Inverness CT Skotsko - Inverness CT - Zprávy

Preview: Kilmarnock FC - Inverness Caledonian

Oba soupeři by se spíše měli rvát v dolní polovině tabulky, ani jeden však těmto prognózám nechce jít naproti. Kilmarnock zatím získal sedm bodů a nachází se na desáté příčce, ve vyrovnané tabulce to však nemusí nic znamenat. Inverness je na tom o něco lépe. Doposud získalp jedenáct bodů a patří mu čtvrtá příčka.

Inverness Caledonian - St. Johnstone FC 1:1

Čekal se nerozhodný výsledek a ten se také vyplnil. Loňský a předloňský nováček sehráli naprosto vyrovnané utkání, ve kterém diváci viděli dvě branky. Oba si bod naprosto zasloužili a ukázali, že dolní polovina tabulky bude vskutku vyrovnaná. Inverness udrželo prozatímní čtvrté místo a s jedenácti body zatím může být pozitivně naladěno. St. Johnstone díky posledním dobrým výsledkům se vyhouplo na sedmé místo s osmi body na kon

Preview: Inverness Caledonian - St. Johnstone FC

Souboj dvou nováčků posledních dvou sezón jistě nabízí velmi zajímavé střetnutí. Ani jeden tým sice v tuto chvíli není příliš tipován na pád do druhé ligy, avšak všechno se může během chvíle změnit. A právě toto vystoupení by mohlo jeden tým výrazně oddálit od nepříjemné zóny sestupu. Inverness je prozatím největším překvapením ligy.

Inverness Caledonian - Aberdeen FC 2:0

Celek Invernessu doma zvládl utkání proti ambicióznímu Aberdeenu, když jej po devadesáti minutách vyprovodil dvěma góly a snadným vítězstvím 2:0.

Preview: Inverness Caledonian - Aberdeen FC

Fotbalisté Inverness vykročili v domácí soutěži do nového ročníku tou správnou nohou a jako nováček ukázali, že se rozhodně zachránit chtějí. V současnosti totiž dokázali získat z šesti kol úctyhodných sedm bodů a nacházejí se na sedmém místě. Hned před nimi se "krčí" Aberdeen, kterému po skvostném úvodu začíná docházet dech. Na půdě nováčka ho rozhodně žádná lehká práce nečeká, ovšem mírným favoritem přeci jen zůstává.

St. Mirren FC - Inverness Caledonian 1:2

Velice cenné vítězství si ze St. Mirrenu odváží Inverness. Hosté dokázali ustát tlak soupeře a v nastavení první půle se ujali vedení díky trefě Odhiamba, který ve druhé půli ještě zvýšil vedení hostů. Za St. Mirren poté už jen snížil na konečných 1:2 McGowan.

Preview: St. Mirren FC - Inverness Caledonian

V souboji mezi týmy bojujícími o záchranu přivítá St. Mirren na svém hřišti Inverness. Oba kluby mají po prvních pěti ligových zápasech stejný počet čtyř bodů, každý bod navíc se proto velice hodí.

Inverness Caledonian - Heart of Midlothian 1:3

Hearts si v nesmírně obtížném utkání na hřišti Invernessu připsali výhru 3:1. Domácí přitom šli do vedení gólem Odhiamba, Hearts se však podařilo ještě do přestávky srovnat díky vlastnímu gólu Innese a ve druhé půli strhli Stevenson a Elliot vítězství na svoji stranu.

Preview: Inverness Caledonian - Heart of Midlothian

Inverness zatím nepůsobí jako vyděšený nováček, ba právě naopak. Rozdílem třídy dokáže porážet protivníky, do kterých by se to ani neřeklo. Nicméně výpadky formy pochopitelně taky zažívá. Prohra s Hamiltonem se vskutku nečekala. Domácí mají na kontě čtyři body a drží se těsně nad zónou sestupu, ve vyrovnané tabulce se však misky vah mohou okamžitě přeliti na druhou stranu. V souboji s Hearts jsou ale outsiderem.

Hibernian FC - Inverness Caledonian 1:1

Hibernian si může po domácím utkání s Invernessem vyčítat velké množství neproměněných příležitostí, které ho stály dva body. Domácí dostal v 8. minutě do vedení Riordan, i přes velkou převahu však další gól Hibs nepřišel a v 82. minutě naopak srovnal z pokutového kopu Rooney.

Preview: Hibernian FC - Inverness Caledonian

Hibernian ani Inverness do nové sezóny nevstoupily nejlépe, z prvních třech zápasů mají shodně tři body, v sobotu je však čeká vzájemné měření sil. Více šancí se dává Hibernianu, Inverness však umí překvapit.

Inverness Caledonian - Hamilton Academical 0:1

Hamilton v utkání na hřišti Invernessu zapomněl na nevydařený start do ligy a už v první minutě se ujal vedení díky brance Imrieho. O to zajímavější bylo, že do konce utkání už gól nepadl a Hamilton tak zvítězil 1:0.

Preview: Inverness Caledonian - Hamilton Academical

Inverness v minulém kole ukázalo, že se vrátilo do ligy v o něco silnějším složení, než se původně očekávalo. Nováček měl podle papírových předpokladů bojovat pouze o záchranu, po neskutečné výhře na stánku vysoce favorizovaného Dundee je ale vše jinak. Inverness totiž umí udržet velmi dobrou formu delší dobu a tímto výsledkem je jistě hodně nabuzeno. Navíc doma chce předvádět unikátní výkony a tři body proti Hamiltonu jsou skoro povinností.

Dundee United - Inverness Caledonian 0:4

Nováček soutěže se postaral o největší překvapení kola a asi i o největší překvapení dosavadního průběhu SPL. Po úvodní prohře dokázalo Inverness vyloupit Tannadice Stadium takovým způsobem, že na to domácí příznivci hodně dlouho nezapomenou. Letošní účastník evropských pohárů obdržel hned čtyři branky a nedokázal vsítit jediný gól. V tabulce se tak nachází na deváté příčce a úvod sezóny proti outsiderům se mu v žádném případě nepovedl.

Preview: Dundee United - Inverness Caledonian

Dundee United by rádo napravilo úvodní remízu se St. Johnstone, soupeře má k tomu tentokrát celkem přijatelného. Nováček soutěže Inverness bude totiž zřejmě hrát pouze o záchranu a neměl by být vážnějším protivníkem pro obhájce třetího místa a vítěze národního poháru.