Southampton FC Anglie - Southampton FC - Zprávy

Liverpool hostí Southampton a bere jedině vítězství

Liverpool nadále drží kontakt s duem Chelsea - Manchester City a v sobotu odpoledne se od něj očekává další výhra. Reds hostí oblíbeného soupeře, na Anfield Road se představí Southampton.

Norwich proti Southamptonu otočil a podruhé v řadě zvítězil

I s novým manažerem na lavičce si dokázali fotbalisté Norwiche připsat druhé vítězství v řadě. Proti Southamptonu sice po Adamsově trefě prohrávali, avšak Pukki dokázal bleskově vyrovnat a obrat v závěru dokonal Hanley.

Norwich po prvním vítězství přivítá Southampton

Poprvé v této sezoně uspěli před reprezentační přestávkou fotbalisté Norwiche, kteří budou doufat, že se i po pauze udrží na této úrovni. Čeká je však soupeř s dobrou aktuální formou v podobě Southamptonu.

Saints těsně vyzráli na Villans

Southampton v duelu jedenáctého kola Premier League porazil 1:0 Aston Villu. Jediná branka zápasu padla už ve třetí minutě, postaral se o ni Adam Armstrong.

Southampton hostí Aston Villu

Southampton v desátém kole Premier League vyzve na domácí půdě Aston Villu. Střetávají se tak sousedé z tabulky, jelikož domácí jsou čtrnáctí a hosté patnáctí s jednobodovou ztrátou.

Southampton díky jediné přesné trefě přemohl Watford

Southampton pokračuje v bodové šňuře. "Saints" díky jedinému zásahu Che Adamse uspěl na půdě Watfordu, který po vynikajícím výkonu na hřišti Evertonu tentokrát zklamal.

Watford se utká se Southamptonem

Watford předvedl minulý víkend parádní závěr zápasu na hřišti Evertonu, kde v posledních patnácti minutách nasázel rovnou čtyři branky a otočil zápas na konečných 5:2. Nový kouč Claudio Ranieri tak bude doufat, že jeho svěřenci na tento uragán ze závěru zápasu navážou i v sobotu odpoledne, kdy na vlastním stadiónu přivítají Southampton. Tomu se v letošní sezóně zatím také příliš nedaří, důkazem budiž prozatím jen jedna jediná ligová výhra.

Southampton doma s Burnley remizoval

Fotbalisté Southamptonu remizovali v devátém kole Premier League s Burnley 2:2. Branky domácích si připsali Livramento a Broja, za hosty se dvakrát trefil Cornet.

Oba potřebují vyhrát, komu se to povede?

V devátém kole Premier League se utkají dva zatím nepříliš úspěšné týmy tohoto ročníku. Patnáctý Southampton totiž vyzve osmnácté Burnley, které navíc ještě nevyhrálo.

Saints doma zdolali Leeds

Southampton porazil v zápase osmého kola Premier League Leeds United 1:0. Duel na začátku druhého poločasu rozhodl Armando Broja.

Southampton chce proti Leedsu konečně uspět

Southampton se konečně hodlá odrazit k lepším zítřkům, na jeho půdu však v sobotu zamíří Leeds, jenž má podobné plány. Obě mužstva se potýkají s nepříjemnými ztrátami, které budou muset zalepit.

Chelsea zdolala oslabený Southampton

Londýnská Chelsea porazila v sedmém kole Premier League Southampton. Ten navíc dohrával bez vyloučeného Ward-Prowse. Za domácí se trefili Chalobah, Werner a Chilwell, za hosty z penalty Ward-Prowse.

Chelsea se proti Southamptonu pokusí napravit porážku

Po povedeném vstupu do sezony přišly během posledního týdne pro Chelsea první zádrhely. Modří tak pohrdli šancí dostat se na první místo, nyní však čelí poměrně snadnému soupeři. Hostí totiž Southampton, který stále čeká na výhru.

Wolves si vezou ze Southamptonu tři body

Wolverhampton zvítězil v utkání šestého kola Premier League na půdě Southamptonu 1:0. Jedinou branku duelu si připsal Raúl Jiménez.

Saints doma vyzvou Wolves

Fotbalisté Southamptonu hostí v utkání šestého kola Premier League Wolverhampton Wanderers. Ani jednomu celku se zatím v letošní sezoně příliš nedaří, domácí jsou se čtyřmi body patnáctí, hosté mají o bod méně a patří jim šestnácté místo.