Norwich City Anglie - Norwich City - Zprávy

Norwich bojuje s koronavirem, podle Smithe je nejistý zápas s West Hamem

Manažer Norwiche Dean Smith vyjádřil po prohraném ligovém duelu s Aston Villou (0:2) obavy, zda bude jeho tým schopen nastoupit k sobotnímu utkání proti West Hamu. Poslední celek tabulky bojuje s nákazou koronaviru v kádru i množstvím zraněných hráčů.

Norwich City padl potřetí v řadě, doma po mdlém vystoupení nestačil na Aston Villu

Malátný výkon celku z Norwiche předznamenal logicky jeho dvougólovou prohru s Aston Villou, která tak za uplynulých šest ligových kol zvítězila už počtvrté. Domácí tedy zůstali na posledním místě tabulky. Výběr z Birminghamu byl daleko nebezpečnější než jeho soupeř, v první půli měnil skóre zásluhou Jacoba Ramseyho, v té druhé se ještě trefil Ollie Watkins.

Norwich hostí Aston Villu, proti bývalému zaměstnavateli ho povede Smith

Dean Smith byl začátkem listopadu odvolán z funkce hlavního trenéra Aston Villy, bez práce ale dlouho nezůstal a rychle se přestěhoval ke kormidlu Norwiche. Nyní ho čeká souboj s někdejším zaměstnavatelem, a to v rámci sedmnáctého kola.

United vydřeli výhru s Norwichem

Manchester United zvítězil v zápase šestnáctého kola Premier League na půdě Norwiche 1:0. O výhře Rudých ďáblů rozhodl čtvrt hodiny před koncem z pokutového kopu Cristiano Ronaldo.

Bude Norwich vzdorovat United?

Norwich City hostí v rámci šestnáctého kola Premier League Manchester United. Ten se po konci trenéra Solskjaera herně i výsledkově zvedá a momentálně mu patří šesté místo. Norwich se díky výhře Newcastlu propadl na poslední místo.

Spurs si hravě poradili s Norwichem

Tottenham Hotspur porazil v zápase patnáctého kola Premier League Norwich City 3:0. Výhru londýnského celku zařídili Lucas, Sánchez a Son.

Norwich se pokusí překvapit Spurs

Tottenham Hotspur hostí v duelu patnáctého kola Premier League Norwich City. Domácí budou favoritem, jelikož jsou v tabulce šestí a hosté až předposlední.

Souboj posledních vítěze nenašel

Fotbalisté Newcastlu United remizovali v domácím duelu čtrnáctého kola Premier League s Norwichem City 1:1. Domácí hráli od deváté minuty bez vyloučeného Clarka, i přesto šli díky trefě Wilsona z penalty do vedení. Za hosty však srovnal Pukki.

Souboj o poslední místo

Úvodním zápasem vloženého kola anglické Premier League bude souboj dvou aktuálně nejhůře postavených celků mezi Newcastlem United a Norwichem City. Oba týmy sice okupují poslední dvě místa, ale jejich aktuální forma se výrazně liší.

Norwich se s Wolverhamptonem rozešel bez branek

Utkání mezi Norwichem a Wolverhamptonem i přes veškerou snahu domácího celku branku nepřineslo. Norwich byl v zápase tím lepším celkem, zejména v druhém poločase si i vypracoval řadu zajímavých šancí, jenže proměnit se mu nepodařilo ani jedinou. Svěřenci Deana Smitha se tak musí spokojit jen s jedním získaným bodem, díky kterému se dočasně dotáhli na osmnácté Burnley. Wolverhampton se naproti tomu posunul před Tottenham na průběžnou šestou pozici.

Norwich usiluje o první čistý hattrick výher v PL od roku 2012

Záchrana Norwiche už není úplná utopie. Canaries se rozloučili s koučem Farkem výhrou nad Brentfordem a následně přivítali jeho nástupce Deana Smithe dalším vítězstvím poměrem 2:1. Žlutozelení takto na záchranu rázem ztrácí jenom tři body a další klíčový krok by rádi učinili proti Wolverhamptonu...

Norwich proti Southamptonu otočil a podruhé v řadě zvítězil

I s novým manažerem na lavičce si dokázali fotbalisté Norwiche připsat druhé vítězství v řadě. Proti Southamptonu sice po Adamsově trefě prohrávali, avšak Pukki dokázal bleskově vyrovnat a obrat v závěru dokonal Hanley.

Norwich po prvním vítězství přivítá Southampton

Poprvé v této sezoně uspěli před reprezentační přestávkou fotbalisté Norwiche, kteří budou doufat, že se i po pauze udrží na této úrovni. Čeká je však soupeř s dobrou aktuální formou v podobě Southamptonu.