1 : 0 (1:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.67 - 3.94 - 5.69

Everton na Newcastlu těsně padl

Miguel Almirón (© AFP)

Newcastle United porazil v domácím utkání dvanáctého kola Premier League Eveton 1:0. Jedinou branku zápasu vstřelil ve 31. minutě krásnou ránou Miguel Almirón.

Domácí od první minuty měli navrch a jejich tlak se zúročil po půlhodině hry. Newcastle kombinoval přes celé hřiště, dlouho držel míč, ke kterému se nakonec na hraně vápna po přihrávce od Guimaraese dostal Miguel Almirón, který bez přípravy vypálil. Jeho povedená střela zamířila nad gólmana Pickforda, který už se mohl jen ohlédnout za svá záda.

Před přestávkou se do akce dostal VAR, který vyšetřoval počínání domácího Burna v pokutové území. Po necelých dvou minutách však sudí dal pokyn ke hře, a tak bylo jasné, že je vše v pořádku a Everton se penalty nedočká. Zkraje druhého poločasu se k zakončení znovu dostal Almirón, rána mu znovu nesedla vůbec špatně, tentokrát však přeci jen těsně minul. Utkání se celkově neslo v tónu Newcastlu, který nakonec svému soupeři nedovolil jediný pokus na bránu, a sám ji trefil čtyřikrát. Jediná přesná trefa však nakonec na výhru stačila.

Newcastle se díky zisku tří bodů v průběžné tabulce posunul na šestou příčku před Liverpool, naopak Everton je až patnáctý s náskokem jediného bodu na sestupové příčky.

Autor: Petr Procházka / livesport.cz, onlajny.com
Komentáře (2 / 0 nových)
FERA2
17.10.2022 06:10
#
Dvojka??? Snad jen sen v některých společnostech, které se zabývají vypisováním kurzových sázek, jejich příjmem-dle vlastního uvážení a taky k zalepení děr ruznými kolotoči.
hematop
20.10.2022 14:52
#
Tipuji 1-0. Almiron dá nějakou pěknou pumelici a rozhodne
17:20 Hwang Ui-jo dohraje sezonu ve vlasti
Do dalšího klubu se stěhuje Hwang Ui-jo. Korejský útočník během první poloviny sezony hostoval v Olympakosu Pireus a začátkem týdne se na skok vrátil do Nottinghamu, aby mohl zamířit do vlasti - na hostování ho získal FC Soul. (transfermarkt.de)
16:55 Premier League - výsledky
Výsledky dnešních zápasů anglické ligy: Nottingham - Leeds 1:0 (14. Johnson).
10:17 Gallagher dostane nabídku nové smlouvy
Chelsea investuje do kádru obrovské finanční prostředky a část z nich bude vynaložena i na setrvání Conora Gallaghera. Záložník má smlouvu do června 2025 a vedení pro něho chystá novou, která bude delší a měla by znásobit jeho aktuální týdenní plat padesát tisíc liber. (dailymail.co.uk)
09:52 Tottenham dnes zřejmě bez Conteho
Tottenham dnes čeká těžký zápas proti Manchesteru City a obejít se podle všeho bude muset bez svého manažera. Ital Antonio Conte se během týdne podrobil operaci žlučníku, podle tisku pak není pravděpodobné, že mu lékaři dají svolení a kouč si bude moci plnit povinnosti přímo na lavičce. (football-italia.net)
09:48 Martial chyběl vinou zranění
Manchester United včera porazil Crystal Palace a ani na lavičce se neobjevil Anthony Martial. Francouzský křídelník po zranění nastoupil k pohárovému souboji s Nottinghamem a dokonce dal gól, zdravotní problémy se mu ovšem ozvaly znovu a v sobotu zůstal jen na tribuně. (dailymail.co.uk)
08:51 Galatasaray projevil zájem o Pulisice
Christian Pulisic se stal po příchodu řady posil v Chelsea nechtěným, mohl by proto změnit prostředí. Podle tureckých médií si chce 24letého ofenzivního hráče vypůjčit Galatasaray. (sport-express.ru)
04.02. Premier League - výsledky
Výsledky dnešních zápasů anglické ligy: Everton - Arsenal 1:0 (60. Tarkowski), Aston Villa - Leicester 2:4 (9. Watkins, 32. vlastní Souttar - 12. Maddison, 41. Iheanacho, 45+2. Tete, 79. Praet), Brentford - Southampton 3:0 (41. Mee, 44. Mbeumo, 80. Jensen), Brighton - Bournemouth 1:0 (87. Mitoma), Manchester United - Crystal Palace 2:1 (7. z penalty Fernandes, 62. Rashford - 76. Schlupp), Wolves - Liverpool 3:0 (5. vlastní Matip, 12. Dawson, 71. Neves), Newcastle - West Ham 1:1 (3. Wilson - 32. Paquetá).
04.02. Real Madrid odmítl získat Cancela
João Cancelo zamířil z Manchesteru City na půlroční hostování s opcí do Bayernu Mnichov, klidně však mohl působit v LaLize. Portugalský reprezentant byl nabídnutý Realu Madrid, který však jeho příchod odmítl. (sport-express.ru)
04.02. Mount úspěšně jedná o novém kontraktu
Chelsea během ledna nakoupila spoustu posil a nyní se chystá prodloužit jednu smlouvu. Nový kontrakt by měl dostat záložník Mason Mount, stávající smlouva je platná do června 2024 a jednání o prodloužení jsou v pokročilé fázi. (sport-express.ru)
03.02. Diogo Jota začne trénovat bez omezení
Do přípravy Liverpoolu se od příštího týdne naplno zapojí Diogo Jota, který se zotavil po zranění lýtka. Portugalský reprezentant kvůli tomu vynechal mistrovství světa v Kataru. (sport-express.ru)