Spezia Calcio Itálie - Spezia Calcio - Zprávy

Spezia si rozdělila body s Cremonese

Ve spodních patrech tabulky na sebe narazily týmy Spezie a Cremonese a vznikla z toho konečná remíza 2:2. Nováček šel na stadionu Alberta Picca do rychlého vedení, ale ještě do poločasu Spezia výsledek otočila. Poslední slovo měl po změně stran vyrovnávací brankou Charles Pickel.

Cremonese cestuje do La Spezie s touhou konečně bodovat naplno

Z Cremonese se postupně rýsuje jeden z největších favoritů na sestup a jedno kolo za kolem ztrácí stále více šancí na záchranu. Tentokrát se pojede podívat na tým, s nímž se zná z nižších soutěží. Cestuje do La Spezie.

Monza se veze na vítězné vlně, proti Spezii vyhrála potřetí v řadě

Nepovedený začátek v Serii A je minulostí a aktuálně má AC Monza Brianza velice slušnou formu. Doma proti Spezii dvakrát udeřila, zvítězila potřetí v řadě a přiblížila se středu tabulky.

Monza cílí proti Spezii na vítězný hattrick

Monza našla svůj hlas a hodlá naplno těžit z nově nabitého sebevědomí. I třetí zápas v řadě by pro ni mohl být přínosem, protože hosté z La Spezie se trápí. Na dramatičnosti duelu má podíl i fakt, že mezi oběma týmy je rozdíl jen jednoho bodu.

Lazio suverénně přejelo Spezii

Bez šance byla na Stadio Olimpico v Římě Spezia Calcio. Lazio předvedlo koncentrovaný výkon, navíc podpořený čtyřmi zásahy. Rovnou polovinu obstaral srbský záložník Sergej Milinković-Savić, ale prosazovali se i jiní jako Mattia Zaccagni a Alessio Romagnoli.

Spezia sní o tom, že poprvé porazí Lazio

Spezia sice před přestávkou podruhé v sezoně konečně vyhrála a ukončila sérii smolných výsledků, ale její soupeř je kvalitativně o několik pater výš. V neděli krátce po dvanácté hodině polední hostí Spezii Sarriho Lazio.

Spezia i díky vlastní brance Murilla otočila utkání se Sampdorií

Sampdoria sice nad Spezií brzy vedla, ale všechny tři body nakonec zůstávají v La Spezii. Na nádhernou branku Sabiriho totiž zareagoval jeho spoluhráč Murillo vlastní trefou a ke konci utkání definitivně strhl vedení na stranu domácích Nzola.

Sampdoria zkusí překonat negativní bilanci v ligurském derby

Sobotní podvečer zavede fanoušky do La Spezie, kde se odehraje regionální derby. Proti sobě se postaví dva ligurské týmy, Spezia a Sampdoria. Především hosté mají co napravovat, protože ještě ani jednou v sezoně nedokázali vyhrát.

Neapol nezaváhala a udolala Spezii jediným gólem

Před důležitým zápasem Ligy mistrů se Neapol naladila vítězně a i nadále zůstane na čele Serie A. Utkání se Spezií mnozí považovali za předem jasnou záležitost, ale Neapol se na vítězství dost nadřela a nakonec o něm rozhodla jediná branka Giancoma Raspadoriho v závěru zápasu.

Dokáže Spezia opět překvapit přemožitele Liverpoolu?

Neapol šokovala fotbalovou Evropu parádním představením v Lize mistrů, kdy si k večeři podala nedávného vítěze prestižní trofeje z Liverpoolu. Na oslavy ale nemá moc času, protože už v sobotu prověří Spallettiho tým Spezia.

Spezia beze z domácího zápasu proti Boloni bod, za hosty se dvakrát trefil Arnautović

Marko Arnautović byl asi nejvýraznější postavou nedělního klání mezi Spezií Calcio a Boloňou FC. Klání, které vítěze nepoznalo. Marko Arnautović si vzal v 6. minutě úvodní slovo a byl to také on, kdo nakonec srovnával na konečných 2:2.

Bologna ještě nevyhrála. Dokáže to v La Spezii?

Bologna se pokusí vyhrát čtvrté utkání proti Spezii v řadě a zvednout se trochu ode dna. Momentálně šestnáctý celek tabulky zatím bodově dost strádá a do La Spezie pojede s jasným cílem konečně vyhrát.

Juventus si díky svým hrotům snadno poradil se Spezií

"Stará dáma" se vrátila na vítěznou vlnu a dál šplhá tabulkou. O dva góly do sítě Spezie se rovným dílem postarali dva hrotoví útočníci. Dušan Vlahović opět famózně ze standardky a Milik v závěru utkání střelou po zemi.

Juventus chce posbírat ztracené body z minula proti Spezii

Juventus je odhodlán vrátit se po poslední remíze znovu na vítěznou vlnu a má k tomu ideálního soupeře. Do Turína zavítá ve středu večer Spezia, která s gigantem italského fotbalu nemá moc dobré zkušenosti.

Čtyřgólová remíza na stadionu Alberta Picca, Spezia hrála se Sassuolem 2:2

Celkem čtyři branky a konečná remíza 2:2 byla k vidění v La Spezii. Domácí neudrželi poločasové vedení a se Sassuolem remizovali. Neroverdi byli o něco lepším týmem a v závěru dokonce mohli urvat vítězství, kdyby využili početní převahu po vyloučení Ekdala.