Fulham FC Anglie - Fulham FC - Zprávy

West Ham zvládl derby s Fulhamem

West Ham United vyhrál v utkání desátého kola Premier League s Fulhamem 3:1. Skóre otevřel hostující Andreas Pereira, za Hammers pak skóre otočili Jarrod Bowen z penalty, Gianluca Scamacca a Michail Antonio.

West Ham v londýnském derby hostí Fulham

West Ham United přivítá v utkání desátého kola Premier League Fulham. Hammers se po úvodním zmaru zlepšili a posunuli se na patnáctou příčku. Cottagers zatím musí být na deváté příčce spokojení.

Newcastle veze ze hřiště Fulhamu jasnou výhru o tři góly

Newcastle si udělal z obrany Fulhamu dobrý den a nasázel za záda brankáře Lena čtyři kousky. Hodně mu přitom pomohlo brzké vyloučení domácího záložníka Chalobaha už v osmé minutě utkání.

Absencemi sužovaný Newcastle vyrazí pro body do Londýna

V sobotu se na Craven Cottage utkají dva celky z první poloviny tabulky Premier League, domácí Fulham vyzve ambiciózní Newcastle United. Cottagers v této sezóně na svém stadionu ještě neprohráli, hosté ze severu Anglie venku nevyhráli.

Fulham ovládl souboj nováčků. Nottingham uzemnil třemi bleskovými zásahy

Nottingham padl v osmém kole Premier League na domácí půdě s Fulhamem 2:3. Forest se přitom už v 11. minutě ujal vedení, když se hlavou prosadil Taiwo Awoniyi. Po změně stran se ovšem rozjel hostující celek a po třech gólech v rozmezí šesti minut bylo o vítězi rozhodnuto. Rozdílovou branku si v 60. minutě připsal 27letý Angličan Harrison Reed.

Nottingham uvidí souboj nováčků, na City Ground dorazí Fulham

Program minulého kola Premier League byl v reakci na smrt britské královny Alžběty II. odložen, a tak se anglická nejvyšší soutěž vrací až tento víkend po více než týdenní pauze. Neúplné osmé kolo otevře v pátek večer souboj dvou nováčků, na City Ground se střetne Nottingham Forest s Fulhamem.

Tottenham oslavil jubilejní výhru. O zisku tří bodů rozhodl ostrostřelec Kane

Tottenham zdolal v šestém kole anglické ligy na vlastním stadionu Fulham 2:1, a připsal si tak jubilejní 100. výhru v londýnských derby v Premier League. O zisku tří bodů pro Spurs rozhodl kanonýr Harry Kane. Fulham naopak po výhře v minulém kole odešel s prázdnou, v závěru zápasu stihl výsledek pouze korigovat produktivní Aleksandar Mitrovič.

Spurs doma čeká Fulham

Spurs v posledním kole pouze remizovali ve West Hamu, a tak si budou chtít na domácím stadionu spravit chuť. S Fulhamem navíc neprohráli od roku 2013.

PSG tvrdě osekalo kádr: odešli Draxler či Gueye, přišli však i Carlos Soler a Fabián Ruiz

Pořádné rošády se na závěr přestupového období konaly v Paříži. Trenér Christophe Galtier, který má načít novou éru v hlavní francouzské metropoli, už předem avizoval, že míní kádr především zúžit, a k takové skutečnosti nakonec opravdu došlo. Na druhou stranu se vedení klubu rovněž rozhodlo angažovat Carlose Solera z Valencie nebo Fabiána Ruize z Neapole.

Willian se po roce vrátil do Londýna, bude hrát za Fulham

Brazilský fotbalista Willian se po roce stráveném v Corinthians vrátil do Anglie. Bývalý záložník Chelsea a Arsenalu bude opět působit v Londýně, jako volný hráč podepsal roční smlouvu s Fulhamem.

Fulham zdolal Brighton, pomohl vlastní gól

Fulham v pátém kole Premier League porazil na domácí půdě Brighton 2:1. Domácí poslal do vedení Aleksandar Mitrović, druhý gól Cottagers si dal jako vlastní hostující Lewis Dunk. Seagulls snížili z pokutového kopu, který proměnil Mac Allister.

Podaří se Mitrovićovi a spol. překonat defensivu Brightonu?

V Premier League startuje první anglický týden této sezóny a v úterý je na programu duel mezi Fulhamem a Brightonem. Oba týmy začaly sezónu v dobré formě, a tak se máme na co těšit.

Arsenal je po výhře s Fulhamem stále stoprocentní a vévodí ligové tabulce

V posledním sobotním utkání Premier League se střetla v rámci malého londýnského derby týmy Arsenalu a Fulhamu. Nebezpečnější Arsenal nedokázal v prvním poločase proměnit žádnou ze svých šancí, na druhé straně naopak otevřel skóre Mitrović. Arsenal však dokázal stav utkání otočit zásluhou Ødegaarda a Gabriela a vrátil se zpět na čelo Premier League.

Arsenal v londýnském derby přivítá Fulham

Arsenal prožívá snový vstup do sezóny. Zatímco loni se Gunners po úvodních třech kolech krčili na chvostu tabulky bez jediného získaného bodu, letos se zatím mohou pochlubit stoprocentní bilancí a na své soupeře koukat z prvního místa. Jistě, los měl tentokráte Arsenal o dost lehčí než loni, ale i tak bude Mikel Arteta s tím, jak jeho svěřenci do nového ročníku vstoupili, maximálně spokojený.

Mitrovič zasadil ránu v závěru, Fulham tak v přestřelce přetlačil Brentford

Po dvou remízách se Fulham konečně dočkal premiérové výhry v rámci nové sezóny Premier League. A jestliže hned na startu měl při nečekaném bodovém zápisu proti Liverpoolu hlavní slovo Aleksandar Mitrovič, pak nyní se srbský forvard zasadil v poslední minutě utkání o ten rozhodující přesný zásah, kterým Brentford nadobro setnul. Ten tak utrpěl svou první prohru.