Watford FC Anglie - Watford FC - Zprávy

V souboji nováčků se Watford pokusí konečně zvítězit

Ačkoliv dojem z výkonů obou mužstev i jejich postavení v tabulce vypadá odlišně, dělí je ve skutečnosti jen čtyři body. Řeč je o Brentfordu, který si navíc tento náskok na soupeře v podobě Watfordu vybudoval až v posledních týdnech.

Manchester City porazil Watford a jde do čela

Chelsea v sobotu po obědě nestačila na West Ham a přišla o první místo tabulky. Před londýnský klub se odpoledne dostal Liverpool a večer ho předskočil i Manchester City, úřadující mistr zvládl souboj s Watfordem a je novým lídrem.

Citizens se pokusí potvrdit dobrou formu s Watfordem

Souboj dvou celků z opačných konců tabulky Premier League bude k vidění v sobotu na Vicarage Road. Watford, který zuby nehty drží záchranářské pozice, tam hostí Manchester City, jenž je naopak ve hře o titul.

Chelsea se štěstím porazila Watford

Chelsea si nakonec z půdy Watfordu odváží tři body, Thomas Tuchel však s výkonem svých svěřenců rozhodně nemůže být spokojený. Hosté se prakticky za celý zápas nedokázali dostat do správného tempa, v prvním poločase byli dokonce tím horším celkem a je třeba si přiznat, že měli pořádnou porci štěstí...

Watford hostí vedoucí Chelsea

Londýnská Chelsea stále okupuje první příčku tabulky, její náskok se ale po víkendové remíze s Manchesterem United ztenčil už jen na jediný bod. Svěřenci Thomase Tuchela se sice nacházejí v dobrém herním rozpoložení a německý manažer může být s výkony svých svěřenců spokojený, nutně však potřebuje, aby jedna z jeho ofenzivních hvězd chytila formu a začala pravidelně dávat branky.

"Lišky" ve sněhové vánici přetlačily chybující Watford

Strhující první poločas otevřel gólem v 16. minutě domácí Maddison, na druhé straně srovnal z penalty King. Foxes si ale vzali vedení zpět a po dvou zásazích Vardyho vedli po první půli 3:1. Po přestávce sice snížil Dennis, ale o osm minut později skórovali i domácí, kdy se trefil Lookman a uzavřel na konečných 4:2.

Ranieri proti "svým"

Leicester City se ve třináctém kole Premier League utká s Watfordem. Oba celky dělí v průběžné tabulce pouze dva body, ale určitě by si přáli bát ve vyšších patrech, protože domácí jsou třináctí a hosté šestnáctí.

Manchester United dostal výprask od Watfordu

Watford v zápase dvanáctého kola Premier League porazil Manchester United 4:1. Výhru domácích zařídili King, Sarr, Pedro a Dennis, za hosty se trefil Van de Beek. Velkou roli ve vývoji duelu však hrálo také vyloučení Maguirea.

United se budou chtít naladit proti Watfordu

Watford hostí ve dvanáctém kole Premier League Manchester United. Papírově by duel měl mít jasného favorita, protože domácí jsou až sedmnáctí, zato hosté šestí. Ani je však před reprezentační pauzou nedoprovázela úplně ideální forma.

Dva odvolané góly a neproměněná penalta. Arsenal nejtěsnějším rozdílem doma porazil Watford

Už v 7. minutě se mohli domácí radovat, ale zásah Saky VAR odvolal pro ofsajd. V 34. minutě navíc Aubameyang spálil pokutový kop. Až po přestávce slavili domácí první trefu utkání, kdy se v 56. minutě trefil Smith-Rowe. V 74. minutě vzal Arsenalu další gól jeho vlastní kapitán, který zbytečně zasáhl do střely mířící do sítě ve chvíli, kdy byl v ofsajdu. V 86. minutě neproměnil největší šanci Hornets King a Arsenal si tak připsal třetí výhru v řadě a poskočil na 5. místo. Watford je na 17. příčce.

Malé londýnské derby proti sobě postaví Arsenal a Watford. Ranieriho družinu nečeká snadný úkol

Arsenal po zlepšených výkonech i výsledcích postupuje tabulkou vzhůru a cílí na dalšího protivníka. "Naším heslem je jednota a všichni se snažíme nakopnout tuhle loď co nejdál po proudu," prohlásil manažer Gunners Mikel Arteta. Španělský stratég ale ví, že souboj nováčka Watford není radno podceňovat.

Southampton díky jediné přesné trefě přemohl Watford

Southampton pokračuje v bodové šňuře. "Saints" díky jedinému zásahu Che Adamse uspěl na půdě Watfordu, který po vynikajícím výkonu na hřišti Evertonu tentokrát zklamal.

Watford se utká se Southamptonem

Watford předvedl minulý víkend parádní závěr zápasu na hřišti Evertonu, kde v posledních patnácti minutách nasázel rovnou čtyři branky a otočil zápas na konečných 5:2. Nový kouč Claudio Ranieri tak bude doufat, že jeho svěřenci na tento uragán ze závěru zápasu navážou i v sobotu odpoledne, kdy na vlastním stadiónu přivítají Southampton. Tomu se v letošní sezóně zatím také příliš nedaří, důkazem budiž prozatím jen jedna jediná ligová výhra.

Watford přiděloval na Evertonu

Překvapivý výsledek přineslo utkání devátého kola Premier League mezi Evertonem a Watfordem. Hosté totiž vyhráli 5:2. Lví podíl na vítězství svého klubu měl Joshua King, který si připsal hattrick.

Everton vyzve Watford

Everton v devátém kole Premier League hostí na domácí půdě Watford. Toffees jsou v tabulce osmí, ale jen s nepatrnou ztrátou na pohárové příčky. Hosté jsou až šestnáctí a na výhru čekají déle než měsíc.