Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Wolverhampton ztrácí oporu, Neves přestoupil do Al-Hilalu

Rúben Neves je dalším z hráčů, kteří se vydávají z Evropy do Saúdské Arábie, šestadvacetiletý záložník vyměnil Wolverhampton Wanderers za Al-Hilal. Portugalský reprezentant přestupuje za 55 milionů eur, což je rekordní transfer z pohledu obou klubů...

Evropa znovu pod tlakem Saúdské Arábie, Neves se chystá do Al-Hilalu

Už nějakou dobu se pokouší Al-Hilal po vzoru svých konkurentů ze saúdskoarabské nejvyšší soutěže o přestup slavnějšího jména. Poté, co neúspěšně usiloval o příchod Lionela Messiho z PSG, se zdá, že v tomto ohledu přece naplní svá přání. Novou posilu má brzy hlásit z Premier League, dohodl se totiž s Wolverhamptonem na transferu šestadvacetiletého Rúbena Nevese.

Arsenal si v posledním zápase sezóny poradil s bezmocným Wolverhamptonem

Utkání posledního ligového kola sezóny 2022/23 mezi londýnským Arsenalem a Wolverhamptonem Wanderers skončilo jasnou výhrou Gunners. V prvním poločase se dvakrát střelecky prosadil klub opouštějící Granit Xhaka, před přestávkou navýšil vedení Bukayo Saka. Ve druhé půli se ještě prosadil Jesus a svůj střelecký účet v dresu Arsenalu si otevřel také Jakub Kiwior.

Arsenal zakončí sezónu domácím zápasem s Wolves

Arsenal v neděli odpoledne na Emirates Stadium přivítá Wolverhampton Wanderers, a ukončí tak svou velmi povedenou sezónu. O osudu obou mužstev je již rozhodnuto, neboť Gunners v lize skončí na druhém místě a Wolves zakončí sezónu v druhé polovině tabulky.

Everton v závěru vybojoval bod

Wolverhampton Wanderers remizoval v duelu 37. kola Premier League s Evertonem 1:1. Domácí poslal do vedení Hwang Hi-čchan, za hosty v úplném závěru srovnal Yerry Mina.

Everton čeká na Molineux Stadium další boj o přežití

Domácí mohou do sobotního zápasu nastoupit v naprostém klidu, protože jejich účast v příští sezóně je jistá. Opačná situace je na straně hostů, Everton okupuje sedmnáctou příčku a od sestupu jej dělí pouze jeden bod.

Man Utd blízko Lize mistrů, na Old Trafford porazil Wolverhampton

Man Utd vyhrál ve 36. kole Premier League 2-0 nad Wolverhamptonem. Svěřenci Erika ten Haga natáhli sérii bez prohry na domácím hřišti na 27 utkání v řadě a díky dalším třem bodům jsou nyní velmi blízko účasti v příštím ročníku Ligy mistrů.

Na Old Trafford zavítá třináctý Wolverhampton

Man Utd v minulém kole nečekaně ztratil a lehce si zkomplikoval umístění v první čtyřce. Sobotní zápas proti Wolverhamptonu však Rudí ďáblové sehrají opět doma, kde v posledních 26 utkáních nenašli přemožitele.

Wolverhampton doma porazil Aston Villu

Wolverhampton ve 35. kole Premier League zvítězil nad Aston Villou 1-0. I když měli hosté po většinu zápasu převahu, tak svoje šance nedokázali využít. Jedinou branku utkání vstřelil již v 9. minutě Toti. Domácí odčinili ostudnou porážku z Brightonu, zatímco Villans prohráli podruhé za sebou.

Na Molineux Stadium přijede osmá Aston Villa

Wolverhampton se na domácím stadionu pokusí napravit ostudu z minulého kola, kdy prohrál v Brightonu vysoko 0-6. Na Molineux Stadium zavítá Aston Villa, která v posledním zápase přišla o desetizápasovou sérii bez prohry.

Brighton uštědřil Wolves debakl

Brighton si v zápase 34. kola Premier League pohrál s Wolverhamptonem Wanderers, který na Amex Stadium porazil 6:0. Utkání přineslo tři dvougólové střelce, trefili se Pascal Gross, Deniz Undav a Danny Welbeck.

Brighton změří síly s Wolberhamptonem

Brighton v minulém kole nestačil na Nottingham a šanci na reparát bude mít v domácím zápase proti Wolverhamptonu, nad kterým v listopadu zvítězil 3-2.

Wolverhampton porazil Crystal Palace a udělal velký krok k záchraně

Wolverhampton ve středečním utkání anglické Premier League zvítězil v domácím prostředí proti Crystal Palace a získal důležité tři body v boji o udržení. Skóre zápasu nešťastně otevřel ve třetí minutě vlastním gólem Andersen, gólovou pojistku v podobě proměněné penalty v samém závěru přidal domácí kapitán Neves.

V úterním utkání změří Lopeteguiho Vlci síly s Crystal Palace

Wolverhampton Wanderers a Crystal Palace se v úterním ligovém utkání na Molineux budou snažit o návrat na vítěznou vlnu. Domácí v sobotu odpoledne podlehli Leicesteru City 1:2, svěřenci Roye Hodgsona získali v utkání s Evertonem bod za bezbrankovou remízu.

Brzký gól Wolves vyburcoval Lišky k obratu. Dlouhý tlak přetavil v klíčovou výhru Castagne

Hráči Leicesteru si v 32. kole Premier League na vlastním hřišti poradili s Wolves 2:1, a připsali si tak důležité tři body v bojích o záchranu. Zápas se pro "Lišky" nevyvíjel dobře, neboť již ve 13. minutě poslal hosty do vedení Matheus Cunha. Domácí však inkasovaný gól probudil, za což byli odměněni ještě před odchodem do šaten, kdy remízový stav zajistil Kelechi Iheanacho. Aktivita Foxes pokračovala i po změně stran, což nakonec přetavil ve vítězný zásah Timothy Castagne, který zároveň zajistil svému týmu posun v tabulce mimo sestupové pásmo.