Pavel Čmovš po konci v Teplicích zamířil na Kypr. Třicetiletý obránce přestoupil do tamního prvoligového celku Nea Salamis Famagusta, s nímž podepsal roční smlouvu. Součástí kontraktu je opce na další sezonu. Klub o tom informoval na svém webu, dohodu potvrdil i David Zíka ze společnosti Global Sports, která hráče zastupuje. Čmovš si vyzkouší už šesté zahraniční angažmá. V minulosti působil v nizozemských týmech Nijmegenu a Veendamu, v bulharském celku Levski Sofia, indickém mužstvu Mumbai City a rumunském Rapidu Bukurešť. V Teplicích strávil bývalý reprezentant do 21 let dva roky, předtím hrával českou ligu i za Mladou Boleslav.

ČTK
03.12.201820:59

Čivić, Frýdek a Kanga budou chybět Spartě

Spartě budou v 18. kole první ligy chybět hned tři hráči. Guélora Kangu a Eldara Čiviče čeká trest za vyloučení, Martina Frýdka za čtyři žluté karty. Distanc za karty dostanou také Pavel Čmovš a David Vaněček z Teplic, Michal Trávník z Jablonce, Pavel Zavadil a Tomáš Smola z Opavy, Josef Hušbauer ze Slavie a dva zápasy za osm žlutých karet bude stát Daniel Tetour z Dukly.

ČTK
12.05.201608:36

Jánoš a Čmovš přijdou o zápas s Libercem

Mladoboleslavští hráči Adam Jánoš a Pavel Čmovš ve 29. ligovém kole dostali čtvrté žluté karty v sezoně a přijdou o sobotní závěrečné utkání s Libercem, které bude přímým soubojem o třetí místo. Za čtyři žluté karty si jednou nezahraje ani jihlavský Jani Urdinov. Jeho spoluhráč z Vysočiny Tomáš Kučera a Tomáš Hájek ze Zlína byli dnes napomínání poosmé, za což automaticky následuje dvouzápasový trest.

ČTK
23.02.201511:59

Gecov rozhodl bukurešťské derby

Rapid Bukurešť včera vyhrál městské derby nad domácí Steauou a výrazně se pod to podepsal Marcel Gecov. Český záložník dal v 59. minutě jedinou branku zápasu. Celý zápas kromě něj odehráli i další tři Češi v dresu Rapidu, brankář Miloš Buchta a obránci Tomáš Josl s Pavlem Čmovsem.

12.08.201216:16

Čmovš pojistil vedení

Pavel Čmovš se trefil hned v prvním kole nizozemské ligy. Obránce Nijmegenu v 36. minutě poslal svůj tým do vedení 2:0 na hřišti Heerenveenu.

21.08.201116:01

Čmovš dostal červenou kartu

Pavel Čmovš nedohrál dnešní utkání Nijmegenu na půdě Alkmaaru, český reprezentant do 21 let byl v 63. minutě vyloučen poté, co svým zákrokem zavinil pokutový kop.