Inverness CT Skotsko - Inverness CT - Zprávy

Inverness Caledonian - Heart of Midlothian 1:0

Překvapivý výsledek se zrodil i v zápase mezi Invernessem a Heart of Midlothian. Srdce z Edinburghu nedokázala navázat na předchozí vítězství a celku, který hraje o záchranu, podlehla po jediné brance Sutherlanda.

Preview: Inverness Caledonian - Heart of Midlothian

Fantastickou fazónu chytli fotbalisté Invernessu a především Heart of Midlothian. Zatímco domácí plujou od sestupového víru dáleji, hosté se skvělými výsledky katapultovali už na třetí místo za glasgowskými celky. I v tomto zápase budou větší favorité Hearts.

Motherwell FC - Inverness Caledonian 0:1

Motherwell doma překvapivě nestačil na Inverness, kterému podlehl 1:0. Následkem toho domácí ztratili třetí pozici, na které se místo nich usídlili Hearts. Motherwell má ovšem stále dva zápasy k dobru. Nejtěsnější výhru Caledonians zařídil v 67. minutě Tade.

Preview: Motherwell FC - Inverness Caledonian

Souboj z opačných pólů tabulky zprostředkují fotbalisté Motherwellu, kteří jsou třetí, a Inverness, pro změnu desátý tým soutěže. Motherwell má zasebou dvě porážky a rád by se velmi rychle vrátil na vítěznou vlnu.

Hibernian FC - Inverness Caledonian 1:1

Fotbalisté Hibernianu znovu nevyhráli a doma pouze remizovali 1:1 s Invernessem, který je rovněž namočen v bojích o udržení. Domácí šli velmi brzy do vedení, už v osmé minutě se trefil O’Connor, avšak před koncem poločasu vyrovnal na konečných 1:1 Hayes.

Preview: Hibernian FC - Inverness Caledonian

Jedenadvacáté kolo skotské Premier league nabídne také ryze záchranářský souboj mezi předposledním FC Hibernianem a Invernessem Caledonian. Hosté mají před svým soupeřem čtyřbodový náskok, což ale vzhledem ke zbývajícímu počtu zápasu nemusí nic znamenat. Pravdou také je, že Hibernian je zcela bez formy.

Inverness Caledonian - Aberdeen FC 2:1

Obavy hostujícího trenéra Craiga Browna o výsledek v Invernessu se potvrdily. Jeho mužstvo tam na Štědrý den prohrálo 1:2. Domácí tak ze sebe setřásli několikazápasovou šňůru smolných proher o branku a tentokráte oni urvali tři body za vítězství o jeden gól. V tabulce se tak na Aberdeen dotáhli na rozdíl dvou bodů.

Preview: Inverness Caledonian - Aberdeen FC

Fotbalisté Invernessu se společně s Hibernianem a Dunfermline začínají nemile osamostatňovat na chvostu tabulky. Právě ježíškový souboj s Aberdeenem, jehož je sousedem v tabulce, je pro ně nesmírně důležitý. Pokud se totiž hostům podaří v Invernessu zvítězit, prohloubí se mezera mezi těmito celky na zásadní rozdíl.

Rangers FC - Inverness Caledonian 2:1

Rangers si i po tomto kole udrží minimálně čtyřbodový náskok před druhým Celtikem. Jezdci si dnes poradili s Invernessem 2:1, ovšem nutno podotknout, že měli co dělat. Rozhodující trefu zařídil až sedm minut před koncem navrátilec Kyle Lafferty.

Preview: Rangers FC - Inverness Caledonian

Před vánočními boji se v domácím Ibrox Parku představí vedoucí Rangers a jeho soupeř Inverness by neměl představovat vážnější problém. Rangers potřebují zvítězit především proto, aby se konkurenční Celtik nedotáhl na rozdíl jednoho bodu.

Inverness Caledonian - Dundee United 2:3

Na Caledonian Stadium diváci viděli senzační obrat hostujícího Dundee United. Invernessu k bodovému zisku nepomohlo ani dvoubrankové vedení a po porážce 2:3 se opět propadne tabulkou. Vítěznou branku hostujících měl na svědomí dvanáct minut před koncem Johnny Russell.

Preview: Inverness Caledonian - Dundee United

V souboji dvou sousedů se představí Inverness a Dundee United. Oběma se v posledních zápasech dařilo, a tak utkání nemá jasnějšího favorita.

St. Mirren FC - Inverness Caledonian 1:2

Svěřenci kouče Terryho Butchera se po dlouhé době odpoutali od posledního místa tabulky a po velice dobrém výkonu si odvážejí všechny tři body ze St. Mirren Parku. Soupeř, který byl minule deklasován Celticem poměrem 0:5, zřejmě zažívá krizi a může být rád, že doposud získal solidní počet bodů. Klesl pouze o jednu příčku, je sedmý s dvaceti body. To Caledonian poskočili na desáté místo se ziskem patnácti bodů.

Preview: St. Mirren FC - Inverness Caledonian

Fotbalistům St. Mirrenu se v letošní sezóně daří nad očekávání a v tuto chvíli se nacházejí na šestém místě tabulky, tedy v horní polovině SPL. Doposud nasbírali v šestnácti zápasech dvacet bodů, ovšem ve vyrovnané soutěži je porážka s konkurentem může okamžitě poslat na spodek tabulky.

Heart of Midlothian - Inverness Caledonian 2:1

Fotbalisté Hearts konečně zlomili smolnou sérii bez vítězství a před domácím publikem porazili Inverness 2:1. Alespoň částečně si tak vylepšili náladu a dali zapomenout problémům, které tento klub sužují.