4 : 0
(3:0)
Anfield, Liverpool

Liverpool doma opět nezaváhal a rozstřílel nebohé Cottagers

Reakce na porážku ze hřiště Arsenalu se Reds podařila na jedničku. Tradiční celek před vlastními fanoušky vyprovodil Fulham čtyřmi brankami a posunul se o dva body právě za Gunners. Martin Jol naproti tomu bude jistojistě opět čelit otázkám ohledně své budoucnosti...

Domácí měli od první chvíle navrch, ovšem dlouho se proti dobře organizovanému soupeři nemohli prosadit. To víceméně platilo až do třiadvacáté minuty: Gerrard rozehrál volný přímý kop, před nabíhajícím Suárezem mičudu ještě tečoval Amorebieta, ovšem pro FFC tak nešťastně, že balón skončil za zády Stekelenburga - 1:0. Jen o pouhé tři minuty později si na roh domácího kapitána naběhl Škrtel, jehož pro změnu neuhlídal Amorebieta, který snadno zvýšil na 2:0.

Od tohoto momentu bylo o soudu utkání zřejmě rozhodnuto. Definitivu mohl po půlhodině hry přidat Coutinho, ovšem jeho projektil ještě dokázal nizozemský strážce branky Fulhamu vytěsnit mimo prostor branky! Ještě do poločasového hvizdu však Henderson nastartoval Suáreze, který tváří v tvář proti vybíhajícímu Stekelenburgovi nezaváhal a rázem to bylo o tři branky - 3:0.

A ve stejném režimu se plynule navázalo po obrátce. Byl to opět Suárez, kdo mohl přidat další zásah do černého, ovšem tentokráte na strážce hostující branky recept nenašel a stejně dopadl vzápětí i Sturridge! O pár minut později ale Gerrard dalším výstavním pasem vyslal ke zteči opět Suáreze, který už nezaváhal a svým druhým gólem upravil na 4:0! Závěrečná půlhodinka už se potom bez výraznějších momentů na obou stranách pouze dohrávala...

Autor: Jiří Vojík / bbc.co.uk