal z bílého puntíku 11krát. Domácí Včely vyhrály třetí ligové klání v řadě a posunuly se na senzační osmou příčku.