Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Oslabený Arsenal ubránil tři body s Wolves

Přímý souboj o pozice v tabulce byl k vidění ve čtvrtek večer ve Wolverhamptonu. Domácí tam svedli urputnou bitvu s Arsenalem, který v první půli poslal do vedení Gabriel, nakonec však nevyužili ani více než dvacetiminutovou přesilovku a prohráli 0:1.

Arsenal pojede pro body na Wolverhampton

Wolverhampton Wanderers hostí v zápase 24. kola Premier League Arsenal. Domácí jsou v tabulce na osmém místě, ale na svého příštího soka ztrácí pouhé dva body. Oba celky mají navíc odehráno stejně zápasů.

Barcelona dokončila příchod Traorého z Wolverhamptonu

Návrat svého odchovance dokončila v těžkých časech Barcelona. Její útočné možnosti rozšíří Adama Traoré, který bude v Katalánsku do konce sezony hostovat s následnou nepovinnou opcí ve výši 29 milionů liber.

Wolves aktivovali opci a natrvalo získali Hwanga z Lipska

Hwang Hee-chan zůstane i po sezoně hráčem Wolverhamptonu Wanderers. Korejský reprezentant po aktivování opce přestoupí z RB Lipsko za necelých 17 milionů eur a podepíše smlouvu do roku 2026...

Stadion Wolves v noci zachvátil požár

Hráči Wolverhamptonu se v sobotu radovali z vítězství nad Brentfordem, v noci na neděli ovšem klub musel řešit velkou nepříjemnost, když na jeho stadionu hořelo. S ohněm, jehož příčinou pravděpodobně byl některý z elektrických přístrojů, bojovala asi dvacítka hasičů.

Wolverhampton si poradil s Brentfordem a připisuje si další tři body

Wolverhampton potvrdil výbornou formu a z půdy Brentfordu si odváží výhru 2:1. Po velmi zvláštním prvním poločase, který na dvacet minut přerušil zbloudilý dron na hřišti, se utkání v druhé půli přece jenom rozjelo a přineslo řadu zajímavých momentů, načež díky dvěma krásným gólům z kopačky Moutinha a Nevese si všechny tři body odváží hostující celek.

Brentford se chce zvednout proti Wolverhamptonu

Brentford se v zápase 23. kola Premier League utká s Wolverhamptonem Wanderers. Domácí nejsou v ideální formě a momentálně jim v průběžné tabulce patří až čtrnácté místo. Hosté jsou určitě o něco spokojenější, nachází se na osmé příčce.

Wolverhampton dál snižuje manko na evropské poháry

Wolverhampton už dal zapomenout na pomalejší rozjezd do sezony a hodně nenápadně se přibližuje k pozicím znamenajícím evropské poháry. Může za to i povedený přelom roku, další úspěch přišel v domácím souboji se Southamptonem.

Wolverhampton se střetne se Southamptonem

Sobotní program anglické nejvyšší soutěže proti sobě svede také celky Wolverhamptonu a Southamptonu. Domácí prožívají povedenou sezónu, svěřenci portugalského kouče Bruna Lageho sice nepředvádějí nějaký oku lahodící fotbal, výsledky jim ale přináší a se současným devátým místem mohou být určitě spokojení. Svěřenci Ralpha Hassenhüttla si v týdnu vylepšili náladu výhrou nad Brentfordem, i tak ale nemůžou být úplně spokojení, protože před sezónou zřejmě čekali, že se budou pohybovat výše než na současném dvanáctém místě.

Wolverhampton po 41 letech vyloupil Old Trafford

Manchester United nezvládl domácí souboj s Wolverhamptonem a padl 0:1. Vlci byli lepším týmem a o své výhře rozhodli osm minut před koncem, z Old Trafford si všechny body vezou poprvé od února 1980.

Manchester United po Novém roce vyzve Wolves

Manchester United hostí v dohrávce jednadvacátého kola Premier League Wolverhampton Wanderers. Domácí jsou v průběžné tabulce na sedmém místě, ale mají na programu ještě odložené duely. Wolves jsou devátí.

Leeds a Wolverhampton kvůli koronaviru nebudou hrát ani v úterý

Kvůli koronaviru byly odloženy úterní duely anglické ligy Arsenal - Wolverhampton a Aston Villa - Leeds. Vedení Premier League zápasy odvolalo kvůli většímu počtu nakažených a také zraněných hráčů v kádrech Wolverhamptonu a Leedsu.

Chelsea jen remizovala s Wolves

Wolverhampton Wanderers uhrál v osmnáctém kole Premier League s Chelsea cennou remízu 0:0. Hosté navíc soupeře ani nepřestříleli, poměr střel byl totiž 2:2.

Tuchel chce proti Vlkům najít vítěznou mentalitu

Fotbalisté Chelsea nezažívají zrovna kdovíjaké fotbalové období a i kvůli významným absencím mají problém dotáhnout utkání do vítězného konce. Stejný neduh trápil do minulého kola i Wolverhampton.

Ani 12 minut nastavení v závěru Brightonu nestačilo. Vlkům podlehli 0:1

Jediný gól utkání vstřelil v nastavení prvního poločasu hostující Saïss. V druhé půli měli mnohem více ze hry Wolves, kteří dokonce dvakrát nastřelili brankovou konstrukci. Další gól ale nepřidali.