Inverness CT Skotsko - Inverness CT - Zprávy

Inverness Caledonian - Celtic FC 0:1

Celtic vstoupil do sezóny vítězně, na hřišti Invernessu se sice se vstřelením gólu natrápil, v 56. minutě však o vítězi utkání rozhodl přesnou střelou Pat McCourt, který se tak kouči Lennonovi odvděčil za důvěru.

Preview: Inverness Caledonian - Celtic FC

Fanoušci jsou především nažhavení na představení Celtiku. Ten totiž už téměř dva roky tápe a nedokáže se měřit ani s Rangers ani s průměrnými evropskými kluby. Nyní otevírá nový ročník proti papírovému outsiderovi z Inverness, nováček soutěže by se měl prát především o záchranu.

Inverness Caledonian - Falkirk FC 0:1

Inverness dnes prožil černý den, i přes výhodu domácího prostředí nedokázal v rozhodujícím zápase o udržení vzít Falkirku body a po prohře 0:1 si v příští sezóně Premier League nezahraje.

Preview: Inverness Caledonian - Falkirk FC

Jeden z nejočekávanějších zápasů posledního ligového kola skotské Premier League se odehraje na Caledonian Stadium v Invernessu, kde budou o záchranu v soutěži hrát jak domácí, tak hosté z Falkirku.

Kilmarnock FC - Inverness Caledonian 1:0

Přestože sehrál Inverness s Kilmarnockem velice vyrovnanou partii, na body nedosáhl, stále je tak v nebezpečí sestupu. Jediný a vítězný gól zápasu padl až v 79. minutě po hlavičce Kevina Kylea.

Preview: Kilmarnock FC - Inverness Caledonian

Kilmarnock a Inverness od sebe dělí pouhý bod, jenž je na straně domácího celku. Bude tomu tak i v posledním kole? To se dozvíme v sobotním zápase na Rugby Parku.

Motherwell FC - Inverness Caledonian 2:2

Velice zajímavé utkání mohli sledovat diváci v Motherwellu, kam přijel zvedající se Inverness. Přestože se domácí dostali do vedení zásluhou McLeana, hosté dokázali brankami Moraise a Imrieho výsledek otočit. Tečku za utkáním ale udělal v 79. minutě Sutton, jenž srovnal na konečných 2:2.

Preview: Motherwell FC - Inverness Caledonian

Ve skupině o udržení se utkají týmy Motherwellu a Invernessu, dá se proto očekávat velice vyrovnané utkání. Motherwell v minulém kole zvítězil, avšak lepší formu mají momentálně hráči Invernessu.

Inverness Caledonian - Hamilton Academical 1:1

Inverness i Hamilton udělaly krok k záchraně v nejvyšší soutěži, když v dnešním utkání remizovaly 1:1. Domácí celek poslal do vedení krátce po poločasové přestávce Foran, ovšem v 63. minutě vyrovnal Canning na konečných 1:1.

Preview: Inverness Caledonian - Hamilton Academical

Inverness se v poslední době výkonnostně zvedl a dokázal znepříjemnit život i jasným favoritům. Nyní ho čeká zápas proti Hamiltonu, jemuž se naopak v minulých měsících nedařilo.

St. Mirren FC - Inverness Caledonian 1:2

Inverness se v zápase proti St. Mirrenu nevzdal a díky gólu z 84. minuty dokázal vyhrát 2:1. Vedoucí branku vsítil Munro, domácí ale vyrovnali střelou Hamiltona a až Tokely vrátil výhru hostům.

Preview: St. Mirren FC - Inverness Caledonian

V zápase o udržení v nejvyšší soutěži přivítá v sobotu St. Mirren na svém hřišti předposlední Inverness. Ten momentálně dělí od poslední pozice čtyři body.

Remízou 1:1 skončilo utkání mezi sestupem ohroženými týmy Invernessem a Hamltonem. Po čtvrthodině hry poslal hostující Accies do vedení James Gibson. Dvě minuty před koncem zápasu zajistil Invernessu alespoň bod Guy Kerr.

Inverness svede další důležitý souboj o záchranu ve skotské nejvyšší soutěži. Na domácím stadionu hostí Hamilton, který to se záchranou také nemá vůbec jisté.

Aberdeen FC - Inverness Caledonian 1:0

Zápas mezi Aberdeenem a Invernessem rozhodl svým gólem Gary McDonald a zajistil tak svému týmu umístění mezi nejlepšími šesti kluby skotské Premier League. Utkání bylo velice vyrovnané a vítězný gól vstřelil McDonald až v 79. minutě.