UEFA - Liga národů 2022/2023 - účastníci

Nizozemsko

 

Nominace Nizozemska na Ligu národů

Nominace Nizozemska na zápasy Ligy národů proti Polsku a Belgii:  
16.09. | Aktuality | 1 komentář
27.09. Barca potvrdila zranění De Jonga a Depaye
Frenkie de Jong a Memphis Depay nějaký čas nebudou k dispozici Barceloně. Zmíněná dvojice si ze srazu nizozemské reprezentace přivezla shodně zranění stehenního svalu, katalánský celek však neupřesnil, jak dlouho budou mimo hru. (vi.nl)
26.09. Van Gaal se zapsal do historie Oranjes
Nizozemsko na závěr Ligy národů porazilo Belgii (1:0) a trenér Louis van Gaal musí mít vyjma postupu do Final Four radost i ze zápisu do historie. Pro jednasedmdesátiletého trenéra se jednalo o 37. výhru při třetím působení na lavičce Oranjes, čímž vyrovnal na prvním místě Dicka Avocaata, který ale potřeboval o čtyři zápasy více. (vi.nl)
26.09. Chorvatsko a Nizozemsko ve Final Four
Final Four letošního ročníku Ligy národů si zahrají Chorvatsko a Nizozemsko. Oběma reprezentacím daly jistotu výhry v závěrečném kole.
25.09. Berghuis musel střídat se zraněním
Nizozemská reprezentace dohrává zápas Ligy národů s Belgií bez Stevena Berghuise. Třicetiletý ofenzivní hráč Ajaxu musel po půlhodině hry střídat se zdravotními problémy. (kicker.de)
24.09. Pasveer druhý nejstarší debutant
Nizozemsko poprvé od roku 1996 vsadilo rovnou na šestici hráčů Ajaxu a jedním z nich byl překvapivě i zkušený brankář Remko Pasveer. Ten se dokonce ve 38 letech, 318 dnech stal druhým nejstarším debutantem i obecně reprezentantem své země po Sanderu Boschkerovi, který roku 2010 naskočil do brány ve věku 39 let a 224 dnů. (twitter.com/OptaJohan)
24.09. Oranjes rovněž bez De Jonga
Frenkie De Jong je dalším hráčem, jehož služeb Nizozemsko nevyužije v utkání proti Belgii - záložníka Barcelony na trávník nepustí potíže se stehenním svalem. (lequipe.fr)
24.09. Depay se vrací do Barcelony
Nizozemsko před sebou má zápas s Belgií a do toho nezasáhne Memphis Depay. Útočník si ve čtvrtek poranil stehenní sval a už se vrátil do Barcelony, kde ho čekají další testy. (lequipe.fr)
23.09. Koopmeiners utrpěl otřes mozku
Teun Koopmeiners musel do nemocnice a tam bylo zjištěno, že utrpěl otřes mozku. Nizozemský záložník Atalanty nedohrál včerejší utkání v Polsku, po propuštění z nemocnice se odpojil od národního týmu a zamířil zpět do Bergama. (football-italia.net)
23.09. Berghuis opustil nizozemskou reprezentaci
Nizozemsku bude v utkání Ligy národů proti Belgii scházet Steven Berghuis, ofenzivní záložník Ajaxu má zdravotní problémy a vrací se do Amsterdamu. (vi.nl)
23.09. Depay střídal kvůli svalovému zranění
Memphis Depay v Barceloně příliš nehraje a o mnoho lepší to nebylo ani v dresu nizozemské reprezentace. Útočník Orajnes nedohrál zápas v Polsku, v jeho průběhu si přivodil svalové zranění. (football-espana.net)
Další expres zprávy
Poslední zápas
25.09.Nizozemsko - Belgie1:0
Další zápas
nenalezen žádný zápas
Tabulka - skupina 4
 TýmZB
1.Nizozemsko616
2.Belgie610
3.Polsko67
4.Wales61