Fulham FC Anglie - Fulham FC - Zprávy

Fulham se v páteční předehrávce utká s Wolverhamptonem

Páteční program anglické Premier League nabídne zajímavý duel na Craven Cottage, Fulham doma přivítá Wolverhampton Wanderers. Cottagers si minulý týden poradili s Brightonem, svěřenci Julena Lopeteguiho naopak podlehli Bournemouthu.

Solomon vystřelil v závěru zápasu tři body Fulhamu

Brighton prohrál v rámci 24. kola na domácím stadionu s Fulhamem 0-1. Domácí tým měl celý zápas herní převahu, ale vyložené šance neproměnil. Fulhamu zařídil tři body v závěru utkání Solomon, který se trefil po rychle sehraném protiútoku.

Rozjetý Brighton přivítá Fulham

Brighton se doma utká s Fulhamem a svému sobotnímu soupeři má co oplácet. V prvním vzájemném zápase Seagulls prohráli na Craven Cottage 1:2, proti Whites navíc nevyhráli od ledna roku 2017.

Willianova paráda i několik trefených tyčí. Fulham doma vyzrál na Nottingham

Fotbalisté Fulhamu si na domácím hřišti v rámci 23. kola Premier League poradili s dobře hrajícím Nottinghamem, když zvítězili 2:0. Hlavní postavou duelu se stal brazilský křídelník Willian, jenž utkání rozhodl krásným obstřelem do šibenice. V dalším průběhu zápasu hned několikrát zvonila branková konstrukce, v samotném závěru se diváci přesto dočkali ještě jednoho gólu, tentokrát v podání Manora Solomona. Londýnský celek se tak i nadále drží na dohled pozicím, které zaručují účast v evropských pohárech.

Fulham se utká v sobotu s Nottinghamem Forest

Nottingham Forest se v sobotu utká s Fulhamem a bude chtít udržet svou dobrou formu. Žádný tým totiž nezískal v roce 2023 v Premier League více bodů než tým Steva Coopera, v zápase na Craven Cottage však favoritem bude domácí mužstvo.

Další ztráta pro Chelsea, tentokrát remizovala s Fulhamem

Předehrávka 22. kola Premier League vítěze nenašla. Chelsea v londýnském derby remizovala bez branek s Fulhamem. Ten se posunul na šestou příčku, Blues jsou až devátí.

V pátek se na Stamford Bridge představí Fulham

Po hektickém závěru lednového přestupového období přivítá Chelsea v pátek večer v Premier League na Stamford Bridge v londýnském derby Fulham. Blues během ledna utratili více než 300 milionů liber, ale k tomu, aby se v této sezóně dostali do první čtyřky, potřebují opravdu zabrat.

Tottenham vyhrál londýnské derby na Craven Cottage

Fulham těsně padl v dohrávce 21. kola Premier League s Tottenhamem Hotspur 0:1. O hubeném vítězství "Kohoutů" rozhodl v nastaveném čase prvního poločasu Harry Kane.

Fulham a Tottenham se v londýnském souboji poperou o páté místo

Asi málokdo by před sezonou čekal, že i na začátku její druhé poloviny bude nováček v podobě Fulhamu jen dva body za Tottenhamem a v pondělí s ním tedy svede přímý souboj o páté místo.

Howeův Newcastle s řádnou dávkou štěstí porazil Fulham

Sny fanoušků Newcastlu o Lize mistrů žijí i nadále, "Straky" na domácí půdě přetlačily Fulham. Jedinou branku utkání vstřelil v 89. minutě Aleksandar Isak.

Udrží Newcastle domácí neporazitelnost i proti rozjetému Fulhamu?

Fulham posledních 5 zápasů ve všech soutěžích vyhrál, ale nyní jej čeká těžká zkouška, protože zavítá na hřiště Newcastlu, který na domácím stadionu v této sezóně ještě nepoznal hořkost porážky.

Fulham prodloužil trápení Chelsea, která dohrávala bez vyloučeného Joãa Félixe

Fulham v londýnském derby porazil trápící se Chelsea. Skóre v prvním poločase otevřel Willian. Na začátku druhého poločasu sice vyrovnal Koulibaly, nicméně po vyloučení debutanta Joãa Félixe rozhodl o třech bodech pro domácí útočník Carlos Vinícius.

Chelsea si bude chtít v dohrávce proti Fulhamu zlepšit reputaci u svých fanoušků

Ve čtvrtek večer je na programu dohrávka 7. kola anglické Premier League. K vidění bude zajímavé západolondýnské derby a na stadion Fulhamu, tedy na Craven Cottage, dorazí trápící se Chelsea. Svěřenci Marca Silvy jsou v ligové tabulce sedmí, o tři místa před Blues.

Fulham vyloupil Leicester a atakuje poháry

Leicester City nezvládl domácí utkání devatenáctého kola Premier League s Fulhamem a prohrál 0:1. Jediný gól duelu obstarala největší hvězda Cottagers Aleksandar Mitrović, čtvrtý nejlepší střelec soutěže s jedenácti trefami.

Leicester přivítá Fulham

Leicester City se v utkání devatenáctého kola Premier League utká s Fulhamem. Domácí Foxes se před aktuálním kolem nacházeli na třinácté příčce, náskok na sestupové pozice však činil jen tři body. Cottagers jsou na tom lépe, patřilo jim sedmé místo.