MSV Duisburg Německo - MSV Duisburg - Zprávy

MSV Duisburg - Hansa Rostock 1:1

Duisburg remizoval s Rostockem 1:1 a body se tak po důležitém utkání v boji o záchranu dělily. Obě branky padly v prvních dvaceti minutách, na trefu domácího Grliče odpověděl Agali.

Preview: MSV Duisburg - Hansa Rostock

Utkání o šest bodů uvidí Duisburg, domácí MSV přivítá tým Hansy Rostock. Oba nováčci soutěže mají jediný cíl a tím je záchrana. Mnohem blíže k ní má Hansa, na MSV má náskok pěti bodů.

Hertha Berlín - MSV Duisburg 2:0

Hertha BSC si doma poradila s ofenzivně naprosto neškodným Duisburgem 2:0. Obě branky padly už v první půli, v rozmezí tří minut se o ně postarali Raffael a Pantelič.

Preview: Hertha Berlín - MSV Duisburg

Páteční předehrávku uvidí berlínský Olympiastadion, na kterém se v souboji rozjetých týmů střetne domácí Hertha BSC s duisburským MSV.

Arminia Bielefeld - MSV Duisburg 0:2

Ve veledůležitém střetnutí v boji o záchranu vyplenil Duisburg bielefeldskou Schüco-Arenu a po lehce překvapivém výsledku 0:2 bere všechny tři body.

Preview: Arminia Bielefeld - MSV Duisburg

V bielefeldské Schüco-Areně se odehraje extrémně důležité střetnutí v boji o záchranu – domácí Arminia přivítá MSV Duisburg.

MSV Duisburg - VfB Stuttgart 2:3

Stuttgart po delším čekání znovu získal vytoužené tři body, přesto však i po tomto ligovém kole zůstane na desáté příčce tabulky. Krize Duisburgu se prohrou naopak ještě více prohloubila a jejich možný sestup tak dostává stále reálnější obrysy.

Preview: MSV Duisburg - VfB Stuttgart

V jednom ze sobotních klání německé Bundesligy zavítá do MSV Areny ambiciózní obhájce titulu ze Stuttgartu. Pro oba týmy to bude velmi důležité střetnutí. Domácí tým se totiž nachází na samém dnu ligové tabulky, a tak je pro něj každý bod dobrý.

VfL Wolfsburg - MSV Duisburg 2:1

Wolfsburg zvládl důležitý zápas, dokázal otočit nepříznivý průběh a získal cenné tři body. Duisburg je i nadále poslední, Vlci se naopak mílovými kroky vzdalují od sestupové zóny.

Preview: VfL Wolfsburg - MSV Duisburg

Svěřenci trenéra Magatha dokázali v minulém utkání porazit Arminii Bielefeld na jejím hřišti a očekává se, že i proti Duisburgu by měli naplno bodovat. Ten promrhal zápas s Dortmundem, kdy už vedl 3:1, ale nakonec jen remizoval 3:3.

MSV Duisburg - Borussia Dortmund 3:3

Dvě trefy žolíka Diega Klimowicze zachránily Borussii Dortmund v derby proti MSV Duisburg před nepovedeným startem jarní části 1. Bundesligy. Argentinec, který přišel na hřiště v 65. minutě tak zvrátil hrozbu prohry svými góly (68. a 92.) na 3:3.

Preview: MSV Duisburg - Borussia Dortmund

Poslední MSV Duisburg přivítá ve své areně Borussii Dortmund. Hostující BVB bude chtít vrátit soupeři šokující porážku z prvního podzimního kola, kdy MSV překvapivě vyplenil vyprodaný Signal Iduna Park výsledkem 1:3.

Ailton se neomluvil a v Duisburgu skončil

Působení brazilského útočníka Ailtona v Duisburgu skončilo. Jihoamerický fotbalista se ve čtvrtek bez omluvy nedostavil na zahájení přípravy bundesligového klubu, za což ho trenér Rudolf Bommer dnes vyhodil z tréninku a řekl mu, že si může hledat nové angažmá.

MSV Duisburg - Eintracht Frankfurt 0:1

Eintrachtu Frankfurt se podařilo ve finále podzimní části Bundesligy poprvé zvítězit venku. Fotbalisté s Frankfurtu triumfovali na hrišti MSV Duisburg 1:0.

Preview: MSV Duisburg - Eintracht Frankfurt

V neděli přivítá Duisburg v MSV Aréně Eintracht Frankfurt k poslednímu domácímu zápasu v tomto roce. Trenér Rudi Bommer očekává fotbal plný trpělivosti a rozvahy, protože zná taktické rozestavení svého přítele Friedhelma Funkela.