Inverness CT Skotsko - Inverness CT - Zprávy

Preview: Inverness Caledonian - Aberdeen FC

Inverness snad poprvé v sezóně nezažívá nikterak úspěšné období a v tuto chvíli jeho naděje na účast v nejlepší šestce pomalu a jistě klesá. Stále se v ní nováček drží, jenže nedokázal vyhrát už několik kol po sobě a k tomu odehrál ze všech celků suverénně nejvíce zápasů, bodový náskok navíc není nikterak velký. Nyní Caledonian přivítají soupeře z Aberdeenu, který naopak chytl druhý dech a rád by se co nejdříve posunul do horních pater.

Inverness Caledonian - Hamilton Academical 1:1

Inverness ztratil na domácím hřišti další body, s posledním Hamiltonem pouze remizoval 1:1. Domácí šli do vedení v 18. minutě po gólu Daniho Sancheze, Hamiltonu se však podařilo ještě do konce poločasu srovnat pokutovým kopem Mikaela Antoinea-Curiera.

Preview: Inverness Caledonian - Hamilton Academical

Inverness zažívá výrazný pokles formy, po slibném začátku sezóny se v posledních osmi zápasech SPL neradoval z výhry a ztratil čtvrtou příčku. Manažer Terry Butcher proto nabádá své svěřence, aby právě v domácím utkání proti Hamiltonu znovu ukázali, co v nich je.

Rangers FC - Inverness Caledonian 1:0

Rangers se díky těsnému vítězství 1:0 nad Invernessem nachází už jen dva body za vedoucím Celticem. O výhře Rangers rozhodl těsně před poločasovou přestávkou svým gólem Steven Davis.

Preview: Rangers FC - Inverness Caledonian

Rangers se mohou znovu bodově přiblížit k vedoucímu Celticu, pokud tedy uspějí v úterním zápase proti Invernessu. Domácí mají na vedoucí celek tabulky pětibodovou ztrátu, ovšem tři zápasy k dobru, nováček soutěže bojuje o čtvrtou příčku.

Motherwell FC - Inverness Caledonian 0:0

Motherwell ani Inverness se ze své krize nevyhrabaly, což všechno potvrzuje bezbranková remíza. Inverness sice prolomil sérii tří duelů bez získaného bodu, ovšem v boji o pohárové příčky to zdaleka nestačí a i na účast v nejlepší šestce to nakonec může být málo. Pro Motherwell je toto teprve třetí bod z osmi klání a zuby nehty se drží s pětadvaceti body na šesté pozici, zezadu ovšem dotírají další mančafty, především Dundee United.

Preview: Motherwell FC - Inverness Caledonian

Fotbalisté Inverness se pokusí dostat zpátky na vítěznou vlnu a zabránit tak dalšímu propadu v tabulce. Od osudové prohry se St. Mirrenem nezvládl nováček soutěže další dva duely s papírově slabšími soupeři a boj o pohárové příčky se mu začíná pořádně vzdalovat. Nyní bude mít šanci napravit svou reputaci proti dalšímu trápícímu se týmu SPL, ovšem Motherwell je v domácím prostředí ve Fir Parku velmi silný.

St. Johnstone FC - Inverness Caledonian 1:0

Branka Collina Samuela v závěru utkání rozhodla o vítězství domácího St. Johnstonu a také přerušení dlouhotrvající neporazitelnosti Invernessu na hřištích soupeře. Hosté tak pokračují v nevyrovnaných výkonech z poslední doby a ztrácí důležité body.

Preview: St. Johnstone FC - Inverness Caledonian

Velké překvapení probíhajícího ligového ročníku, Inverness, čeká v neděli zápas na hřišti St. Johnstonu. Domácí mají před sebou těžký úkol, proti nim totiž stojí soupeř, který od listopadu 2008 ještě neprohrál na hřištích soupeřů. Ukončí tuhle úchvatnou sérii St. Johnstone?

Inverness Caledonian - Kilmarnock FC 1:3

Nováčkovská mašina jménem Inverness Caledonian Thistle se začíná pomalu a jistě zadrhávat, vypadá to na výrazný pokles formy. Vše začalo v minulém domácím utkání, kde favorit prohrál s tápajícím St. Mirrenem 1:2, nyní dostal naloženo od překvapení sezóny Kilmarnocku. Hosté se prokousali na čtvrté místo tabulky se ziskem sedmadvaceti bodů právě před Inverness o skóre, což je pro Killie obrovský úspěch.

Preview: Inverness Caledonian - Kilmarnock FC

Nováček soutěže zatím letos všechny překvapuje, ovšem na výhru čeká již čtyři ligová kola v řadě. Navíc má ze všech celků suverénně nejvíce odehraných duelů na kontě a jeho náskok na ostatní protivníky se bude zmenšovat.

Inverness Caledonian - St. Mirren FC 1:2

Na začátku utkání to vypadalo, že se nebudou měnit zaběhlé pořádky a fotbalisté Inverness si do tabulky připíší velmi důležité tři body. Jenže nakonec se stal opak pravdou, favorizované Caledonian nezvládlo závěry obou poločasů a po šesti utkáních v řadě prohrálo.

Preview: Inverness Caledonian - St. Mirren FC

Inverness stále patří mezi nejlepší celky SPL a po téměř odehrané polovině sezóny je čtvrté místo opravdu velkým úspěchem. Boj o záchranu se dá už téměř s jistotou vyloučit, avšak na druhou stranu bude ročník ještě hodně dlouhý a náročný kvůli odloženým zápasům. Domácí budou chtít před vlastními fandy stáhnout náskok na třetí pohárovou příčku Hearts a prodloužit tak svou sérii neporazitelnosti. A proti St. Mirrenu se to může podařit.

Heart of Midlothian - Inverness Caledonian 1:1

Inverness dokázal utnout vítěznou sérii Heart of Midlothian na jejich vlastním hřišti a uhrál remízu 1:1. Hosté se do vedení dostali v 17. minutě gólem Munroa a přestože Hearts brzy srovnali díky penaltě Kylea, do konce utkání gól nepadl a Inverness si odváží cenný bod.

Preview: Heart of Midlothian - Inverness Caledonian

Hráči Heart of Midlothian mají skvělou formu a díky šesti výhrám v řadě se pomalu přibližují ke dvojici velkoklubů z Glasgowa. Nyní je však čeká zápas proti Invernessu, který je zatím největším překvapením sezóny a v tabulce se nachází právě za svým sobotním soupeřem.