Fulham FC Anglie - Fulham FC - Zprávy

Na Craven Cottage přijede šestnáctý Leeds

Po čtyřech ligových porážkách za sebou Fulham v minulém kole konečně naplno bodoval a výhru proti Evertonu se pokusí zopakovat v domácím zápase s Leedsem, který je v současné chvíli šestnáctý a od sestupových příček jej dělí pouze dva body.

Toffees doma na Fulham nestačili

Everton prohrál v zápase 31. kola Premier League s Fulhamem 1:3. Za Cottagers se trefili Harrison Reed, Harry Wilson a Daniel James, za domácí si gól připsal Dwight McNeil.

Do Goodison Parku zavítá Fulham

Sedmnáctý Everton nutně potřebuje bodovat a v sobotu bude mít na domácím hřišti ideální šanci. V Goodison Parku se totiž představí Fulham, kterému se nedaří. V posledních čtyřech ligových utkáních prohrál.

West Ham zvládl londýnské derby

Fulham prohrál v utkání 30. kola Premier League s West Hamem United 0:1. A to dost smolně, o osudu celého klání rozhodl vlastní gól Harrisona Reeda.

West Ham čeká v sobotu důležité londýnské derby

V sobotu odpoledne se na Craven Cottage v rámci londýnského derby utká Fulham s West Hamem United. Svěřenci Marca Silvy naposledy podlehli 1:2 sestupem ohroženému Bournemouthu, obavy "Kladivářů" ze sestupu pak prohloubila středeční vysoká prohra 1:5 s Newcastlem United.

Mitrovič z Fulhamu dostal za strčení do rozhodčího trest na osm zápasů

Aleksandar Mitrovič si nezahraje za Fulham osm soutěžních zápasů. Srbský útočník byl potrestán za strčení do rozhodčího Chrise Kavanagha v březnovém čtvrtfinále Anglického poháru s Manchesterem United. Navíc zaplatí pokutu 75.000 liber (asi dva miliony korun).

Bournemouth otočil zápas s Fulhamem, tři body mu vystřelil Solanke

Bournemouth ve 29. kole Premier League zvítězil nad Fulhamem 2-1. Hosté šli do vedení v 16. minutě, kdy se prosadil Pereira, ale domácí dvěma góly v druhém poločase utkání otočili, rozhodující trefu zařídil v 79. minutě Solanke. The Cherries se tak vzdálili od sestupových pozic a nyní jsou na 15. místě.

Na půdu předposledního Bournemouthu přijede Fulham

Bournemouth potřebuje nutně bodovat, jelikož se po sérii nepříznivých výsledků nachází na sestupovém 19. místě, Fulham se rovněž potýká s poklesem formy a z posledních třech ligových utkání vytěžil pouze bod.

Man Utd vyřadil Fulham, hosté dohrávali v devíti

Man Utd zvládl čtvrtfinále FA Cupu a na Old Trafford porazil Fulham 3-1. Hosté šli v 51. minutě do vedení, když se po rohovém kopu prosadil Mitrovič. Pro utkání však byla stěžejní 70. minuta, kdy Sancho zakončoval do prázdné brány a Willian zabránil jasnému gólu rukou. Rozhodčí brazilského záložníka vyloučil a nařídil pokutový kop, s tím ovšem nesouhlasil Mitrovič a do sudího strčil, čímž si vysloužil rovněž červenou kartu. Fernandes následně penaltu proměnil a hosté dohrávali v devíti. O dvě minuty později přidal druhý gól Sabitzer, jenž patičkou usměrnil míč do brány. V úplném závěru přidal druhý gól v zápase Fernandes a definitivně stvrdil vítězství Rudých ďáblů.

Na Old Trafford přijede nevyzpytatelný Fulham

Po vítězství v EFL Cupu zůstává Man Utd v boji o další dvě trofeje. Ve čtvrtfinále FA Cupu se Rudí ďáblové střetnou s Fulhamem, který v osmifinále hladce přešel přes Leeds.

Arsenal bez potíží porazil Fulham

Fulham nestačil v zápase 27. kola Premier League na Arsenal a v Creven Cottage s ním prohrál 0:3. Gunners rozhodli v prvním poločase, když se postupně trefili Gabriel Magalhaes, Gabriel Martinelli a Martin Ödegaard.

Arsenal hájí náskok, Fulham představuje oblíbeného soupeře

Arsenal si udržuje náskok před Manchesterem City a v neděli odpoledne na něj čeká zkouška na půdě Fulhamu. Kanonýrům se proti Cottagers daří, v případě dalšího úspěchu si vezmou zpět svůj pětibodový náskok.

Brentford v dohrávce přetlačil Fulham a přiblížil se mu v tabulce

Londýnské derby dvou příjemných překvapení sezóny dopadlo lépe pro domácí Brentford. Skóre utkání otevřel v úvodu Pinnock, ještě do konce první půle stačil vyrovnat Solomon, po změně stran však skórovali domácí. O výhře rozhodl proměněnou penaltou Toney a v závěru pojistku přidal Jensen. Za hosty zvládl jen snížit na konečných 3:2 Carlos Vinícius.

Brentford se v pondělí utká s nevyzpytatelným Fulhamem

Brentford Community Stadium nabídne v pondělí večer zajímavou podívanou, Brentford přivítá v rámci londýnského derby Fulham. Domácí si minulý týden odpočinuli, zatímco hosté v pátek uhráli remízu 1:1 s Wolverhamptonem Wanderers.

Střídající Izraelec vykouzlil Fulhamu remízu. V dresu Vlků poprvé vycenila zuby posila z PSG

Fotbalisté Fulhamu remizovali ve 25. kole Premier League na vlastním hřišti s Wolverhamptonem 1:1. Do utkání vstoupili lépe hosté, které poslal do vedení premiérovou brankou v jejich dresu Pablo Sarabia, jenž do celku z centrální Anglie přestoupil v zimě z PSG. Čtvrtý bodový zisk v řadě ale domácím zajistil povedenou střelou na zadní tyč Manor Solomon. Mladý Izraelec se trefil ve třetím zápase po sobě, a prodloužil tak sérii londýnského týmu bez porážky na číslo čtyři.