Fulham FC Anglie - Fulham FC - Zprávy

Mitrović v nejbližší době nenastoupí. Nespolupracuje řádně se spoluhráči, říká manažer Silva

Aleksandar Mitrović (28) z Fulhamu nenastoupil ani k nedělnímu předsezonnímu utkání proti Brentfordu. Srbský reprezentant totiž netrénuje tak, jak by měl. Uvedl to manažer Marco Silva (46) poté, co londýnský klub údajně odmítl nabídku na útočníka od saúdskoarabského Al-Hilalu.

United přetlačili Fulham, sezónu završili na třetím místě

Man Utd porazil ve 38. kole Premier League Fulham 2:1. Svěřenci kouče Erika ten Haga tak zvládli poslední utkání, prodloužili domácí neporazitelnost na 29 utkání v řadě a sezónu nejvyšší anglické ligy zakončili na třetím místě.

Na Old Trafford přijede Fulham

Man Utd naposled v sezóně sehraje ligový zápas před domácími fanoušky. Hráči Manchesteru v Divadle snů neprohráli už 28 utkání v řadě a v neděli přivítají desátý Fulham.

Fulham s Crystal Palace remizoval

Fulham remizoval v utkání 37. kola Premier League s Crystal Palace 2:2. Za Cottagers se dvakrát prosadil Aleksandar Mitrović, přičemž jednou z penalty. Za Eagles skórovali Odsonne Édouard a Joel Ward.

Fulham vyzve Crystal Palace

V předposledním kole na sebe narazí Fulham a Crystal Palace. Hosté mají domácímu týmu co oplácet, jelikož v prvním vzájemném zápase prohráli na Craven Cottage 0-3.

Fulham na posledním Southamptonu bere všechny body

Southampton padl v domácím klání 36. kola Premier League s Fulhamem 0:2. Utkání ve druhém poločase rozhodli Carlos Vinícius a Alekansar Mitrović.

Poslední Southampton přivítá Fulham

Southampton na sedmnácté místo ztrácí už 8 bodů a s největší pravděpodobností tak sestoupí z Premier League. Ve 35. kole na St Mary's Stadium přijede Fulham, který v minulém kole rozstřílel Leicester 5-3 a k dispozici bude mít po sedmizápasovém trestu srbského kanonýra Aleksandara Mitroviće.

Přestřelka mezi Fulhamem a Leicesterem vyzněla lépe pro domácí

Fulham porazil ve 35. kole Premier League Leicester 5-3. Domácí vyhráli po třech porážkách za sebou a upevnili si desáté místo, zatímco šestnáctí hosté jsou opět o něco blíž sestupovým pozicím.

Fulham doma čeká Leicester

Fulham hostí v zápase 35. kola Premier League Leicester City. Cottagers jsou na desáté příčce v klidné středu tabulky, záchrana zajištěná, poháry vzdálené. O dost divočejší bude závěr sezony pro Foxes, kteří ze šestnácté pozice nemají na záchranu náskok ani bod.

Liverpool těsně zdolal Fulham

Liverpool zvítězil v dohrávce 28. kola nad Fulhamem 1-0. O jedinou branku zápasu se postaral Salah, který se v 39. minutě prosadil z pokutového kopu a připsal si na své konto osmnáctou ligovou trefu.

Klopýtající Fulham se pokusí ve středu bodovat na Anfieldu

Liverpool se bude ve středu večer snažit prodloužit svou vítěznou sérii v Premier League na pět zápasů, doma na Anfieldu totiž přivítá Fulham. Reds v neděli zvítězili 4:3 v chaotickém utkání s Tottenhamem Hotspur, pár hodin poté, co tým Marca Silvy podlehl Manchesteru City 1:2.

City zase vyhráli, tentokráte si odváží tři body z Craven Cottage

Manchester City je o další krok blíže mistrovskému titulu. Svěřenci Pepa Guardioly nakonec zvládli těžký duel na půdě Fulhamu, kde díky brankám Haalanda a Alvareze zvítězili 2:1. Vše podstatné se odehrálo v první půli, v druhém dějství sice City měli několik šancí na navýšení svého náskoku, ty ale nevyužili, nicméně své vítězství si i v závěrečných minutách s přehledem pohlídali.

Fulham na domácím stánku hostí Manchester City

Manchester City se v posledních týdnech dostal do vynikající pohody a v současnosti by bylo značným překvapením, kdyby svěřenci Pepa Guardioly v květnu neslavili třetí mistrovský titul v řadě. Citizens zvládli duben skutečně na podtrženou jedničku - v Lize mistrů poměrně s přehledem přešli přes Bayern Mnichov, v FA Cupu si v semifinále hravě poradili se Sheffieldem United a aby toho nebylo málo, zaváleli i na ligové frontě. Naplno totiž dokázali využít slabší formy Arsenalu, který v týdnu v klíčovém souboji o první místo přehráli poměrem 4:1 a jsou tak na nejlepší cestě za dalšími ligovými vavříny. To se jim ale pokusí překazit Fulham, který coby nováček prožívá výjimečnou sezónu. Cottagers se s 45 body nachází na desáté příčce tabulky, jistotu prvoligové příslušnosti mají už dávno zajištěnou a po slabším únoru a březnu začali v dubnu opět sbírat ligové body.

Villa doma udolala Fulham

Aston Villa porazila v utkání 33. kola Premier League Fulham 1:0. O jediný gól zápasu se v prvním poločase postaral Tyrone Mings.

Aston Villa se pokusí prodloužit sérii neporazitelnosti proti Fulhamu

Aston Villa táhne úctyhodnou sérii devíti utkání v řadě bez prohry a ve 33. kole ji bude chtít na domácím stadionu udržet. Do Villa Parku přijede v úterý Fulham, který soupeře porazil v prvním vzájemném utkání 3-0.