Stade Reims Francie - Stade Reims - Zprávy

ES Troyes se dostalo do formy, jak si poradí s Remeší?

Tři výhry a jednu remízu si připsali od konce srpna fotbalisté ES Troyes a na vzrůstající formu budou chtít po reprezentační přestávce navázat. V neděli odpoledne hostí ESTAC tým Remeše, který zrovna nezáří.

Oslabená Remeš na Monaco nestačila

Výběr kouče Óscara za svými soupeři častokrát o mnoho nezaostával. Spíše působil spíše dojmem, že mu chybí trocha onoho pověstného fotbalového štěstíčka, což do značné míry platilo kvůli přísnému vyloučení i tentokrát. Díky ní mohli hosté po změně stran třikrát skórovat a po další výhře mají na kontě čtrnáct bodů.

Nedělní program Ligue 1 odstartuje duelem mezi Remeší a Monacem

Od začátku sezóny získala Remeš na své konto jediné vítězství, a i proto se nachází jen těsně nad sestupovým pásmem. Ani Monaco nicméně nemůže být spokojené se současným výkony, v Ligue 1 by si představovalo určitě pohybovat se blíže příčkám zajišťující minimálně účast v pohárové Evropě. Především si pak hodlá napravit reputaci po vystoupení v Evropské lize.

Toulouse přehrálo Remeš nejtěsnějším možným rozdílem

Klub ze Stadium Municipal se ujal vedení po půlhodině hry. Za dalších třicet minut mu pomohl Alexis Flips, neboť se nechal bez předchozího napomenutí vyloučit. Vítěz loňského ročníku Ligue 1 má tedy na kontě osm bodů, což je meta, na kterou Les Rouges et Blancs ztrácejí šest příček.

Toulouse chce proti Remeši zpátky na vítěznou vlnu

V neděli odpoledne se střetnou také Toulouse FC a Stade Remeš. Tedy celky, které spolu tři roky nehrály. Historicky lepší vzájemnou bilanci mají domácí, ale letos jsou v Ligue 1 nováčkem, takže role favorita je na hostující straně.

Lens vybojovalo proti Remeši remízu

Pětadvacet minut před koncem šli hosté do deseti. Nedlouho poté inkasovali, nicméně nakonec se jim podařilo vyrovnat, takže nadále drží neporazitelnost. Naopak pro Les Rouges et Blancs platí, že zatím vydolovali šest bodů ve stejném počtu zápasů.

Stade Remeš touží uštědřit Lensu první porážku

Zatím na výbornou si vede RC Lens. Sérii pěti zápasů bez porážky hodlá prodloužit i v korunovačním městě francouzských králů Remeši. Místní rouges et blancs se pomalu nadechují a v neděli by jim mělo dopomoci i domácí publikum.

Nesmírně napínavý duel mezi Angers a Remeší skončil vítězstvím hostů

Po prvním poločase šli Óscarovi svěřenci do šaten s dvougólovým náskokem. Hned po snížení byl vyloučen Cajuste, ale ani to Les Rouges et Blancs nezastavilo. Podařilo se jim tedy bodovat ve třetím utkání v řadě, zatímco SCO zůstávají se dvěma bodíky předposlední.

Angers i Remeš začaly špatně, ve vzájemném souboji půjde o první výhru v sezoně

Po čtyřech kolech se v sestupovém pásmu nacházejí SCO Angers a Stade Remeš. Není se čemu divit, zvítězit dosud nedokázal ani jeden. Na stadionu Jeana-Bouina se v březnu radovali hosté, dokáží nejtěsnější vítězství zopakovat?

Remeš dokázala přibrzdit Lyon

A to i přesto, že hrála půl hodiny o deseti. Nakonec o těsné vedení přišla až čtyři minuty před vypršením řádné hrací doby, kdy vyrovnal Moussa Dembélé. Les Gones, kteří mají duel s Lorientem k dobru, přesto setrvají na pohárové pozici, zatímco Les Rouges et Blancs neopustí tu sestupovou.

Lyon čeká první venkovní výjezd, představí se v Remeši

Lyon od startu sezóny sehrál dosud jen dvě utkání, v obou případech si poradil s rolí favorita a před vlastními fanoušky předčil jak Ajaccio, tak Troyes. Nyní se chystá na svůj premiérový venkovní výjezd do Remeše, jež naopak na začátku nového ročníku jaksi strádá. Po úvodních dvou porážkách s Marseille a Clermontem však naposledy zabrala a plichtila ve Štrasburku.

Racing Štrasburk remizoval s Remeší 1:1

Body se dělily ve Štrasburku, kde domácí Racing vedl před koncem prvního poločasu, ale nadějný stav neudržel. Po změně stran Remeš vyrovnala a ani jeden tým pak neměl sílu utkání rozhodnout.

Štrasburk i Remeš čekají na vítězství

Bez vítězství je po dvou kolech rovná polovina týmů Ligue 1 a mezi nimi jsou i Racing Štrasburk a Stade Remeš. Utkání v Alsasku může konečně někomu přinést tři body či naopak prohloubit čekání. Loni obě klání skončila remízou a i v neděli se očekává vyrovnaný průběh.

Clermont proti oslabené Remeši otočil skóre

Tři penalty, jedno vyloučení a celkem šest gólů. Takový byl duel 2. kola Ligue 1 v sezoně 2022/2023, ve kterém se z vítězství nakonec radovali hosté. Na konto si tak připisují první výhru, zatímco tým z historického města zažívá zklamání. Vždyť po prvním poločase to vypadalo, že tříbodový zisk může máloco ohrozit.

Stade Remeš i Clermont touží napravit selhání z úvodního kola

Nepovedený začátek nového ročníku mají za sebou v Remeši i Clermontu. Zatímco domácí Remeš padla v Marseille 1:4, Clermont byl ponížen od PSG 0:5. V neděli se oba celky utkají spolu a z minulé sezony víme, že se zrovna nedají očekávat brankové hody.