Inverness CT Skotsko - Inverness CT - Zprávy

Dundee United - Inverness Caledonian 3:1

Pětizápasová série bez vítězství je u konce. Dundee doma porazili 3:1 Inverness a po delší době zase potěšili své fanoušky. O osudu utkání se rozhodlo už v prvním poločase, který domácí vyhráli 2:1. Ve druhé půli přidali třetí gól a tři body byly na světě.

Preview: Dundee United - Inverness Caledonian

Fotbalisté Dundee United nezvítězili už pět kol a přerušit nelichotivou sérii budou chtít v zápase s Invernessem. Hosté vstoupili do sezony katastrofálně, avšak minulá dvě kole jim vyšla na výbornou a vzestupnou formu chtějí v Tannadice Parku potvrdit.

Inverness Caledonian - Heart of Midlothian 1:1

Remízou 1:1 skončilo klání mezi Invernessem a Heart of Midlothian. Výsledek je nakonec pro Hearts dobrý, neboť hosté prohrávali ve druhém poločase díky Tadeho brance a vyrovnávali na konečných 1:1 až devět minut před koncem, jmenovitě Stephen Elliott.

Preview: Inverness Caledonian - Heart of Midlothian

Inverness Caledonian přivítá na svém stánku fotbalisty ambiciózního Heart of Midlothian. Týmy z opačných pólů tabulky vykazují rozlišné formy, avšak oba v minulém kole zvítězily. Hearts se vedle výhry pokusí i o prodloužení série bez inkasované branky.

Inverness Caledonian - Kilmarnock FC 2:1

Tak se loňský nováček konečně dočkal a v tuto chvíli to s ním přeci jen nevypadá až zase tak špatně. Dokázal totiž poprvé vyhrát a chudé jednobodové konto výrazně rozšířil. Konečně se totiž prosadil alespoň trochu střelecky a jeho obrana též nebyla až zase tak špatná. Caledonian se tak dostali na předposlední místo tabulky se čtyřmi body o skóre před Hibernian. Nyní to může svěřencům Terryho Butchera hodně pomoci v otázce sebevědomí.

Preview: Inverness Caledonian - Kilmarnock FC

Inverness je v tuto chvíli "na padáka", nicméně do konce sezóny zbývá ještě mnoho kol a poslední celek tabulky může ještě s přehledem spoustu dalších bodů nasbírat. Pokud ovšem rychle nezačne, může být v závěru snaha dohánět ztrátu marná. Nyní totiž loňský nováček doposud posbíral pouhý jeden korálek a to v žádném případě není lichotivá statistika.

Aberdeen FC - Inverness Caledonian 2:1

Do nové sezóny nevstupují fotbalisté Inverness tou správnou nohou. Po porážce 1:2 v Aberdeenu, kde ovšem hlavně ve druhé půlce nehráli vůbec špatný fotbal, se krčí s jedním bodem na posledním místě tabulky. Domácí o své výhře rozhodli právě v prvním poločase, na trefy Milsoma s Vernonem dokázal odpovědět jen hostující Foran.

Preview: Aberdeen FC - Inverness Caledonian

Aberdeen ani na začátku nového ročníku neukázal, že by rád bojoval o evropské poháry a v tuto chvíli se zdá, že mu zbude pouze souboj o umístění v dolních patrech tabulky. Což rozhodně není cíl celku, který výrazně posiloval a dříve byl zvyklý na úplně jiné příčky. Dons nyní na Pittodrie budou mít velkou příležitost všechny přesvědčit, že přeci jen mohou hrát o vyšší příčky. Avšak podle mnohých právě střetnutí s Inverness mohou být o přímou záchranu.

Inverness Caledonian - Rangers FC 0:2

Rangers nepřipustili zaváhání na hřišti Invernessu a domů si odváží výhru 2:0. Hosté šli do vedení až po hodině hry, kdy proměnil pokutový kop Nikica Jelavič a o osm minut později zvýšil na konečných 2:0 Maurice Edu.

Preview: Inverness Caledonian - Rangers FC

Inverness čeká v rámci 4. kola silný soupeř, obhájce ligového titulu Rangers. Domácím se vstup do nové sezóny nevydařil, z prvních tří zápasů mají jen bod, zatímco Rangers získali ve dvou utkáních čtyři body a na sobotu mají v plánu zisk dalších tří.

Dunfermline Athletic - Inverness Caledonian 3:3

Gólová přestřelka se konala na hřišti Dunfermlinu, který nakonec s Invernessem uhrál remízu 3:3. Domácí šli do vedení po brance Andyho Kirka, po přestávce ale srovnal Greg Tansey a Kirk musel vracet vedení na stranu Dunfermlinu. Hosté se však nevzdali a nejenže Jonny Hayes srovnal, ale sedm minut před koncem utkání otočil stav svým druhým gólem Tansey. Hrdinou nováčka soutěže se však stal Martin Hardie, jehož volný kop z nastavení rozhodl o remíze 3:3.

Preview: Dunfermline Athletic - Inverness Caledonian

Nováčka Dunfermline Athletic čeká druhé utkání v nejvyšší soutěži, na East End Park přijede Inverness Caledonian. Zatímco Dunfermline sehrál zatím jen utkání se St. Mirrenem, které skončilo remízou, hosté hráli dvakrát a jako jediný tým ještě nebodovali.

Inverness Caledonian - Hibernian FC 0:1

Inverness může litovat několika neproměněných šancí v domácím utkání s Hibernianem, jenž toho dokázal využít a díky brance Garryho O'Connora z nastaveného času dokázal vyhrát 1:0. Inverness tak poněkud překvapivě zůstává po druhém kole jediným celkem ligy bez bodu.

Preview: Inverness Caledonian - Hibernian FC

Fotbalisté Invernessu poprvé v této sezóně přivítají prvoligový fotbal na Caledonian Stadium a po prvním duelu určitě budou chtít své fanoušky nadchnout více. V úvodním duelu totiž prohráli jasně na půdě Motherwellu 0:3 a prozatím se tak dostali na poslední místo v SPL.

Motherwell FC - Inverness Caledonian 3:0

Fotbalisté Motherwellu v loňském ročníku skončili na šesté pozici a svou pohárovou účast z uplynulé sezóny v tomto ročníku nezopakují. Nicméně do nových bojů vkročili tou správnou nohou a jako jediný celek ze sobotního programu získali všechny tři korálky. A nutno podotknout, že vcelku s přehledem. Loňského nováčka z Inverness snadno přejeli poměrem 3:0 a prozatím se tedy dostali do čela tabulky.