Derby County Anglie - Derby County - Zprávy

Preview: Blackburn Rovers - Derby County

Tento duel sice žádnou velkou atraktivitu nenabízí, ovšem Blackburn se stále nevzdal šance na zisk šesté příčky, zatímco Derby je už dlouhou dobu jistým sestupujícím.

Arsenal nakonec rozprášil vzpouzející se Derby

Podle očekávání Arsenal neměl žádné problémy s přemožením posledního Derby County. Po poločase byl stav ještě 2:1 pro favorizované Londýňany, ale v druhé půli pustil na špacír své dělo Adebayor a nebylo co řešit, v konečném zúčtování vyhráli Kanonýři 6:2.

Arsenal čelí choutkám podcenit Derby

V rámci jediného pondělního utkání na sebe narazí dva týmy, kterým o nic nejde. Domácí Derby je už delší dobu jasným sestupujícím, zatímco Arsenal se již dříve připravil o šanci bojovat o titul, zároveň však už o třetí příčku jen těžko přijde.

West Ham se proti Derby dlouho trápil

Před zápasem se nečekalo nic jiného, než vítězství domácích Kladivářů. Ti se však na očekávanou výhru nad beznadějně posledním Derby pořádně nadřeli a zachraňoval je až 13 minut před koncem střídající Carlton Cole.

Preview: West Ham United - Derby County

Méně atraktivní duel v sobotním programu Premier League jen stěží najdete. West Ham letos již o nic nehraje, zatímco jeho soupeř Derby už je jistým sestupujícím, a proto utkání postrádá jakýkoliv náboj.

Derby County - Aston Villa 0:6

Aston Villa touží vybojovat šesté místo, a proto musela bezpodmínečně porazit Derby County. To se jí nakonec podařilo, Beranům uštědřila debakl a stáhla minimálně do večera ztrátu na Portsmouth na pouhý bod.

Aston Villa nesmí na Pride Parku zaváhat, jestli chce do UEFY

Zatímco Derby už svůj souboj s časem prohrálo a definitivně se stalo prvním sestupujícím z nejvyšší soutěže, Aston Villu čeká ještě do konce sezony ukrutný boj o každý bodík. I proto se nedá očekávat nějaké její zaváhání proti tak slabému soupeři jako je Derby.

Everton FC - Derby County 1:0

Everton si s posledním Derby, jenž je už odsouzeno k sestupu, i po nevýrazném výkonu poradil a díky výhře 1:0 stále může pomýšlet na to, že si příští sezónu zahraje Ligu mistrů. Na Liverpool nyní ztrácí pouze tři body. Jediný gól utkání vstřelil v 56. minutě Osman.

Preview: Everton FC - Derby County

Jistý sestupující tým, Derby County, se tentokrát představí v Liverpoolu. Jeho soupeřem bude Everton, jenž se i přes nepovedený minulý zápas nevzdává naděje na zisk čtvrtého místa.

Derby County - Fulham FC 2:2

Střetnutí dvou posledních týmů nabídlo otevřený fotbal okořeněný hned čtyřmi góly. Oba aktéři si po devadesáti minutách rozdělili po bodu.

Preview: Derby County - Fulham FC

Souboj předposledního s posledním týmem tentokrát žádný dramatický vývoj neslibuje. Domácí Derby už téměř všichni vidí ve druhé lize, jelikož záchrana se z jejich pohledu přesunula už jen do oblasti teorie.

Middlesbrough FC - Derby County 1:0

Boro udělalo skutečně velký krok k záchraně. Proti Derby bylo jasným favoritem a svou roli nakonec také splnilo. Berani odjíždí s porážkou 0:1.

Preview: Middlesbrough FC - Derby County

Tento zápas může Middlesbrough hodně napovědět. Svěřenci kouče Southgatea se zatím drží od sestupových vod poměrně daleko, klidní však být nemohou. Tři body ze zápasu s Derby by se jim bezesporu hodily, jelikož by zvýšily pravděpodobnost záchrany.

Manchester veze z Derby povinné tři body

United se proti Derby trápili, vytoužené vítězství nakonec ovšem vydřeli. Ze hřiště posledního celku ligy si odváží výhru 1:0, o níž se postaral Cristiano Ronaldo.

Manchester nečeká v sobotu nic těžkého, představí se v Derby

Derby čeká po Chelsea další žhavý kandidát na titul. Každý jistě ví, jak Berani dopadli v souboji s londýnským velkoklubem a nejinak by mělo asi skončit i sobotní utkání s Manchesterem United.