Spartak Trnava Slovensko - Spartak Trnava - Expres Zprávy

17.04.202419:59

Trnava opět ve finále Slovnaft Cupu

Výsledek odvetného zápasu semifinále Slovenského poháru: Podbrezová - Trnava 0:0, první utkání 0:1, postupuje Trnava.

17.04.202418:11

Kubista po sezoně do Trnavy

Spartak Trnava od léta posílí Vojtěch Kubista z Mladé Boleslavi. Jednatřicetiletý defenzivní hráč podepsal se slovenským klubem smlouvu do roku 2026.

fcspartaktrnava.com
25.01.202421:31

Trnava si pojistila Gašparíka

Michal Gašparík zůstane trenérem Spartaku Trnava. Obě strany se dohodly na prodloužení končící smlouvy do roku 2026.

15.01.202415:13

Hradec Králové - Trnava 2:1

Přípravný turnaj Tipsport Malta Cup:

FC Hradec Králové - Trnava 2:1 (1:0).

Branky: 19. Vašulín, 56. Horák - 65. Djuricin.

Sestava Hradce: Bajza - Harazim, Čihák, Leibl - Čmelík, Kodeš, Kučera, Horák - Šašinka (69. Hlaváč), Pilař (77. Boniš) - Vašulín (85. Juliš). Trenér: Kotal.

ČTK
10.01.202422:20

Olomouc - Trnava 2:0

Sigma Olomouc - Spartak Trnava 2:0 (1:0)

Branky: 36. Zorvan z pen., 46. Emmanuel.

Sestava Olomouce:

I. poločas: Stoppen - Pokorný, Beneš, Novák - Křišťál, Pospíšil, Breite, Elbel - Fortelný, Zorvan - Singhateh (32. Fiala).

II. poločas: Stoppen - Chvátal, Matys, Vraštil, Sláma - Ventúra, Dele - Vodháněl (78. Růsek), Langer, Emmanuel - Fiala (61. Zifčák). Trenér: Jílek.

ČTK
09.01.202423:34

Poznar má namířeno do Trnavy

Místo návratu do mateřského Zlína by se měl Tomáš Poznar, jenž skončil v polské Termalice, přesunout na Slovensko. Pětatřicetiletý útočník podle novináře Michala Kvasnici posílí Spartak Trnava.

twitter.com/MichalKvasnica
08.12.202320:37

Trnava už může počítat s Djurićem

Spartaku Trnava sice po dlouho odkládaném návratu opět vypadl ze hry Marco Djuričin, jeho skoro jmenovec Andrej Djurić se však naopak z těžšího úrazu, který ho vyřadil zhruba na polovinu podzimní fáze vyléčil a dnes proti Žilině tento stoper usedl již alespoň mezi náhradníky.

x.com/talk_fcst
02.12.202321:03

Trnava chce prodloužit gólmany

Oba brankáře by si rád pojistil účastník Konferenční ligy Spartak Trnava. Slovenský klub jedná o prodloužení smlouvy s Dominikem Takáčem i jeho náhradníkem Martinem Vantrubou, oběma současné kontrakty vyprší už v létě.

30.11.202322:45

Trnava srovnala zásluhou Daniela

Erik Daniel je dalším českým hráčem, který se dnes v rámci evropských pohárů zapsal do listiny střelců. Záložník Trnavy rozvlnil síť Ludogorce, slovenský klub díky tomu srovnal na 1:1.

26.11.202317:27

Trnavě se vrací zraněné duo

Spartak Trnava uprostřed náročného programu se zápasy Konferenční ligy poztrácel plno důležitých hráčů, alespoň dva z nich už ale nyní mohou být přítomni na lavičce náhradníků. Jedná se o ofenzivního záložníka Jána Bernáta a levého beka Martina Mikoviče. Brankář Dominik Takáč si mezitím odbývá jubilejní stý start za Spartak.

12.11.202316:41

Djuricin opět v nominaci Trnavy

Poprvé od srpna se alespoň mezi náhradníky Spartaku Trnava objevil klíčový útočník Marco Djuricin. Ten načal sezonu třemi soutěžními góly, pak si ale musel dát pauzu kvůli srdečním problémům.

sme.sk
01.11.202315:34

Daniel rozhodl o postupu Trnavy

Spartak Trnava výhrou 2:1 na půdě Považské Bystrice postoupil do osmifinále Slovenského poháru, k čemuž rozhodujícím gólem přispěl Erik Daniel. Pro 31letého českého ofenzivního hráče jde o pátou soutěžní branku v sezoně.

27.10.202321:30

Trnava nadlouho bez Đuriće

Stoper Andrej Đurić si už na podzim v evropských pohárech nezahraje, po posledním utkání s Nordsjaellandem skončil o berlích. Na vině jsou přetržené vazy v kotníku.

sme.sk
05.09.202312:33

Ďuriš bude hrát za Trnavu

Zpátky na Slovensko se po dlouhých 13 letech vrací Michal Ďuriš. Bývalý slovenský reprezentant bude z kyperského Othellos Athienou do konce roku hostovat ve Spartaku Trnava.

twitter.com/TKotlarik
10.08.202322:58

Lech v prvním utkání skolil Trnavu

Pražská Slavia, která v úvodním zápase 3. předkola Evropské ligy porazila 3:0 Dnipro-1, by v případě neúspěchu v dvojutkání s ukrajinským celkem nastoupila v play off Konferenční ligy s vítězem souboje Lech Poznaň - Trnava. Lech si přitom poveze do odvety výhru 2:1, za domácí se trefili Filip Marchwiňski s Kristofferem Veldem a v závěru snížil bývalý obránce pražských celků Sparty a Dukly Lukáš Štetina. Za Spartak odehrál kromě nastavení celé utkání český záložník Erik Daniel.

ČTK
03.08.202320:46

Daniel gólem pomohl k postupu Trnavy

Záložník Erik Daniel pomohl Trnavě úvodním gólem k vítězství 4:1 nad lotyšskou Audou v domácí odvetě 2. předkola Evropské konferenční ligy a k postupu do další fáze kvalifikace. Daniel ještě v první šanci neuspěl, ale v 36. minutě už zvládl technický obstřel k zadní tyči na jedničku a poslal favorita vedení. Třetí tým uplynulé sezony slovenské ligy po remíze 1:1 z úvodního duelu v odvetě dominoval, dva z dalších tří gólů dali slovenští hráči dříve působící v české lize Štetina s Procházkou.

ČTK
07.07.202308:46

Djuricin hostem ve Spartaku Trnava

Spartak Trnava formou hostování posílil Marko Djuricin z HNK Rijeka. Součástí roční půjčky 30letého útočníka není opce na přestup.

transfermarkt.de, sportnet.sme.sk
07.06.202313:12

Bukata pokračuje v Trnavě

Martin Bukata bude přidávat další starty v dresu Trnavy, aktuálně jich má na svém kontě přesně sto. Záložník podepsal novou smlouvu, se slovenským klubem uzavřel kontrakt platný do června 2025.

sportnet.sme.sk
20.05.202318:44

Twardzik zahájil obrat

Filip Twardzik se trefil ve druhém utkání skupiny o titul v řadě a Trnavě tím dnes velmi pomohl, český obránce po brzké inkasované trefě započal obrat na průběžných 2:1 pro Spartak.