Blackpool FC Anglie - Blackpool FC - Zprávy

West Ham v klíčové bitvě porazil Blackpool

Victor Obinna navázal na hattrick z víkendu a v dnešním hodně důležitém zápase s Blackpoolem vstřelil další dvě branky. A jelikož se k němu přidal i nový Robbie Keane, může West Ham slavit vítězství 3:1 a odsun z poslední pozice tabulky.

Blackpool přivítá West Ham v boji o udržení

Přestupové okno je definitivně za námi a oddechnout si mohou zejména v Blackpoolu. Velký zájem totiž byl o klíčového záložníka Charlieho Adama, ale Tangerines odolali a přestup Adama zamítili. I to zvyšuje jejich šance na udržení v nejvyšší soutěži, obzvlášť když přivedli zkušeného útočníka Jamese Beattieho.

Manchester United otočil zápas v Blackpoolu a zvýšil svůj náskok

Manchester United po poločasu v Blackpoolu prohrával 0:2, nakonec si ale vzpomněl na svůj obrat z předloňského roku proti Tottenhamu a z Bloomfield Road tak veze všechny tři body. Ty potom přispívají k novému pětibodovému náskoku Red Devils na čele tabulky.

Preview: Blackpool FC - Manchester United

Manchester United vyzve v domácím prostředí nováček z Blackpoolu. Rudí ďáblové budou v dohrávce 16. kole na Bloomfield Road hájit prvenství i dosavadní neporazitelnost. Ačkoliv jsou United jasným favoritem, domácí Blackpool nebude chtít prodat svojí kůži lacino.

Babelův odchod z Liverpoolu se nekoná, Nizozemec zůstává

Ryan Babel by měl i ve druhé polovině letošní sezony působit v Liverpoolu. Nizozemský křídelník měl volnou cestu z Anfield Road a mohl zamířit do Německa, sám pak volil spíše návrat do vlasti, nakonec ovšem zůstává v Liverpoolu...

Blackpool FC - Sunderland AFC 1:2

Blackpool doma podlehl Sunderlandu 1:2, když dvě branky hostí vstřelil už v prvním poločase Richardson. Kontaktní branku vstřelili domácí až čtyři minuty před koncem, z pokutového kopu se prosadil Adam.

Preview: Blackpool FC - Sunderland AFC

Sunderland jede do Blackpoolu k prvnímu utkání bez Darrena Benta a bude chtít napravit dojem z prvního utkání, kdy Blackpoolu tři body doslova spadly z nebe.

West Bromwich Albion - Blackpool FC 3:2

Přestřelku se šťastným koncem pro domácí West Bromwich viděli diváci na The Hawthorns. Blackpool na začátku vedl, ale poté dotahoval. Na třetí trefu domácích už zareagovat nedokázal.

Preview: West Bromwich Albion - Blackpool FC

West Bromwich Albion přivítá na svém svatostánku The Hawthorns druhého nováčka Blackpool, který je na tom v soutěži o poznání lépe. Domácímu celku se nejspíše nevyhnou záchranářské starosti, i proto by se body v tomto utkání nesmírně hodily.

Blackpool FC - Liverpool FC 2:1

Ani pod novým manažerem se zlepšení Liverpoolu nedostavilo. Slavný celek z města Beatles se nadále trápí, v dohrávce 19. kola na půdě Blackpoolu prohrál 1:2, přestože brzy vedl. Situace Liverpoolu tak začíná být více než vážná.

Preview: Blackpool FC - Liverpool FC

Špatné výsledky Liverpoolu nakonec znamenaly odchod Roye Hodgsona, toho v pozici manažera nahradil Kenny Dalglish. Jeho úkol je jasný, co nejdříve vyhrabat slavný Liverpool z bídy, a nejlépe při své ligové premiéře, v dohrávce na půdě Blackpoolu, vyhrát.

Birmingham venku konečně urval tři body, odnesl to Blackpool

Konečně! Birmingham se ve 22. kole přeci jen dočkal prvního venkovního vítězství v sezoně. To mu až minutu před koncem vystřelil stoper Scott Dann, který se zatím letos s kolegou Johnsonem staral spíše jen o příděly do vlastní branky. Po rovných 50 letech se takto navíc Brums radují z výhry na Bloomfield Road.

Preview: Blackpool FC - Birmingham City

Po více než 40 dnech se mohou těšit fanoušci na Bloomfield Road na svůj Blackpool. Los a nepříznivé počasí totiž Tangerines zajistily čtyři zápasy za sebou na půdě soupeřů. Nicméně nováček soutěže si s tím skvěle poradil, získal sedm bodů a venku je třetím nejlepším týmem Premier League.

Manchester City získal důležité tři body, vyválčil je nad Blackpoolem

Manchester City dokázal odpovědět na vítězství svého městského rivala a po těsné výhře nad Blackpoolem se na něj opět dotáhl na čele tabulky. Duel, v němž Citizens spálili mnoho šancí, včetně Tevézovy penalty, rozhodl v první půli přesnou trefou Adam Johnson.

Citizens jsou proti Blackpoolu favoritem, hosté mohou překvapit

Premier League nespí ani na nový rok, a tak budeme moci prvního ledna sledovat souboj nejbohatšího celku s tím úplně nejchudším. Řekli byste si, že jeden by měl celou soutěž vést a druhý být na chvostu? Tak to je pravda jen z poloviny.