Nizozemsko - Katar | ||
2 : 0 (1:0) |
EuroFotbal.cz - specialista na evropský fotbal
specialista na evropský fotbal
29.11.2022 16:00 CET
základní skupiny - skupina A, 3. kolo
Stadión: Al-Bayt Stadium, Al Khor
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.19 - 7.37 - 17.90
Video k tomuto zápasu není k dispozici.
2:1
spíš na dalším ms, když asie dostane tolik míst tak se tam v poho mohou dostat
To je ironie nebo opravdu jejich fotbal je na vzestupu ?
Stejně piču vím kdo by mohl doplnit ty irany, katary, Korejce, Japonce...jestli se vyznas tak napiš kdo čekáš že se pobije o zbylé místa ať mám trochu přehled
Uzbekistán
taky si říkám no

3-0
KATAR ???
První zápas v historii MS proti Ekvádoru, první historický vstřelený gól na MS proti Senegalu, tak proč neuhrát první historický bod na MS proti Holandsku, kterým to bude stačit k postupu, a tak domácím "tento Dárek" dopřejí
První zápas v historii MS proti Ekvádoru, první historický vstřelený gól na MS proti Senegalu, tak proč neuhrát první historický bod na MS proti Holandsku, kterým to bude stačit k postupu, a tak domácím "tento Dárek" dopřejí

Nizozemsko se bude chtit vyhnout Anglii tak vyhraji o hodne. Tip 4:1
Právě, Ekvádor může vyhrát a Holandsko musí nahonit skore
3:1
5:0
Vždycky jsme mohli jít od zápasu k zápasu. Nyní dva zápasy najednou. Který budete spíš sledovat?
16 holand, 18 senegal ekvádor. večer mě to už netankuje tak oba naráz
Kurde Depay v základu, rychle ještě překopat fantu
Už takhle sem stejně musel dát WildCard


gakpo bude dávat goly, tak ho tam nemusíš dávat

psal jsem to už minule, dumfries utočí, blind brání...za blinda není v sestavě defenzivní bek a holand museli v případě winu ekvádoru nahonit i skore, tak to nechtěl otevřít a hrát na oba wingbeky jako ofenzivní
Prečo to ten hňup neprerotuje..brankár, de vrij, malacia, simons..proti kataru mohol rozohrať zvyšok kádra
Asi prero ze je hňup

Možná aby je sehrál, což je na krátkodobém turnaji extrémně důležité?
Ale pak se zase rozlétají do svých domovů. Ty potřebuješ aby si to znova připomenuli
Tvl koukám ten rozhodčí toho přivezli odkud? I v basketbalu se to víc pouští.
Tak slabé Nizozemsko nepamatuji a ten herní projev je snad ještě slabší. Po osmifinále budou balit. Qatar pod úrovní Kostariky a tulipáni se kopou za uši.
Z Gakpa mají v PSV radost, je ve formě a pomůže klubu v boji o nizozemský titul v lize. Pokud mu vydrží forma dlouhodobě, mají v Eindhovenu naději se stabilně uasadit na špici ligy.
Tvl poprvé jsem viděl studio na Nově....proč tam mají kurva tak nepohodlné sedačky?
To Holandsko je strašně marný. Oni s tím Katarem hrajou vyrovnanej zápas...
Vzhledem k tomu, že sleduji Sadílka (i jiné naše hráče v zahraničí), tak na rozdíl od našich komentátorů moc dobře vím, kdo je to Gakpo. Počítám, že už v zimě bude měnit adresu...
Afif z kataru je dobry pohyblivy hrac a celko si to tam vedie po ciare aj proti Holandanom. Zaujmavy hrac
Bol v Španielsku, hrával LaLigu síce chvíľu ale hrával a v takom mužstve sú také skúsenosti na nezaplatenie a je vidno že je o úroveň nad spoluhráčmi. To iste by mal byť aj Almoez Ali ten hrával v Belgicku ale jemu turnaj absolútne nevyšiel aj kvôli tomu že nemal ako hrotový útočník potrebný servis.
dumfires tam mohl mít 5 rohu, místo toho 3x faul a 2x odkop domácích
masakr

Proti tomuto Holandsku bude mať druhé mužstvo skupiny B dobrú šancu, ak sa nezosypú ešte pred zápasom.
je to jen blbá skupina, pro holand jen povinnost a postup z prvního místa, pragmaticky...tu se nemusí hrát na krásu, goly, stačí učelovost...uvidíme ve čtvrtfinále jak to bude vypadat
zase by me zajimal nazor konspiracnich toeretiku, kteri predvidali tlaceni kataru rozhodcimi a protlaceni do playoff.. Kde se stalta chyba, ze maji 0 bodu a maji nejhorsi vysledky ze vsech na MS?


proc jim teda nepiskli aspon nejakou penaltu?
nerikej, ze se nedalo nic vymyslet, kdyby se chtelo


Holandsko nic moc. Nebudu překvapenej, když vyletěj hned v osmifinále jako s náma na euru. Amíci nebo Írán je klepnou

Myslím, že to jedno kolo ještě dají. Gakpo hodně překvapil, obrana funguje, zaloha stojí na Klaasenovi a De Jongovi. Uvidíme.
Fenomenalni hra Nizozemska, radost pohledet
Nejhorsi, ze s tim hroznym fotbalem klidne muzou vyhrat MS.

Nejhorsi, ze s tim hroznym fotbalem klidne muzou vyhrat MS.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Další zápasy (skupina A, 3. kolo)
29.11. | 16:00 | Ekvádor - Senegal ![]() ![]() | 1:2 |
Tabulka (skupina A)
Tým | Z | B | ||
---|---|---|---|---|
1. | ![]() | Nizozemsko | 3 | 7 |
2. | ![]() | Senegal | 3 | 6 |
3. | ![]() | Ekvádor | 3 | 4 |
4. | ![]() | Katar | 3 | 0 |