Inverness CT Skotsko - Inverness CT - Zprávy

Preview: Motherwell FC - Inverness Caledonian

Pro Motherwell začíná sezóna na domácím hřišti zápasem s Invernessem. V Motherwellu přes léto proběhlo mnoho změn, manažer Stuart McCall přesto věří v umístění mezi nejlepší šestkou soutěže. Soupeř z Invernessu nic podobného nezažil, podoba týmu zůstala a výhoda tedy může být na jeho straně.

Hamilton Academical - Inverness Caledonian 1:2

Hamilton nedokázal ani v posledním kole sezóny získat cennou domácí výhru a nakonec se hranici třiceti bodů výrazněji nepřiblížil. V posledním kole letošního ročníku SPL prohráli Accies se svým sokem těsně 1:2 a jejich ztráta na předposlední St. Mirren nakonec činí sedm bodů.

Preview: Hamilton Academical - Inverness Caledonian

Alespoň hezké rozloučení s nejvyšší soutěží. To je plán Hamiltonu, který po třech letech opouští Premier League. Na závěr v New Douglas Parku přivítá nováčka letošního ročníku Inverness. Ten proplul touto sezónou vskutku excelentně a konečné sedmé místo si rozhodně zaslouží. Dokázal překvapovat po celý průběh i ty největší favority a jen těsně nepostoupil mezi nejlepší šestku.

Inverness Caledonian - Hibernian FC 2:0

Góly Richieho Forana a Nicka Rosse v každém z poločasů rozhodly o vítězství Invernessu 2:0 nad Hibernianem. Foran poslal Inverness do vedení po čtyřiceti minutách svojí hlavičkou a krátce po startu druhé půle přesně mířil z okraje pokutového území mladík Ross.

Preview: Inverness Caledonian - Hibernian FC

Inverness zakončuje sezónu ve skvělé formě, po senzační výhře nad Celticem si poradil i se St. Mirrenem a rád by v dobrých výkonech pokračoval i ve středu, kdy narazí na Hibernian. Hibs naopak prožili velice slabou sezónu a do příští mají co zlepšovat.

Inverness Caledonian - St. Mirren FC 1:0

Inverness podle očekávání zvítězil gólem Adama Rooneyho 1:0 nad St. Miirrenem a do tabulky si připisuje další tři body. St. Mirren se i kvůli výhře Hamiltonu musí i nadále obávat o své setrvání v soutěži.

Preview: Inverness Caledonian - St. Mirren FC

Přestože Inverness hraje pouze skupinu o udržení, dokázal v dohrávce porazit vedoucí Celtic a možná ho připravil i o titul. Manažer Terry Butcher byl nadšený výkonem týmu a je rád, že se jeho svěřenci vrátili do formy ze začátku sezóny, kterou jsou odhodláni předvést i proti předposlednímu St. Mirrenu.

Inverness Caledonian - Celtic FC 3:2

Celtic na hřišti Invernessu nečekaně zaváhal a prohrou 2:3 si výrazně zkomplikoval cestu za ligovým titulem. Domácí šli do vedení už v sedmé minutě po vlastním gólu Mulgrewa, Commons však ihned srovnal a na další branky se čekalo až do druhé půle, kdy Munro a Sutherland vrátili Invernessu vedení a ani penalta Commonse už Celticu nestačila k bodovému zisku.

Preview: Inverness Caledonian - Celtic FC

Ve středeční dohrávce 33. kola skotské Premier League se na hřišti Invernessu představí hráči Celticu. Hosté se momentálně pohybují na druhé příčce, ale se zápasem k dobru ztrácí pouhý jeden bod na své úhlavní rivaly Rangers, a tak si budou chtít z duelu se sedmým týmem ligy odvést všechny tři body.

Aberdeen FC - Inverness Caledonian 1:0

Aberdeen ukončil sérii osmi zápasů bez výhry, když díky gólu Petera Pawletta ze 75. minuty zvítězil 1:0 v sobotním utkání nad Invernessem. Domácí se z výhry radovali poprvé od února, kdy porazili Hamilton, přesto v tabulce zůstávají desátí.

Preview: Aberdeen FC - Inverness Caledonian

Nováček soutěže má letos ze všech celků v dolní polovině tabulky největší šance na sedmou příčku a s jeho současnými výkony je také favoritem v boji s Aberdeenem. Pokud totiž dokáže zvítězit, tak bude po roce stráveném ve druhé lize velmi blízko vytouženému umístění ve středu tabulky. Inverness je s předstihem zachráněn a proto může hrát relativně v klidu. Na Pittodrie Stadium to ale nebude mít až zase tak jednoduché.

St. Johnstone FC - Inverness Caledonian 0:3

Inverness se sice těsně nevešlo do nejlepší šestky, ovšem ve skupině o udržení předvádí v tuto chvíli velmi solidní výkony. Dokázalo totiž jasně zvítězit na půdě St. Johnstone a v tabulce si vytvořilo čtyřbodový náskok. Navíc má utkání k dobru, ovšem hraje s favorizovaným Celticem a proti němu se v zisk bodů příliš věřit nedá. Caledonian se dostalo jako první celek z dolní poloviny SPL přes hranici čtyřiceti bodů a určitě chce tuto příčku udržet.

Preview: St. Johnstone FC - Inverness Caledonian

St. Johnstone si bude chtít v ligovém utkání proti Invernessu napravit chuť po nepovedeném semifinále skotského FA Cupu a v případě vítězství se může dotáhnout na osmý Hibernian. Inverness nemá na St. Johnstone dobré vzpomínky, v lednu totiž právě tento tým ukončil jeho třináctiměsíční sérii bez porážky na hřištích soupeřů.

Inverness Caledonian - Heart of Midlothian 1:1

Přestože Inverness dohrával sobotní utkání s Heart of Midlothian pouze v deseti lidech, dokázal se třetím týmem ligové tabulky uhrát remízu 1:1. Domácí šli do vedení rychlým gólem Dorana, ale favorit utkání se nevzdal a díky brance Elliotta z 53. minuty vybojoval alespoň remízu 1:1.

Preview: Inverness Caledonian - Heart of Midlothian

Fotbalisté Invernessu už ztratili dvě kola před koncem možnost probojovat se do horní poloviny tabulky, ovšem ze všech celků z dolních pater mají naopak největší možnost skončit na sedmém místě. V tuto chvíli totiž Caledonian okupují sedmé místo s dvoubodovým náskokem na ostatní soupeře, k tomu mají jeden či dokonce dva duely k dobru a v tuto chvíli tak drží ambice klubu ve svých rukách. To samé platí pro třetí celek tabulky.