Everton FC Anglie - Everton FC - Zprávy

Benítez další porážku neustál, na lavičce Evertonu skončil

Everton se prohrou na hřišti Norwiche přiblížil sestupovému pásmu, což odnesl Rafael Benítez. Jednašedesátiletý manažer neustál bídnou formu svého týmu, který zvítězil v jediném z posledních třinácti ligových zápasů.

Norwich porazil Everton a odlepil se ode dna tabulky

Norwich City porazil v utkání 22. kola Everton 2:1. Domácí se tak díky vítězství posunuli na osmnáctou příčku a na záchranu ztrácí jediný bod. Hostům se sestupové příčky přiblížily na šest bodů a jsou patnáctí.

Tápající Everton se chce zvednout

Norwich City hostí v utkání 22. kola Premier League Everton. Pro stále poslední domácí se záchrana začíná vzdalovat, i když na ni ztrácí pouhé tři body. Oproti všem svým konkurentům mají však minimálně o jeden zápas více. Hosté jsou až patnáctí a určitě by se rádi podívali do vyšších pater.

Everton získal na hostování do konce sezony El Ghaziho

Podruhé během jednoho dne se na přestupu domluvily Everton a Aston Villa. Anwar El Ghazi bude v dresu Toffees hostovat do konce sezony a nezahraje si tak s Lucasem Dignem, který v dopoledních hodinách nabral opačný směr.

Digne po neshodách s koučem Benítezem míří z Evertonu do Aston Villy

Francouzský reprezentant Lucas Digne vymění v anglické lize dres Evertonu za Aston Villu. Birminghamský klub podle britských médií za osmadvacetiletého obránce zaplatí 25 milionů liber (přes 732 milionů korun).

Digne je na odchodu z Evertonu. Už tady nechce být, potvrdil Benítez

Lucas Digne před sebou podle všeho má další stěhování. Jméno francouzského obránce je spojováno s odchodem z Evertonu a velkou měrou se pod to podepisuje přístup samotného fotbalisty. Ten v Goodison Parku není spokojen, což potvrdil manažer Rafael Benítez...

Everton je dal v krizi, padl s Brightonem

Fotbalisté Evertonu nezvládli úvodní duel letošního roku a ve 21. kole Premier League prohráli na domácí půdě s Brightonem 2:3. Za domácí se dvakrát prosadil Anthony Gordon, za hosty se dvakrát trefil Alexis Mac Alister a jednou Daniel Burn. Toffeess tak mohou litovat neproměněné penalty Dominica Calvert-Lewina z prvního poločasu.

Brighton míří na Everton

Everton hostí v zápase jednadvacátého kola Premier League Brighton. Domácí jsou na tom v letošním ročníku zatím překvapivě špatně a momentálně jim patří až patnácté místo. Hosté mají o pět bodů více a jsou na desáté příčce, s čímž jsou určitě spokojeni.

Everton potvrdil příchod ukrajinského obránce Mykolenka

Everton půjde do druhé poloviny sezony s lehce obměněným kádrem a hned první den roku 2022 oznámil příchod první posily. Smlouvu s Toffees uzavřel Vitalij Mykolenko, ukrajinský levý krajní obránce přichází na přestup z Dynama Kyjev...

Premier League odložila už třetí nedělní duel, hrát nebude ani Everton s Burnley

Vedení Premier League vyhovělo žádosti Evertonu a kvůli většímu počtu zraněných hráčů a fotbalistů v karanténě odložilo jeho zápas proti Burnley plánovaný na neděli 26. prosince. Je to už třinácté utkání odložené kvůli koronaviru a třetí naplánované na takzvaný Boxing Day. Ve čtvrtek byly odvolány nedělní duely Liverpool - Leeds a Wolverhampton - Watford.

Chelsea ztratila po remíze s Evertonem kontakt s čelem

Už třetí ztrátu z posledních pěti ligových zápasů si připsali fotbalisté Chelsea, kteří tak už nemají první místo na dostřel. Ve druhé půli sice její převahy využil Mount, bleskově však na konečných 1:1 srovnal Branthwaite.

Chelsea nechce v Premier League ztrácet kontakt s první příčkou, doma vyzve Everton

Manchester City v úterý suverénně smetl Leeds, odpoutal se tak od druhého Liverpoolu na rozdíl čtyř bodů a od Chelsea na pět, a aby tak londýnský výběr udržel těsný kontakt s první příčkou, musí na úspěch The Sky Blues reagovat taktéž výhrou. Doma nyní přivítá Everton, jenž po velmi slibném startu do této sezóny v uplynulých několika týdnech výrazně strádá.

Gallagher vystřílel vítězství "Orlů" nad Toffees

Domácí se dostali do dvoubrankového vedení po trefách Gallaghera a Tomkinse. V 68. minutě sice snížil hostující Rondón, ovšem poslední slovo měl dnes dvougólový Gallagher.

Vieira chce proti Benítezovi zlomit nepříjemnou bilanci

Ve 13 posledních vzájemných duelech nedokázal Crystal Palace, který od začátku sezóny vede Patrick Vieira, porazit svého nedělního soupeře z Goodison Parku. Před domácími fanoušky na proslulém Selhurst Parku se tým z jihovýchodního Londýna bude snažit tuto nelichotivou sérii přerušit a šanci na to rozhodně má. Toffees se totiž dlouhodobě trápí.

Everton nezastavily ani dva neuznané góly a po obratu porazil Arsenal

V prvním poločase jsme viděli jediný platný zásah, kdy se v nastavení trefil hostující Ødegaard. Po přestávce však vyrovnal v 80. minutě Richardlison a tři body zajistil domácím v 92. minutě krásnou ranou Gray.