Inverness CT Skotsko - Inverness CT - Zprávy

Kilmarnock FC - Inverness Caledonian 1:1

Remíza 1:1 na hřišti Kilmarnocku ukončila naděje Invernessu na umístění mezi nejlepší šestkou soutěže. Hosté přitom do utkání vkročili dobře a po deseti minutách se ujali vedení gólem Hayese, vzápětí však srovnal Kelly a výsledkem 1:1 utkání i skončilo.

Preview: Kilmarnock FC - Inverness Caledonian

Inverness má stále teoretickou šanci probojovat se mezi nejlepší šestku soutěže, prvním krokem by však musela být sobotní výhra v Kilmarnocku. Domácím se ale daří a v tabulce jsou na dobré páté pozici.

Dundee United - Inverness Caledonian 1:0

Dundee United zaznamenali už páté vítězství v řadě, tentokrát na ně nestačil Inverness. O vítězství domácího celku rozhodl krátce před poločasovou přestávkou záložník Danny Swanson.

Preview: Dundee United - Inverness Caledonian

Dundee United využilo dohrávaných utkání a posunulo se tabulkou vzhůru. Naposledy si poradilo též s velmi silnými Hearts. Mělo sice trochu štěstí a rozhodující trefu dali domácí až sedm minut před koncem, i to se ale počítá. Domácí tým nyní zažívá velmi náročný program i kvůli dohrávkám, i kvůli pohárovým střetnutím. Navíc nedávno doma remizoval s Motherwellem a proto se o postup do semifinále bude prát ve Fir Parku.

Inverness Caledonian - Motherwell FC 3:0

Úspěšné tažení fotbalistů Motherwellu se zaseklo a hosté opět ukázali, v čem je jejich největší slabina. Dokáží zvítězit nad největšími favority v lize, pak ale vyhoří na půdě outsiderů a proto se na konci základní části SPL stále musejí strachovat o horní polovinu tabulky. Na půdě Invernessu naprosto vybouchli a po zásluze prohráli.

Preview: Inverness Caledonian - Motherwell FC

Motherwell chytil v posledních duelech formu jak jezdec formule jedna a borci z Fir Parku po dlouhém období úpadku konečně zažívají strmý výstup vzhůru. Sice ještě nemají vyhráno, a pokud chtějí udržet nejlepší šestku, tak musejí ve zbývajícím průběhu ve velmi vyrovnané tabulce sbírat další body. Nyní mají před sebou náročný úkol. Potvrdit fazónu na Caledonian Stadium proti domácím Inverness. Ovšem i oni chtějí do horní poloviny SPL.

Inverness Caledonian - Dundee United 0:2

Fotbalisté Dundee United konečně protrhli smůlu s velkým S a po čtyřech kolech bez výhry si připsali důležité tři body do tabulky. V klíčovém střetnutí nedali hosté nováčkovi z Inverness příliš šancí a jasně zvítězili 2:0. Caledonian tak kleslo na sedmou pozici a těžko se bude do nejvyšších pater vracet.

Preview: Inverness Caledonian - Dundee United

Fotbalisté Dundee United už nejsou v tak optimální situaci, jako v předchozích kolech a vypadá to, že o čtvrtou pozici budou ještě hodně tvrdě bojovat. Nyní narazí v dohrávce na přímého konkurenta v tabulce, na kterého ztrácejí dva body. Dundee sice disponuje třemi duely k dobru oproti jiným soupeřům, ovšem pokud nebude vítězit, jen těžko ztrátu na nejlepší dožene. V současnosti mu chybí na čtvrtý Kilmarnock osm bodů.

Hibernian FC - Inverness Caledonian 2:0

Ještě před pár týdny to s budoucností Hibernianu v nejvyšší soutěži vypadalo černě, nyní však klub z Edinburghu zažívá fantastické období a zvítězil již počtvrté v řadě. Na Easter Road si poradil i s šestým Invernessem, nad kterým díky brankám Boothe a Stevensona vyhrál 2:0.

Preview: Hibernian FC - Inverness Caledonian

Hibernian přivítá v sobotu na svém hřišti Inverness a dá se tedy očekávat dosti vyrovnaný zápas. Hibernian je ve vítězné formě, poslední tři zápasy vyhrál a rád by pokračovat v zisku tří bodů i proti Invernessu.

Inverness Caledonian - St. Johnstone FC 2:0

Inverness nezaváhal na domácím hřišti v utkání se St. Johnstonem a zvítězil 2:0, díky čemuž se udržel mezi šesti nejlepšími celky soutěže. Domácí dostal do vedení krátce před půlhodinou hry Tokely a ve druhém poločase ještě pojistil výhru Invernessu Duncan.

Preview: Inverness Caledonian - St. Johnstone FC

Inverness se stále topí ve výsledkové krizi, po skvělém začátku sezóny byl ligový nováček považován za největší překvapení sezóny, v listopadu však přišel pokles formy a Inverness doposud nezaznamenal vítězství. V sobotu se pokusí nelichotivou sérii přetrhnout na vlastním hřišti proti St. Johnstonu.

St. Mirren FC - Inverness Caledonian 3:3

V utkání trápících se St. Mirrenu a Invernessu bylo sice k vidění značné množství zajímavých momentů a šest branek, na každé straně však padlo po třech a svoji sérii bez vítězství si tak oba soupeři prodlužují i po tomto utkání.

Preview: St. Mirren FC - Inverness Caledonian

Inverness se pokusí odvést si ze hřiště St. Mirrenu tři body, čímž by si udržel svoji pátou příčku. Domácí mají naopak stále problémy se záchranou, jejich náskok před posledním Hamiltonem nyní čítá čtyři body.

Inverness Caledonian - Aberdeen FC 0:2

Aberdeen potvrdil dobrou formu a vypadá to, že by se ještě mohl ve zbývajícím průběhu sezony prokousat do nejlepší šestky. Naopak nováček soutěže Inverness Caledonian Thistle se dále trápí a i když drží prozatímní páté místo, vzhledem k počtu odehraných duelů se ještě bude zřejmě hodně propadat.