Fulham FC Anglie - Fulham FC - Zprávy

Eagles doplatili v londýnském duelu na nedisciplinovanost. Fulham dovedl k vítězství Mitrovič

Fulham v rámci 17. kola anglické Premier League oslavil návrat klubového fotbalu výhrou 3:0 nad Crystal Palace. Shledání londýnských celků nabídlo vítěznou branku z hlavy Bobbyho Reida ve 31. minutě. V roli kanonýra se pak opět ukázal Aleksandar Mitrovič, jenž zaznamenal asistenci, měl velký podíl na druhém vstřeleném gólu a třetí nakonec sám vsítil. Eagles se navíc o možnost získat body obrali sami, jelikož viděli za zbytečné fauly hned dvě červené karty.

Crystal Palace přivítá londýnského souseda z Fulhamu

Po delší odmlce se do akce na druhý svátek vánoční vrací také fotbalisté Crystal Palace a Fulhamu, kteří proti sobě nastoupí v pondělí odpoledne v Selhurst Parku. Zatímco domácí lodivod Patrick Vieira možná od svých oveček čekal o malinko více než současné jedenácté místo, manažer Fulhamu Marco Silva musí být s devátým místem svého celku nadmíru spokojen, protože s takhle dobrým úvodem sezóny nováček soutěže pravděpodobně nepočítal.

Zemřel Cohen, mistr světa z roku 1966

Zemřel fotbalový mistr světa z roku 1966 George Cohen. Bývalému anglickému obránci, který strávil celou kariéru v dresu Fulhamu, bylo 83 let. Londýnský celek informoval o úmrtí klubové legendy na webu.

Garnacho rozhodl o výhře United v nastaveném čase

United v 16. kole zdolali Fulham 2:1. Manchester šel do vedení po brance Eriksena, ale Fulhamu se podařilo po přestávce vyrovnat, když se trefil bývalý hráč Rudých ďáblů - Daniel James. Zápas dlouho směřoval k remíze, ovšem v poslední nastavené minutě Eriksen krásně našel Garnacha a ten střelou k pravé tyči rozhodl o vítězství United.

Na Craven Cottage přijedou United

Fulham by rád potrápil i další celek z Manchesteru, ale proti United domácí naposledy zvítězili před 13 lety. Hosté se zase pokusí odčinit prohru z Villa Parku, kde Aston Ville v minulém kole podlehli 1:3.

Remízový duel Man City - Fulham rozsekl z penalty Haaland

Manchester City zvítězil v duelu patnáctého kola Premier League s Fulhamem 2:1. Skóre otevřel domácí Julian Álvarez, vyrovnání z penalty zařídil Andreas Pereira. V nastaveném čase však rovněž z pokutového kopu rozhodl Erling Haaland.

City doma čeká duel s Fulhamem

Manchester City hostí v utkání patnáctého kola Premier League Fulham. Citizens jsou stále v závěsu za prvním Arsenalem, momentálně na něj ztrácejí dva body. Cottagers musí být v letošním ročníku zatím nadmíru spokojeni, jelikož jim patří sedmé místo.

Bezgólová remíza prodloužila neporazitelnost Fulhamu. V duelu s Evertonem zářili brankáři

Fotbalisté Fulhamu remizovali ve 14. kole Premier League na vlastním hřišti s Evertonem 0:0. Domácí byli po většinu utkání aktivnějším týmem, většina šancí však končila na výborně chytajícím Jordanu Pickfordovi. Velmi dobrý výkon ale předvedl i jeho protějšek Bernd Leno, a ofenzivně laděný duel tak branku nenabídl. Nováček soutěže neprohrál už počtvrté v řadě a posunul se na senzační průběžnou sedmou příčku.

Fulham přivítá Everton

Everton se v sobotu večer představí na půdě Fulhamu a svěřenci Franka Lamparda si jistě budou chtít připsat svou druhou výhru v řadě. Nováček soutěže z Londýna ale podává výborné výkony a na Craven Cottage to rozhodně nebude žádná procházka růžovým sadem - ba právě naopak, jelikož na svém stánku prohrál jen jeden jediný duel.

Fulham naplno bodoval v Leedsu

Domácí byli v úvodu zápasu lepším týmem a po zásluze šli do vedení po brance Rodriga. Hosté odpověděli ve 26. minutě, kdy se prosadil Mitrovič. Úvod druhého poločasu patřil opět domácím, ale několik výborných šancí ke skórování Peacocks nevyužili. Fulham ukázal produktivitu a po gólech Reida a Williana vedl už 3-1. Domácí snížili v 92. minutě, když se trefil Summerville, ale více už se jim nepodařilo. Fulham v Leedsu uspěl a vyhrál 3-2.

Trápící se Leeds změří síly s Fulhamem

Leeds už nevyhrál sedm zápasů v řadě a na domácím hřišti potřebuje nutně bodovat. Hosté by zase rádi navázali na výborný výkon z posledního kola, kdy vyhráli nad Aston Villou 3-0.

Fulham nedal Aston Ville šanci

Domácí využili herní převahu v 36. minutě, kdy se z hranice velkého vápna prosadil k tyči Reed. V 62. minutě dal hostující Douglas Luiz hlavičku Mitrovićovi, za což viděl červenou kartu. O šest minut později domácí dostali po ruce Cashe výhodu pokutové kopu, který následně proměnil Mitrović. Třetí gól přidal Fulham v 83. minutě, kdy si do vlastní brány srazil míč Mings. Fulham jednoznačně vyhrál a posunul se na 9. pozici.

Trápící se Aston Villa vyrazí do Londýna pro důležité body

Fulham a Aston Villa se ve čtvrtek večer utkají na Craven Cottage. Domácí v letošní sezóně získali již dvanáct bodů a ohřívají se na 12. příčce, trápící se Villains jsou s devíti body až sedmnáctí.

Fulham se rozešel s Bournemouthem smírně

V 11. kole přivítal Fulham na svém hřišti Bournemouth a byli to hosté, kteří začali lépe. Ve 2. minutě se pěkně prosadil Solanke a poslal Cherries do vedení. Domácí vyrovnali ve 22. minutě po brance Diopa, ale hosté si vzali vedení zpět, když o sedm minut později skóroval Lerma. V 51. minutě zajel do protihráče Lerma a rozhodčí odpískal penaltu pro Fulham. Tu bezpečně proměnil Mitrović a vyrovnal na 2:2. Domácí měli ještě v úplném závěru velkou šanci otočit utkání, ale Mitrović v dobré příležitosti selhal.

V Londýně se schyluje k souboji nováčků. Fulham vyzve zlepšující se Bournemouth

V sobotu se v Premier League utkají dva nejlepší týmy loňské sezóny Championship, Fulham hostí na Craven Cottage Bournemouth. Oba týmy mají za sebou slušný vstup do nejvyšší soutěže a v současné době se nacházejí v horní polovině tabulky. Cherries jsou osmí, Cottagers jen o bod za nimi na deváté příčce.