Luton Town Anglie - Luton Town - Zprávy

Dočká se Luton svého prvního domácího vítězství?

Program 8. kola anglické Premier League otevře v sobotu utkání na Kenilworth Road mezi domácím Lutonem Town a Tottenhamem Hotspur, který se výhrou může vyšvihnout na čelo tabulky. V polovině týdne Hatters doma podlehli 2:1 Burnley, naopak Spurs naposledy porazili v kontroverzním utkání Liverpool.

Střet nováčků rozesmutnil fanoušky v Lutonu. Burnley poprvé v sezoně bodovalo naplno

Burnley uspělo v dohrávce druhého kola Premier League na půdě Lutonu 2:1. K premiérové výhře po návratu mezi anglickou smetánku svěřence Vincenta Kompanyho nasměroval v nastavení první půle Lyle Foster, jenž se do základní sestavy vrátil po odpykání trestu za nevybíravý úder loktem. Domácím se sice povedlo srovnat, avšak bleskurychlá odpověď Jacoba Bruuna Larsena z 85. minuty přece jen zajistila hostům první tři body v sezoně.

Vyzraje Luton v dohrávce na Burnley?

Luton se na překvapivé vítězství proti Evertonu pokusí navázat v dohrávce 2. kola, kde bude jeho soupeřem Burnley, které v této sezóně zatím vybojovalo pouze jeden bod.

Luton si připsal první vítězství v éře Premier League. Úspěch nováčka odnesl Everton

Everton prohrál v sedmém kole nejvyšší anglické soutěže na vlastním hřišti s Lutonem 1:2. Cestu k historicky prvnímu triumfu Kloboučníků v Premier League započal obránce Tom Lockyer. Zlatým písmem do kroniky skromného klubu však zůstane vryt Carlton Morris, jenž po půlhodině hry zaznamenal v konečném důsledku rozhodující zásah. Hosté se tak stali ve společnosti Burnley a Sheffieldu prvním nováčkem, jenž v této sezoně zaznamenal tříbodový úspěch.

Everton v záchranářském souboji hostí Luton

První vítězství v aktuálním ligovém ročníku si minulý víkend připsal Everton, který by na něj rád navázal v zápase, kde je jasným favoritem. Luton sice před týdnem poprvé bodoval, stále je však velkým otloukánkem.

Luton ukořistil proti oslabeným Vlkům premiérový bod. Do historie klubu se zapsal Morris

Fotbalisté Wolves remizovali v šestém kole Premier League na hřišti Lutonu 1:1, a odvezli si tak vzhledem k vývoji utkání cenný výsledek. Vlci totiž od 39. minuty hráli bez vyloučeného Jean-Ricnera Bellegarda, i přesto se na startu druhé půle ujali vedení zásluhou Pedra Neta. Nováček soutěže ovšem po hodině hry početní převahu využil a díky trefě Carltona Morrise z penaltového puntíku ukořistil historicky první bod mezi anglickou elitou.

Získá Luton Town své premiérové body do tabulky?

Na Kenilworth Road Stadium bude v sobotu k vidění historicky druhé utkání Premier League. Domácí Luton Town bude cílit na své první body v sezóně, tentokrát změří síly s trápícím se Wolverhamptonem.

Nováčkovská daň stále nedosáhla pro Luton stropu. Fulham sklidil body díky robustnímu Brazilci

Hráči Fulhamu vyhráli v pátém kole Premier League nad Lutonem 1:0. Jedinou přesnou trefu v utkání zaznamenal po hodině hry Carlos Vinícius, jenž si našel odražený míč v pokutovém území. Hráči v oranžových dresech sice měli po dobu celého klání řadu nadějných šancí, avšak ani z té největší v podání Jacoba Browna gól nevytěžili, a tak jsou i nadále potopení na posledním místě anglické nejvyšší soutěže bez jediného bodu.

Fulham by měl v sobotu proti Lutonu uspět

Fulham se bude snažit poprvé od května zvítězit v lize na Craven Cottage, v sobotu v Londýně přivítá nově postoupivší Luton Town. Svěřenci Marca Silvy před dvěma víkendy prohráli na hřišti mistrovského Manchesteru City 5:1 a hosté na své první body v nejvyšší soutěži stále ještě čekají.

Premiéra Lutonu na útulném stadionu skončila nezdarem, pamětní večer domácím pokazil West Ham

Fotbalisté Lutonu v historicky prvním domácím zápase mezi anglickou elitou body nevybojovali, když ve čtvrtém kole Premier League padli s West Hamem 1:2. Už v první půli nasměroval hosty za vítězstvím přesnou hlavičkou Jarrod Bowen, který se před uplynutím celého víkendového kola dostal do čela tabulky střelců. Rozhodující branku nakonec Kladiváři vsítili až v 85. minutě. U ní byl opět James Ward-Prowse, jenž po příchodu ze Southamptonu zatím pokaždé bodoval. Z českých reprezentantů nastoupil pouze Vladimír Coufal. Tomáš Souček vynechal klání kvůli zranění.

Luton předehraje s West Hamem

Luton Town hostí v předehrávce čtvrtého kola Premier League West Ham United. Letošní nováček soutěže se zatím krčí bez bodu na předposlední příčce, Hammers jsou naopak druzí se sedmi body.

Luton byl pro Sterlinga soupeřem dle jeho gusta. Bohatý kádr Chelsea konečně vytěžil výhru

Chelsea porazila ve třetím kole Premier League na Stamford Bridge Luton 3:0. Drtivý tlak domácích vykrystalizoval v úvodní trefu v 17. minutě, kdy se po efektní sólo akci prosadil Raheem Sterling, který ve druhé půli navíc přidal pojišťovací trefu a na tu poslední nahrál. Pod obě trefy anglického reprezentanta se podepsala asistencí 20letá posila z Lyonu Malo Gusto. Nováček soutěže, jenž se postupně probojoval z neprofesionálních vod fotbalu až mezi elitu, nedokázal s bohatým velkoklubem udržet krok, a Blues tak oslavili první tříbodový zisk v sezoně.

Trápící se Chelsea hostí nováčka z Lutonu

Chelsea navázala na trápení z minulé sezóny a po dvou ligových zápasech má jeden bod. Svěřenci Mauricia Pochettina si budou chtít spravit chuť v domácím utkání proti Lutonu, který měl v druhém kole volno kvůli stále přetrvávajícím rekonstrukcím na domácím stadionu.

Přestupové strasti Brighton nerozhodily. Nováček z Lutonu vstoupil mezi velikány porážkou

Brighton podle očekávání zvládl zápas prvního kola Premier League proti Lutonu, který na vlastní půdě porazil 4:1. Kolem Albionu se v posledních týdnech neřešilo prakticky nic jiného než nekonečná přestupová sága Moisese Caiceda, to však domácí od povinné výhry neodradilo. Ke třem bodům zavelela po půlhodině hry ikona klubu Solly March. Po změně stran přidala vítěznou trefu z proměněné penalty čerstvá letní posila Joao Pedro.

Pohádka Luton Townu bude o víkendu pokračovat v Brightonu proti Rackům

V sobotu v 16:00 zahájí novou sezónu v Premier League příjemné překvapení loňského ročníku Brighton, který na domácí půdě přivítá jednoho z největších outsiderů, a to nově postoupivší Luton Town.