Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Liverpool si opět lámal hlavu s brzkým výkopem. Obrat Reds režíroval africký král asistencí

Wolves podlehli v pátém kole Premier League doma Liverpoolu 1:3. Už před výkopem si Jürgen Klopp stěžoval na brzký start utkání, když Reds těchto klání, a to zejména po reprezentačních přestávkách, hráli v posledních sezonách s přehledem nejvíce. Hostům se v nich navíc dlouhodobě nedařilo a i tentokrát už v sedmé minutě inkasovali. O přestávce však Němec sáhl k ofenzivnímu střídání, díky němuž hosté výrazně zlepšili svůj výkon a nakonec dosáhli na obrat skóre. U dvou branek si připsal asistenci Mohamed Salah, jenž celkovým počtem 63 gólových nahrávek překonal africký rekord nejvyšší anglické soutěže.

Wolves přivítají na Molineux favorita z Liverpoolu

V sobotu po poledni se po reprezentační přestávce vrací anglická Premier League, páté kolo otevře duel Liverpoolu na půdě Wolverhamptonu Wanderers. Svěřenci Jürgena Kloppa minule smetli Aston Villu 3:0, Wolves naopak ztratili všechny body v utkání proti Crystal Palace.

Wolves v novém ročníku stále nenašli ideální rytmus, výhru Palace zařídil dvougólový Édouard

Crystal Palace porazilo ve čtvrtém kole Premier League v domácím duelu Wolves 3:2 a připsalo si první letošní výhru před svými fanoušky. K výhře přispěl přesnou trefou mimo jiné i Eberechi Eze, jenž tak konečně začal navazovat na velmi plodnou minulou sezonu, během které si na své konto připsal 10 ligových branek. Dvěma góly, včetně toho vítězného, jej pak doplnil francouzský útočník Odsonne Édouard. The Wanderers si v anglické metropoli došli již pro třetí letošní porážku a v tabulce zůstávají daleko za očekáváním.

Posílený kádr Wolves bude chtít navázat na své výhry i v Selhurst Parku

V neděli se v Selhurst Parku utkají Crystal Palace a Wolverhampton Wanderers. Eagles v úterý porazili v ligovém poháru Plymouth Argyle 4:2 a do dalšího kola postoupili také Wolves poté, co porazili Blackpool 5:0.

Manchester City koupil za 53 milionů liber záložníka Nunese z Wolverhamptonu

Portugalský záložník Matheus Nunes se dočkal vytouženého přestupu z Wolverhamptonu do Manchesteru City. Odchod pětadvacetiletého hráče ve čtvrtek potvrdil trenér Wolves Gary O'Neil. Podle BBC zaplatí úřadující vítězové anglické ligy a Ligy mistrů za Nunese 53 milionů liber.

Ofenzivní marnost Evertonu nebere konce. Čekání na gólovou radost ukončil rakouský marod

Wolves porazili ve třetím kole Premier League v Goodison Parku Everton 1:0 a konečně bodovali. V duelu dvou soupeřů, kteří měli dosud tristní ofenzivní bilanci, rozhodl v samém závěru Saša Kalajdžič, jenž v loňské sezoně odehrál v oranžovém dresu pouhý jeden zápas. Wolverhampton tak získal první body v ročníku, naopak Karamelky se dál krčí u dna soutěže se třemi porážkami, a co hůř, bez vstřeleného gólu.

Souboj týmů bez bodů: oba potřebují zabrat

Everton hostí v zápase třetího kola Premier League Wolverhampton Wanderers. Jako by se nynější protivníci rozhodli soupeřit o to, kdo začne sezonu hůře. Oba mají na kontě nula bodů, domácí skóre 0:5, hosté 1:5.

"Vlci" se stali kořistí japonského asasína. Mitomův sólový průnik bude kandidátem na gól roku

Brighton si po výhře 4:1 nad Vlky z Wolverhamptonu udržel ligovou neporazitelnost i po druhém zápase nového ročníku Premier League. Racci zavzpomínali na poslední vzájemné utkání, které dominantním způsobem ovládli, a úspěšně na tento výsledek navázali. Už po čtvrthodině hry udal tón zápasu japonský kouzelník Kaoru Mitoma, který svůj výkon ještě vyšperkoval asistencí na zásah Pervise Estupiňána z úvodu druhého dějství. Fantastický výkon svého týmu korunovala dvěma góly v průběhu pěti minut ikona Albionu Solly March.

Wolverhampton doma přivítá Brighton

Svěřenci Garyho O’Neila v úvodním kole smolně prohráli na Old Trafford a nyní je čeká Brighton, který minulý týden čtyřmi góly sestřelil nováčka z Lutonu.

Drama v Divadle snů rozsekl netradiční střelec. Sympatický výkon Wolves na body nestačil

Rudí ďáblové zvítězili v prvním zápase nového ročníku Premier League proti Wolves těsně 1:0. Hráčů Manchesteru United se nedařilo více než tři čtvrtiny zápasu proměnit ani jednu ze svých několika šancí a sami ustáli řadu příležitostí na straně soupeře. Až v 76. minutě se dokázal hlavičkou prosadit zkušený obránce Raphaël Varane a zajistil svému týmu lepší vstup do nové sezony než do té minulé. Favorit totiž loňský ročník začal prohrou s Brightonem.

Na Old Trafford přijede Wolverhampton

Dohrávka úvodního kola nabídne souboj Manchesteru United s Wolverhamptonem Wanderers, u kterého několik dnů před začátkem Premier League skončil po neshodách s vedením klubu španělský manažer Julen Lopetegui.

Wolverhampton vyměnil manažera, kormidla se ujme O'Neil

Wolverhampton se krátce před startem nové sezony anglické Premier League rozešel s trenérem Julenem Lopeteguim. Klub oznámil, že se po devíti měsících spolupráce dohodl se španělským koučem na ukončení spolupráce. Jeho povinnosti převezme Gary O'Neil.